Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 02.01.2008. - Leskovac - klub "Garaža"

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sre Jan 02, 2008 6:02 pm

Odgovoriti sa citatom

hvala Maxi!
ja cu da pocenm da ujedam!!!! izgleda da to ide s godinama! Razz

doLeskovca cu nekako da odem ali kako cu da se vratim... poludela sam. ne postoji ni jedan voz a ni autobus do 5-6 ujutru. jaoooooo... nadam se da necu da se pretvorim u kockicu leda! :p
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sre Jan 02, 2008 7:37 pm

Odgovoriti sa citatom

KRECEM! nek mi je Bog na pomoci! ako mi stane voz negde, ubicu se. nadajmo se da cu stici na vreme. cujemo se! kissss Smile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

DiDi_neverna beba

Super Beba

Pridružio: 27 Okt 2007

Poruke: 570

Lokacija: Leskovac-Beograd


Poslao: Sre Jan 02, 2008 8:38 pm

Odgovoriti sa citatom

jos samo par sati!!! tako sam hepi! Very Happy
_________________
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml06172

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

DiDi_neverna beba

Super Beba

Pridružio: 27 Okt 2007

Poruke: 570

Lokacija: Leskovac-Beograd


Poslao: Sre Jan 02, 2008 8:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Maxi ::

Svima koji veceras idu na svirku u LE zelim lep provod!

neces doci!?! c,c,c! Wink
_________________
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml06172

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Sre Jan 02, 2008 8:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Nije valjda da nece doci?Sram ga bilo!!!! Smile Kakav je to nacin,Maxi,a?
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Jan 03, 2008 1:21 am

Odgovoriti sa citatom

Mnogo mi je Sad sto nisam bio, ali ne moze se svuda. Sad Zao mi je i zbog bebica, ali i zato sto vas nisam video! Iako smo se samo jednom videli, mnogo mi bre nedostajete ljudi, stvarno ste super!!! Very Happy
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

DiDi_neverna beba

Super Beba

Pridružio: 27 Okt 2007

Poruke: 570

Lokacija: Leskovac-Beograd


Poslao: Čet Jan 03, 2008 1:53 pm

Odgovoriti sa citatom

heh,moji utisci...bilo je i boljih svirki, iskreno...nekako je atmosfera bila..hmm..meni neopisivo cudna...mislim da to nije samo moj utisak...
sto se slika tice mozda i pribavim koju, ali tesko ( Denny ako ovo citas prepoznaces svoju krivicu Wink )
_________________
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml06172

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Jan 03, 2008 1:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Da je Maxi bio tu bila bi bolja atmosfera! Rolling Eyes Wink
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

DiDi_neverna beba

Super Beba

Pridružio: 27 Okt 2007

Poruke: 570

Lokacija: Leskovac-Beograd


Poslao: Čet Jan 03, 2008 1:59 pm

Odgovoriti sa citatom

hehehehe,to necemo znati...Smile
drustvo je bilo sjajno kao i uvek kad su bebe u le-u, ali nesto drugo je tu falilo..
_________________
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml06172

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jan 03, 2008 2:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Sta?
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

DiDi_neverna beba

Super Beba

Pridružio: 27 Okt 2007

Poruke: 570

Lokacija: Leskovac-Beograd


Poslao: Čet Jan 03, 2008 2:15 pm

Odgovoriti sa citatom

odnos nekih clanova benda prema publici je bio malo...hmm...nemam pravu rec...ali imala sam utisak da jedva cekaju kraj...nisu definitivno dali sve od sebe, osetilo se to...
napominjem-to je samo moj utisak,volela bih da cujem i druge...
_________________
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml06172

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Čet Jan 03, 2008 4:07 pm

Odgovoriti sa citatom

pa sta ja znam, meni nije delovalo tako. bas su dosta improvizovali, po neka pesma je trajala cak i 15 minuta. bilo je bas raznoliko. a i meni se bas dopala ta klubska (klupska???) atmosfera. bas mi je prijalo Smile
jeste da sam se sledenio jer sam stajao pored vrata ali mi je bilo toplo oko srca! 3 koncerta Beba u roku od mesec dana hehehe!!! Razz

a sto se slika tice, proveri u toku dana videces minimum 50 posto smo girl interrupted , ivana i ja bili u prvom redu!
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

DiDi_neverna beba

Super Beba

Pridružio: 27 Okt 2007

Poruke: 570

Lokacija: Leskovac-Beograd


Poslao: Čet Jan 03, 2008 4:35 pm

Odgovoriti sa citatom

nisu improvizovali nista sto se vec nije dalo cuti,ali ok..a nisu nesto bile ni zastupljene pesme sa novog albuma...

a sto se tice novootvorenog kluba, nije ni bilo dovoljno prostora da se covek izigra, tako da sam ja vise za varijantu koncerta...

pa i ja sam bila u prvom redu,mozda smo i bili tu zajedno a da nismo znali,hehe...
bice slicica?!odlicno! Very Happy
_________________
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml06172

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Čet Jan 03, 2008 5:15 pm

Odgovoriti sa citatom

pa dobro nisu improvizovali novo zato sto smo gledali vec to. ali opet, ima tu ljudi koji nisu bili u prilici da ih slusaju. a da , i meni je krivo sto je malo zapostavljen novi album, narocito ikona,ko zna i sve nase godine.
ja bih voleo da cujem i bela kola, luda...
ali ne moze se svetu ugoditi.
mozda cemo biti u prilici da cujemo , sta znas.
juce su npr. posle duzeg vremena svirali "na putu za nju" . i zvucalo je bas fino.
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

DiDi_neverna beba

Super Beba

Pridružio: 27 Okt 2007

Poruke: 570

Lokacija: Leskovac-Beograd


Poslao: Čet Jan 03, 2008 5:56 pm

Odgovoriti sa citatom

da, da, super im je sto su svirali "na putu za nju", ne secam se kada sam je zadnji put cula na certu...
nego, hoce li te slike u skorije vreme? Smile
_________________
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml06172

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Jan 03, 2008 6:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Neznam hocu li umeti da uradim ovo na nacin koji je dovoljno dostojan. Nikada mi pisanje nije tesko padalo ali sada a verovatno jos dugo, dugo vremena necu moci da se vratim u neku svoju normalu. A I ne zelim.
Pa, da pokusam….
Zuta ljlubicica, Smooth Criminal I ja smo stigli dosta ranije na koncert jer smo putovali vozom I krenuli mnogo ranije, sto se kaze, za svaki slucaj. Tako da smo bili jedni od prvih nekoliko ljudi u klubu. Moram da dodam da je tu kasnije dosla I Loknica koja je jedna predivna osoba. Smile Bilo mi je zadovoljstvo upoznati je.
Posto smo, kao sto rekoh, dosli ranije, imali smo priliku da prisustvujemo tonskoj probi I ma koliko to glupo zvucalo, bilo nam je zadovoljstvo. Pozdravili smo se sa bendom koji nam se I licno zahvalio na novogodisnjem poklonu.
Bend je posle probe otisao da se spremi za nastup. Tada su vrata kluba “Garaza” bila zvanicno otvorena za sve verne fanove koji su cekali napolju. Za vrlo kratko vreme, “Garaza” je bila prepuna! Ja nisam strucna u procenjivanju tako da ce o tome oni koji su iskusni. Smile A mozete I sami da vidite na slikama koje cu postaviti da je bilo prepuno.
Koncert. Uh…. Prelazimo polako na sve teze delove. Ljudi, ovo je bio koncert koji nikako niste trebali da propustite. Ovako nesto se ne dozivljava cesto. Mislila sam da je najbolji koncert Beba bio pre koju godinu na Niskoj Tvrdjavi ali OVAJ je nemoguce cak ni uporediti. Od organizacije, kluba koji je prelep, rasvete I ozvucenja do NEVEROVATNE POZITIVNE ENERGIJE koja je prosto vristala iz svih clanova benda. Imala sam osecaj kao da sam prvi put na njihovom koncertu. Nesto je bilo u vazduhu, kako to ljudi vole da kazu. Ta atmosfera… jao ne mogu da verujem da ne mogu da pronadjem odgovarajuce reci. Jedan od razloga tako dobre atmosfere bio je verovatno I taj sto je bend bio bukvalno na dohvat ruke publici. Tako intimno, prelepo….
Moj deo veceri. U jednom trenutku, u sred svirke, Milan mi je pozeleo srecan rodjendan sa puno lepih zelja. LJUDI! Ja I dalje ne mogu bas da se saberem. Znam da ce mozda vecina misliti da nisam normalna, ali ja nisam mogla da verujem sta se meni desava. To je bukvalno NESTO NAJLEPSE STO SAM IKADA DOBILA! Ovo je dan, kada sam ja kao porasla, nisam vise tinejdzerka. Taj “vazni” trenutak u mom zivotu pamticu kao najlepsi ikada!!!! Uradila sam prvu glupost u svom zivotu I otisla van grada bez dozvole roditelja, bila na koncertu omiljenog benda koji mi u tom tako vaznom trenutku pruza nesto najlepse u zivotu!
Publika je “poludela” u toku I do kraja svirke. Pevali smo svi zajedno kao jedno! Ne mogu da vam docaram ma koliko se trudila.
Kada se koncert zavrsio, imali smo priliku da se slikamo I druzimo malo s bendom. (pogledati slike). Smile
Ovim putem zelim javno da se zahvalim NAJBOLJEM BENDU na svetu. Ovo je zvucalo pateticno I prosto ali ne mogu ih drugacije opisati. Hvala vam Bebe sto ste mi ulepsali novu godinu I od mog rodjendana napravili dan koji cu pamtiti dok sam ziva! Stvarno vredi ziveti za jos jedan dan svake vase pesme. Niste ni svesni koliko vas volim I koliko mi znacite. Hvala vam jos jednom. Smile
Takodje moram da se zahvalim jos jednom coveku bez koga nista nebi imalo smisla. Cika Gane, kao najsladje za kraj, HVALA VAM DO NEBA I IZNAD OBLAKA!!! Presrecna sam sto sam imala priliku da vas upoznam.
I naravno hvala jos jednoj osobi sa foruma kojoj ustvari nikada necu moci dovoljno da se zahvalim! Prepoznace se. Smile Andjeo koji hoda…. Smile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 03, 2008 6:56 pm

Odgovoriti sa citatom

dosadasnji izvesatji se definitivno ne poklapaju.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Čet Jan 03, 2008 8:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Sad malo ja...
Meni je bilo fantasticno! Zanimljiv klub,ogormna energija... jedna od boljih svirki u mom zivotu (mozda i najbolja!)videcete slike. ljudi su bili super raspolozeni... nemam reci! Savrseno je bilo!:)Iskreno, nisam ocekivala nista manje!Smile
Hvala NAJBOLJEM BENDU na svetu, divni ste:)
Cika Gane, bilo je zadovoljstvo upoznati Vas!Neizmerno Vam hvala:)
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

DiDi_neverna beba

Super Beba

Pridružio: 27 Okt 2007

Poruke: 570

Lokacija: Leskovac-Beograd


Poslao: Čet Jan 03, 2008 9:15 pm

Odgovoriti sa citatom

a to su tebi cestitali rodj?!extra stvarno!Very Happy
drago mi je u svakom slucaju da ste se lepse proveli od mene...ne kazem da meni nije bilo lepo, vec samo da je bilo i boljih provoda sa bebama...
_________________
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml06172

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Jan 03, 2008 9:40 pm

Odgovoriti sa citatom

slike govore vise od reci. kad budu sve postavljene mislim da nece vise biti potrebni komentari. Smile

p.s. zaboravila sam da se zahvalim jos jednom coveku. HVALA NAJLEPSE menadzeru nevernih beba na bezbednom prevozu do kuce i lepom provodu tokom istog. HVALA! Smile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker