Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Noviji aranžmani pesama N. Beba - komentari...

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 10, 2007 1:47 am

Odgovoriti sa citatom

Povodom ovoga ima otvorena jedna temica pod nazivom "divlje svinje" ali ta tema je slabo posecena i nista se njom ne postize....
s obzirom da je ovo sajt a ujedno i forum nevernih beba trebalo bi da je prica skoncentrisana prvenstveno na njih i njihov rad... i s obzirom da bend dolazi na ovaj forum i citaju nase komentare i zelje, trebalo bi da tih komentara bude vise od strane nas,ljudi sa foruma, njihovih vernih fanova koji manje ili vise prate njihov rad...
vise puta sam posle svirke navela da mi se pojedini aranzmani ne svidjaju, a neko vece, posle koncerta u nsu, imali sam priliq da pricamo sa jos nekim ljudima sa foruma(fanovima) i imali su slicno misljenje o aranzmanima kao nas dvoje,samo je stvar u tome sto u temi gde se komentarisala svirka, niko ni jedan svoj komentar nije napisao, ni jednu rec koju su izgovorili posle koncerta....
ukoliko bend uvazava nase komentare makar malkice, a ja verujem da uvazava, jer ipak da nema fanova ne bi bilo ni benda, onda bi i samom bendu koristili nasi komentari, nasa iskrena misljenja o njohovom radu i napredovanju...
smatram da bi se prvenstveno trebala uvazavati misljenja ljudi koji nnjihov rad prate vec duzi period, pa tek onda misljenja novijih fanova...
mozda bi se mogle napraviti i ankete za svaq pesmu, za svaki noviji aranzman posebno... pa da se vidi procentualno, koliko je to uspesno koliko nije....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Dec 10, 2007 1:56 am

Odgovoriti sa citatom

ma kakve ankete, ovakve teme nam trebaju. prilika da svako iznese svoje misljenje nasiroko.


sta vas zanima kad su aranzmani u pitanju.

edit by abela - koristi opciju edit

_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 10, 2007 2:02 am

Odgovoriti sa citatom

ali srdjane mislim da bi zbog preglednosti mozda trebalo otvoriti teme posebno po pesmama, a ankete, ne znam, mozda nisu potrebne... mozda opet zbog preglednosti i ne znam... mozda stvarno nisu potrebne...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Dec 10, 2007 2:04 am

Odgovoriti sa citatom

Ne, to bi samo zagusilo forum. Terzici znate li vi koliko imaju pesama na repertoaru u kojima su promenjeni aranzmani. Ovde mozete da nastavite diskusiju o tome.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 10, 2007 2:07 am

Odgovoriti sa citatom

a mozda da se otvori ceo novi forum kao sto su ovi ostalo i tako ti... ? ne moraju se za sve otvarati teme, neka ovo bude glavna, pa kako se o kojoj pesmi pokrene neka veca rasprava nek se otvori nova anketa samo za tu pesmu i svi postovi iskopiraju u nju...
tako bi se izbegle teme u kojima ne bi pisalo skoro nista, suvisne teme...
a ostale pesme, koje se komentarisu bi bile pregledne..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Dec 10, 2007 2:11 am

Odgovoriti sa citatom

ne, bolje neka bude ovako. pitanje je koliko ce nas diuskutovati , da bi se otvorio ceo jedan forum.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 10, 2007 2:12 am

Odgovoriti sa citatom

pa ne mora se veceras otvoriti Smile
ali...hm... pa da, ako bude napredovalo, sigurno ce se poduzeti nesto povodom preglednosti...
pa... da pocnemo?
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Dec 10, 2007 2:15 am

Odgovoriti sa citatom

Terzici, imajte u vidu da Neverne bebe imaju svoju politiku, i da ne bi bilo to sto jesu da su slusali sve i svacije komentare.
Neka za sad ostane ova jedna tema gde cete komentarisati pesme. Ali ne mozete da ocekujete da ce oni svaki komentar uvaziti i primeniti.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 10, 2007 2:19 am

Odgovoriti sa citatom

cat ja to nisam ni rekla... vec sam napisala da ce oni naravno sami odluciti cije ce misljenje i koliko uvaziti cije ne, i ne mislim da ce oni nas slepo slusati, ni ne treba, ali smatram da bi verovatno i njima dobro doslo da cuju neki komentar svojih fanova... uvazili oni to ili ne, smatram da je dobro da se odrzavaju takve disqsije... mozda gresim..
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Dec 10, 2007 2:19 am

Odgovoriti sa citatom

to niko ni ne ocekuje, ali verujem da ih intresuju tudja misljenja.

sta vam se to ne dopada kod pesme ,,u beznadju,,

ja sam vec napisao skoro da tu osim vokala i uvodnog dela nijepromenjeno nista. i dalje je to odlicna hard rock stvar. i ja se slazem da vise lezi muskom vokalu ali po meni da Jana to super radi. peva tu stvar kako peva, u svom fazonu pa svidelo se to nekom ili ne.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Dec 10, 2007 12:30 pm

Odgovoriti sa citatom

1000 godina recimo i nije promenjena, na best of su komotno mogli da napisu 1000 godina II deo jer je pored aranzmana promnenjen i tekst ,tacnije i tekst i muzika su logicni nastavci originalnog teksta i muzike. ta mi stvar kao i stranac najvise dopadaju sa best of. ostale pesme manje vise. shvatas indijanac, nije ovde u pitanju promena pogleda na muziku, ili sta ja znam vec. ti si tu u pravu ali ovde se radi o tome da je u redu da vremenom menjas aranzmane i nacin sviranja jedne pesme ali jedno je kad u slucaju Tuzne pesme napravis pun pogodak a drugo kad u sllucaju kazi gde je ljubav i dabogda lazem ,novim aranzmanom totalno ubijes duh pesme. ok je promeniti aranzamne ali nekad to zna da uzme maha,recimo dabogda lazem je na best of totalno druga pesma sa istim tekstom. to mi se vec ne dopada i po meni nema smisla. cestim promenama aranzmana mozes da psotignes super rezultat ali i da totalno unistis pesmu.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 10, 2007 1:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Upravu je Srdjan sem uvodnog dela koji je gej... Bukvalno.. Samo ocekujem da pocnu da pevaju nesto na fazon labambe ili tako nesto... Onda kasnije postaje savrseno...
A prilagodjavanja vremenu, daj ljudi... Molim vas... Vidim Metallica se prilagodjava vremenu isto kao i ostale vrh grupe koje jos uvek postoje a postoje mnogo duze nego bebe... Nije za porediti zbog zemlje u kojoj se nalaze ali molim vas... Zasto ne pevaju folk ako hoce da se prilagode... Neka rade ono sto hoce ne gledajuci da li ce to proci u sirim masama nego kod nas koji ih postujemo i cenimo... Sve mi je nekako usporeno i sve je ne znam.. Srdjan je u pravu... Samo sto mislim da im ova faza promene aranzmana ne odgovara onome sto oni predstavljaju...
PS. Indijanac godine ne znace iskustvo i znanje...
I inace ne gledamo ovo iz nekog subjektivnog pogleda,naravno imamo svoje misljenje, ali pokusavamo da gledamo realno koliko god je to moguce...
Inace kao sto svi znamo Nini je favorit Jana dok je meni mnogo vise Randja ili cak Vlajko...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Pon Dec 10, 2007 3:52 pm

Odgovoriti sa citatom

indijanac ::


4. Veliki je Bog i Hiljadu godina - vec su na The Best of-u dozivele danasnje verzije ( logicno, zbog tada novih pevacica )


A da li to po tebi znači da su to i bolje verzije samo zato što su se "održale" iste kao na IV?

Ja patim za "Veliki je Bog" u staroj verziji, koliko god da mi je cool nova, stara je neprevaziđena. Možda čak i zbog vokala... što, opet, ne znači da Jana to ne peva dobro... Mislim da ta pesma nosi težinu onog vremena kad je napisana, kad je na nas gledao samo Bog... Svu emociju je tad Billy uneo u to... Ne može Jana to da oseti na isti način kao oni tada... (neću da kažem 93. jer mislim da je Milan to napisao ranije, negde 91. ali da ne pričam ono što ne znam sigurno...) Ona to danas nenormalno dobro "oseća", pokazuje emocije dok je peva, ali sve to ide kroz Milana i ono što je on hteo da kaže u ono vreme. Ona nema sećanje na tu pesmu. Valjda sam ovo jasno izložila... hm Cool
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 10, 2007 4:02 pm

Odgovoriti sa citatom

indijanac o cemu ti pricas... ovo nije tema ko vam je farovit ili koja su vasa isqstva ili druzenje gde se pise koliko imas godina i slicno...
ovu temu sam otvorila da bi se komentarisao iskljucivo rad beba, neka u ovoj temi svako ostavi svoje misljenje i svoj stav bez onog "mrzi me"... bend ce vec sam odluciti cije misljenje se i koliko uvazava, ako bilo sta uopste budu uvazili... to nije na nama...
na nama je da iskreno i otvoreno sa dubokim postovanjem kazemo svoje vidjenje njihovog napretka...

meni deluje kao da su upali u neku usporenu fazu... oktobar fest je definitivno previse spor... pesma hajdemo svi, koju inace ne volim,ali mi je ok za koncerte jer podize masu, sad je previse blaga...po meni, ne oseti se taj poziv "hajdemo svi"...
a beznadje, vec je bojan rekao.. taj pocetak je nekako, ne znam... u svakom slucaju ne zvuci kao "kraj"...ja tu pesmu ne dozivljavam tako...za mene ona treba da je hladna i jaka, a ne raspevana... i vise mi se svidja sa zenskim vokalom nego sa muskim,ali ona verzija sa koncerata pre ovog novog aranzmana koji je nastupio letos...u ovoj verziji ja ne osetim strah ne osetim kraj ne osetim to beznadje... vise mi zvuci kao beznadje koje je nadjeno...
opet to nema nikakve veze sa tim sto je meni jana favorit...i ja janu volim vise od jelene ali ne i od ostalih clanova benda...njih medjusobno ne vredi porediti.... barem po meni... ali to nije tema..

a sto se tice balkana, mozda je vama super sto lici na saru verziju, jer ste mozda zaljubljenici svega sto je staro, ali meni je ovaj balkan previse srecan... ispadne kao balkan srece a ne balkan juzno od srece... mislim obratite paznju samo kako jelena veselo igra uz tu pesmu... to mi je bila jedna od omiljenih pesama,a sad ovako vesela...
mozda ja nisam u pravu, nista ne tvrdim, to je moje misljenje, mozda cu ga za par meseci promeniti, ali sada je takvo kakvo jeste...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Pon Dec 10, 2007 6:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni se svaki novi aranzman dopao,volim improvizaciju,novu ideju,"sirinu",njihovo umece i preciznost,zbog toga ih slusam i cenim Wink

Zasto raspravljati o tome kad se stav direktno vezuje za muzicki ukus pojdinca ici ce u nedogled bez iceg konkretnog...
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 10, 2007 7:05 pm

Odgovoriti sa citatom

a zar ti nije bolje da procitas i necije tudje misljenje... nekad ti se mozda malo otvore oci, pa pogledas neke stvari i iz drugog ugla...
ukoliko nema rasprava, razmena misljenja i tog pisanja u nedogled, cemu onda forum...
i trebalo bi da vishe njih pise, bas zato da se ne bi vrteli muzicki uqsi pojedinaca...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Pon Dec 10, 2007 7:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se,ali tesko da ces tako ljude animirati da nesto sagledaju objektivno...
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Una

Napredna Beba

Pridružio: 15 Sep 2007

Poruke: 401

Lokacija: Apatin-Novi Sad


Poslao: Pon Dec 10, 2007 10:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni se stavrno dopadaju sve njihove pesme,ma kako ih oni izveli...naravno,ovo je potpuno subjektivno,ali stvarno cenim kada neko od vas,pogotovo onih koji imaju iskustva prokomentarise(bilo pozitivno ili negativno)neku pesmu ili nacin na koji je ona izvedena,jer mi to pomaze da je posmatram na drugaciji nacin(izvinjavam se sto idem u off)...sustina je da bih volela da citam komentare ljudi koji imaju vise dodira sa muzikom(ne samo kao slusaoci,vec kao ucesnici),koji su u tom "poslu".Eto toliko...

ja imam samo komentar za pesmu "Hajdemo svi" koja mi deluje kao decija pemica...reci su super,samo,kada bi je malo "agresivnije" izvodili bilo bi mnogo bolje.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

hemera

Beba

Pridružio: 04 Dec 2007

Poruke: 26

Lokacija: novi sad


Poslao: Uto Dec 11, 2007 2:16 am

Odgovoriti sa citatom

Evo i mene,za oktobar fest vec sam rekla svoje misljenje,a delim misljenje sa terzicima za "hajdemo svi",ostale pesme su mi super,jedino ne mogu da prezalim sto ne sviraju "stranac"u novijoj verziji jer obozavam deo na kraju na kraju.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Una

Napredna Beba

Pridružio: 15 Sep 2007

Poruke: 401

Lokacija: Apatin-Novi Sad


Poslao: Sre Dec 12, 2007 10:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Zasto vise niko ne pise ovde???? Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 4
Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker