Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Muzički kutak » Nightwish - Dark Passion Play

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pet Dec 21, 2007 8:19 pm

Odgovoriti sa citatom

bla,bla...
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Pet Dec 21, 2007 9:02 pm

Odgovoriti sa citatom

A sto se povlacis Srdjane?zato sto ne mislimo isto kao i ti?ne razumem sta bi ti hteo!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pet Dec 21, 2007 9:36 pm

Odgovoriti sa citatom

tweety ne znam da li znash shta je zamena teza u razgovoru ... to je kad ja pokrenem temu o novom albumu nw-a, a prica se okrene na to kako nw nishta ne valja bez tarje i takve gluposti ...
e vidish, zato ni ja necu vishe da pishem ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Pet Dec 21, 2007 9:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Whatever.....
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Dec 21, 2007 11:10 pm

Odgovoriti sa citatom

odgovor na srdjanovo pitanje: ja sam zivela od nw_a.. i da znas, nikom od njih nisam znala ni ime!!! privukla me je tarja i iskljucivo tarja... sa ovom novom, ne kazem da su losi, ali su postali kao svi drugi... tarja ih je izdvajala i cinila specificnijima...
i sto se vi ljutite ako neko ne misli kao vi?? i ti srdjane kazes da ih nikad nisi slusao i da ih nikad nisi voleo... ja sam obozavala... vise ne... bez tarje, su obicni!!!
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pet Dec 21, 2007 11:29 pm

Odgovoriti sa citatom

dobro, ali na svu srecu, bar mozemo da uzivamo u fantasticnim pesmama exNW!!Smile))
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Dec 23, 2007 1:51 am

Odgovoriti sa citatom

@Terzici onda nisi zivela od NW-a, zivela si od Tarje !!!!!!!!!!!!! ogromna razlika !!!!!!

a inace i dalje tvrdim da nisu niMALO obicni ...

samo shvati jednu stvar ... tarja NIJE NIKAD BILA, NITI CE BITI NW ... prvenstveno Tuomas,pa Empu, Juka, i Marco ... oni su nw ... sa bilo kojim vokalom ...

Taeja je sjajan vokal, jedan od najboljih na svetu, ali to nema veze sa nw-om ...

P.s: imena znam jer me prosto zanimalo ... ne sto sam mnogo pametan ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Alessandro

Super Beba

Pridružio: 21 Dec 2007

Poruke: 750

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Dec 23, 2007 1:59 am

Odgovoriti sa citatom

SIGI/1 ::

ja drugari moji imam od njih preko 20 GB materija i sve u izvornom nadmocnom flacu naj maje na 320 kbps neki niste videli u zivotu ,tarja je zakon ikona i pravi prectavnik izvornog gotic metala koji je poreklom iz finske ako niste znali ,novi album ovaj promo sa instrumentalom je okej sahara pogotovo je super tema traje nekih oko 6 minuta ali niht je zivo sranaj bez nje znaci obuzela ih je tipicna mtv paranoja od uspeha i komercijale gledaju samo de su novci nista vise ,imam oprostajni koncert e ko to nije cuo nezna kakav su vokal izgubili uostalom oni su kao bend bili nedostojni glasovnih mogucnosti te zene nisam fan nego gotivi mi finski gotic metal a oni su bili sa tarjom na celu jedini izvorni prectavnici istog ali ukusi su razliciti


Nightwish nije nikako izvorni gothic metala..... mislim da mnogo gresite...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Dec 23, 2007 2:15 am

Odgovoriti sa citatom

mislim da je uopste bilo glupo zapoceti ovakvu raspravu..
takodje glupo je ponavljati ono dobro poznato da su ukusi razliciti,i da o njima ne treba raspraviti..zato mislim da je najpametnije zakljucati temu, da se komentari tipa " ti nisi zivela za NW, vec za tarju" itd. ne bi ponavljali..jer kako neko moze uopste dati sebi za pravo da razmatra i sudi o takvim stvarima..
sta vise to je i isuvise logicno, jer to je istovetno kao i to da li
su svi voleli neverne bebe, pre nego sto su jana i jeca dosle u bend.. i takve osudjivati da oni ne vole i ne "zive" za nb. nego za janu i jecu,u slucaju
kada bi se desilo da nekada sutra dodje neka nova pevacica, koja se ne bi recimo svima dopala.
zato to jednostavno dovodi sve na pocetak, a to je da o ukusima....
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Dec 23, 2007 3:15 am

Odgovoriti sa citatom

e pa stele, prosvetlio si nas... Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Dec 23, 2007 12:17 pm

Odgovoriti sa citatom

@stele ... ja nisam nimalo voleo goricu, pa shta ??? i tada su mi bebe bile omiljeni bend ...
a shto se mog komentara tice, lepo je rekla da ju je "privukla tarja i iskljucivo tarja..." ...
nema ni veze ...
ne znam ni zasto se ja uopste trudim ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Ned Dec 23, 2007 5:34 pm

Odgovoriti sa citatom

@Stele tema se nece zakljucati jer nema apsolutno nikakve potrebe za tim.

Ustvari, ovo je mozda i najargumentovanija rasprava u duzem vremenskom periodu Wink
Samo vi nastavite, samo malo vise uvazavajte druge Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Dec 23, 2007 7:50 pm

Odgovoriti sa citatom

da privukla me je tarja, ali nisam slusala samo tarju nego ceo bend kao nw... i nisam volela samo tarju, nego ceo bend, kao nw...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Dec 23, 2007 9:56 pm

Odgovoriti sa citatom

nema ni veze ...
abela uvazam ja svakog, kao i inace, ali ovo nije normalno ...
namerno sam otvorio temu, da vidim da li ce prica da se okrene na tarju, i naravno ...
NW je ostao dosledan sebi, napravili su neke mnooooogo dobre stvari na novom albumu (poet and the pendulum, preslusajte dobro koga zanima)...

a ostaje cinjenica da su tarju sutnuli! nije sama otisla ...

Muzika je ostala ista, ako nije postala i bolja, jer je tuomas dve godine radio na albumu ...
A tarja nije veze imala sa muzikom ... samo je imala GENIJALAN glas ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Ned Dec 23, 2007 11:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Mora im se priznati voleli ih vi ili ne da su bili inovativni za to vreme kad su se pojavili. Pogledajte samo koliko sada ima gomile i gomile bendova sa zenskim vokalima kroz koje prolazi i primetan je taj uticaj. Tarja mi se nije svidjala jedino sto mi se nekako taj njen glas uvek cinio previse napadan. Inace novi album je po meni odlican i mnogo bolji od proslog. Ipak ni na ovom albumu se nije pojavila pesma koja ce da smeni sa moje liste NW omiljenih pesama 10th Man Down Smile!
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Ned Dec 23, 2007 11:33 pm

Odgovoriti sa citatom

jel ja spomenuh istrumentale sa novog albuma ,i rekoh da je sahara genijalna i da bas bas dize onako ,sad neka se i srdjan vrati ako hoce svako ima svoje glediste na tu vrstu muzike ,neznam ko rece da nisu gotik bend e pa nije u pravu sem deadh i gotika u finskoj i skandinaviji retko da je koji drugi zandr hm prisutan ili ja bas nisam obavesten od tamo iskerno i nedobijam svakih par dana nove stvari ja na nw gledam u celini celosti nerazdvajam na vreme proslo i sadasnje to je sve nw sa ili bez nekoga taj bend je to sto jeste kao i svaki drugi Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 24, 2007 2:14 am

Odgovoriti sa citatom

MikePortnoy034 ::

Ipak ni na ovom albumu se nije pojavila pesma koja ce da smeni sa moje liste NW omiljenih pesama 10th Man Down Smile!


majk, odlican izbor pesmice Very Happy Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pon Dec 24, 2007 11:30 am

Odgovoriti sa citatom

meni se bogami poet and the pendulum brzo popeo medju tih miljenih 10, i to dosta visoko ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

El Mariachi

Nova Beba

Pridružio: 11 Dec 2007

Poruke: 13

Lokacija: Trenutno Borcha,inache sam iz Golupca


Poslao: Pon Dec 24, 2007 4:56 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne Vavalado,nisam tako mislio...Jednostavno njen glas nije za takvu muziku,odskace previse,kazem,kao Sepulturin duet sa Pavarotijem:Roots,bloody roots,(iskreno ovaj navedeni primer je zanimljiv i komican,savet:preslusajte ako niste!)jednostavno sve to zbog nje gubi svoj kvalitet,znam da je mnogima tesko da prihvate Tarjin odlazak,ali momci iz benda su napravili losiji izbor nego sto sam ocekivao,ako su hteli promenu i takvu boju glasa,sigurno su mogli da nadju bolju devojku za postavu...Annet nije deo Nightwisha,to je kao kada bi neki Evropljani usvojili crnce i rekli da je njihovo biolosko dete...jednostavno kada ih vidis skupa,osecas da ona ne pripada tu...sa njima...Nema hemije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Uto Dec 25, 2007 12:41 am

Odgovoriti sa citatom

e pa meni je bash suprotno kad gledam one live-ove sa youtube-a ... a inace i evropljanin moze da bude crnac Smile)
Ako mislis da bi bolje odabrao od njih, napravi bend, postigni ono sto oni postizu sa ovim novim albumom (iako to nije ni pola onoga sto su postigli sa onim ranijim) pa onda sumnjaj u njihov izbor ...
moze nama da se svidja ili ne... ali
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 2 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker