Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 31.12. 2008. - Niš - gradski Trg ( doček 2008. godine )

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pet Dec 28, 2007 2:01 am

Odgovoriti sa citatom

hvala hvala... to je zagarantovano! Smile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

BataBoki

Nova Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 17


Poslao: Pet Dec 28, 2007 9:51 am

Odgovoriti sa citatom

Mene samo plasi da ce biti premalo ljudi na trgu jer je prekasno objavljena informacija! Sto ce dati los ton celoj prici. Razlog vise je to sto je Nish u pitanju u kome su muzicki heroji "grandiozni", ali dobro daj boze da se varam i da ce nas biti puno na trgu ali dobro....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Pet Dec 28, 2007 2:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Ljudi, nemojte propustiti ovo priliku da u Novu Godinu udjete uz zvuke nama svima omiljenih!
Da su u NS-u sve bih otkazala i dosla u prve redove-kao i uvek Smile!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Pet Dec 28, 2007 5:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Uf..samo da imamo malo bolja kola otišli bi i za Niš... Rolling Eyes
Ovako ćemo ipak čekati prvu sledeću svirku u Novom Sadu ili bliže...
User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Comy

Nova Beba

Pridružio: 18 Mar 2007

Poruke: 10

Lokacija: Nis


Poslao: Sub Dec 29, 2007 1:51 am

Odgovoriti sa citatom

Hmmm... Taman sam mislio da sedim kuci za NG, ali... HVALA TI BOZE JOS JEDNOM! Za mesec dana 2 puta - NEISTINA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger Yahoo Messenger

BS

Nova Beba

Pridružio: 09 Nov 2007

Poruke: 1


Poslao: Sub Dec 29, 2007 2:03 pm

Odgovoriti sa citatom

hoce li za novu godinu da nastupaju u prosirenom sastavu? hoce li biti nekih gostiju?
_________________
cao!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

vladarule

Nova Beba

Pridružio: 10 Okt 2007

Poruke: 6


Poslao: Sub Dec 29, 2007 5:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Mungoss ::

Obecavam da ce biti jos YEAAAAAAAAAH i za docek kao sto je bilo i prvog u Domu Vojske! Aca iz Nisa

Zaboravio sam i da se zahvalim mom drugaru Comyju koji je zajedno samnom vikao YEAAAAAAAH i koji rece smesno da ja zadrzavam prava na to YEAAAAAAAAH! SVIMA ZELIM LEP PROVOD ZA NOVU GODINU! Cim sam saznao da Neverne Bebe dolaze za NG odmah sam znao gde cu za docek! Pozdrav!

edit by abela - koristi opciju edit

Nemoj, molim te. Zesce si smorio na koncertu, bilo je zanimljivo prvih nekoliko puta ali posle Mad . OK je sve to ali moras da pogodis trenutak a ne da se deres bez veze Wink
_________________
See they ask me if I shed a tear, I ain't lie
See you gotta get high or die, cause even thugs cry

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

BataBoki

Nova Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 17


Poslao: Sub Dec 29, 2007 8:30 pm

Odgovoriti sa citatom

vladarule ::

Mungoss ::

Obecavam da ce biti jos YEAAAAAAAAAH i za docek kao sto je bilo i prvog u Domu Vojske! Aca iz Nisa

Zaboravio sam i da se zahvalim mom drugaru Comyju koji je zajedno samnom vikao YEAAAAAAAH i koji rece smesno da ja zadrzavam prava na to YEAAAAAAAAH! SVIMA ZELIM LEP PROVOD ZA NOVU GODINU! Cim sam saznao da Neverne Bebe dolaze za NG odmah sam znao gde cu za docek! Pozdrav!

edit by abela - koristi opciju edit

Nemoj, molim te. Zesce si smorio na koncertu, bilo je zanimljivo prvih nekoliko puta ali posle Mad . OK je sve to ali moras da pogodis trenutak a ne da se deres bez veze Wink


I ja bih se slozio Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Sub Dec 29, 2007 10:40 pm

Odgovoriti sa citatom

BataBoki ::

vladarule ::

Mungoss ::

Obecavam da ce biti jos YEAAAAAAAAAH i za docek kao sto je bilo i prvog u Domu Vojske! Aca iz Nisa

Zaboravio sam i da se zahvalim mom drugaru Comyju koji je zajedno samnom vikao YEAAAAAAAH i koji rece smesno da ja zadrzavam prava na to YEAAAAAAAAH! SVIMA ZELIM LEP PROVOD ZA NOVU GODINU! Cim sam saznao da Neverne Bebe dolaze za NG odmah sam znao gde cu za docek! Pozdrav!

edit by abela - koristi opciju edit

Nemoj, molim te. Zesce si smorio na koncertu, bilo je zanimljivo prvih nekoliko puta ali posle Mad . OK je sve to ali moras da pogodis trenutak a ne da se deres bez veze Wink


I ja bih se slozio Smile


pa i neces da smoris s obzirom na to da ce na koncertu da bude 50 coveka zbog toga sto se ne zna GDE JE TACNO KONCERT! Neki pricaju u parku, neki na paliluli, neki u centru. Ovaj nas grad je NAJGORI! Zasto se 2 dana pred Novu Godinu ne zna nista o koncertu? A za Seku Aleksic? mesec dana unapred! Uzas!!!
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nataly,

Super Beba

Pridružio: 15 Jul 2007

Poruke: 1626


Poslao: Sub Dec 29, 2007 11:33 pm

Odgovoriti sa citatom

Polako saznace se Smile Svima koji idu zelim lep provod Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Dec 29, 2007 11:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo da ne bude nedoumica, koncert ce biti na trgu Kralja Milana, ispred Maxi-ja i ulice Stanka Paunovica (koja ce biti zatvorena tu noc zbog koncerta). Nislije sigurno znaju koja lokacija je u pitanju.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BataBoki

Nova Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 17


Poslao: Ned Dec 30, 2007 1:19 am

Odgovoriti sa citatom

Dakle neznam cemu nedoumica oko lokacije od pocetka se zna da ce koncert Beba biti kod konja! U parku je Elektricni Orgazam, a na Paliluli Blaza ali dan kasnije znaci ne za docek vec prvog uvece.

Neverne Bebe organizuje grad zvanicno, Elektricni Orgazam opstina Mediana, a Blazu opstina Palilula! Sto je sve skupa potpuna glupost, po meni. Trebalo je organizovati jedan veliki koncert kod konja sa sve tri grupe i to najaviti na vreme (makar 2-3 nedelje ranije) i onda bi trg bio pun i koncert odlican. Ovako imamo tri organizacije koje ce sve ispasti bezveze kako stvari stoje!!! Ali vazno da je Seka najavljena kako trba,aaaaaaaaaaaa .... u kakvom gradu zivimo uzas !!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Dec 30, 2007 4:50 pm

Odgovoriti sa citatom

BataBoki ::

Dakle neznam cemu nedoumica oko lokacije od pocetka se zna da ce koncert Beba biti kod konja! U parku je Elektricni Orgazam, a na Paliluli Blaza ali dan kasnije znaci ne za docek vec prvog uvece.

Neverne Bebe organizuje grad zvanicno, Elektricni Orgazam opstina Mediana, a Blazu opstina Palilula! Sto je sve skupa potpuna glupost, po meni. Trebalo je organizovati jedan veliki koncert kod konja sa sve tri grupe i to najaviti na vreme (makar 2-3 nedelje ranije) i onda bi trg bio pun i koncert odlican. Ovako imamo tri organizacije koje ce sve ispasti bezveze kako stvari stoje!!! Ali vazno da je Seka najavljena kako trba,aaaaaaaaaaaa .... u kakvom gradu zivimo uzas !!!!


upravo o tome i govorim. kakva je bre to organizacija kad 50% ljudi ni NE ZNA da ce se odrzati docek na trgu?
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marjan

Starija Beba

Pridružio: 10 Dec 2007

Poruke: 151

Lokacija: N.Pazova


Poslao: Ned Dec 30, 2007 4:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Bitno je da su u NIshu, jel?

Pa iskopacemo ih Smile)
_________________
Hristos se rodi! Zaista se Hristos rodi!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Ned Dec 30, 2007 5:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Ce gi skupimo! Laughing Laughing Laughing
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

VlatkaStefanovska

Nova Beba

Pridružio: 30 Sep 2007

Poruke: 5

Lokacija: Ruma


Poslao: Ned Dec 30, 2007 5:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Kako vam zavidim, ja sam do pre koju nedelju na pitanje -gde ces za ng- odgovarala uvek -tamo gde budu bebe-...sad vidim da nista od toga, daleko je Nis...sta vas briga i da vas bude petoro, verujem da ce oni odrzati podjednako dobar koncert kao i da vas je 5 sa puno nula (500, 5000, 50000...) Smile Zelim vam lep provod i prijatno vece...meni izgleda preostaje samo da sa Colom "podjem u sume i gledam u zvezde...",avaj meni... pa mozda neke naredne godine i docekam ng sa bebama... 'zdrav! Smile
_________________
Juce je istorija! Sutra je zagonetka! Danas je poklon!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Marjan

Starija Beba

Pridružio: 10 Dec 2007

Poruke: 151

Lokacija: N.Pazova


Poslao: Ned Dec 30, 2007 10:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja kao idem na trg u BG... Posto se gradska vlada stisla za jos dva stejdza (citaj dva dobra stejdza), te ove godine u Bg-u fale Brejkersi, Kristali, DAB, Eyesburn, Sunshine, mozda i N`bebe... Tako cu ja lepo da stavim devojciciu u auto i lagano, bez njenog znanja krenem za Nis Smile
Njoj se kao ne ide Smile))
_________________
Hristos se rodi! Zaista se Hristos rodi!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Ned Dec 30, 2007 11:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Ala ce to biti iznenadjenje za nju! Laughing Laughing Laughing
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Nataly,

Super Beba

Pridružio: 15 Jul 2007

Poruke: 1626


Poslao: Pon Dec 31, 2007 1:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Marjan ::

Ja kao idem na trg u BG... Posto se gradska vlada stisla za jos dva stejdza (citaj dva dobra stejdza), te ove godine u Bg-u fale Brejkersi, Kristali, DAB, Eyesburn, Sunshine, mozda i N`bebe... Tako cu ja lepo da stavim devojciciu u auto i lagano, bez njenog znanja krenem za Nis Smile
Njoj se kao ne ide Smile))
Super ti je ideja!!!!!!!! Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Jan 01, 2008 10:11 am

Odgovoriti sa citatom

ljudi, ja jos uvek nisam legla da spavam. a koliko vidim vi izgleda jeste. Smile
docek je meni licno bio nesto najlepse sto mi se ikada u zivotu desilo! Bebe su bile odlicne!
moram da naglasim da su napravili fenomenalnu atmosferu uprkos tome sto je ozvucenje a i cela organizacija, po meni bilo ocajno. ponekad mi je stvarno zao sto zivim u ovom uzasnom gradu kad su ovakve stvari u pitanju. nikada nista ne umeju da organizuju onako kako treba. Sad
zao mi je ako je bend bio razocaran na neki nacin, jer mi je delovalo tako u nekim trenutcima. a i imali su razloga.
nama u prvom redu je bilo odlicno! ulepsali su nam celu godinu i hvala jos jednom sto su nam dali najlepsi poklon koji smo mogli da dobijemo!

BEBE, VOLE VAS NISLIJE!!!! SmileSmileSmile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker