Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Druženje » Spomenar - Neverne Bebe

Odgovori na poruku
Autor Poruka

nAtAshA

Beba

Pridružio: 21 Jun 2008

Poruke: 20

Lokacija: Loznica


Poslao: Pet Jul 11, 2008 3:18 pm

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime Nataša
2. Mesto gde živite Loznica
3. Boja vaše kose tamno braon
4. Boja koju trenutno imate na sebi crna i crvena
5. Omiljena životinja pas.....definitivno
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva mali plišani Miki Maus
7. Omiljeni crtani film sunđer bob
8. Omiljeni izmišljeni lik Homer
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte lešnik
10. Film koji vas je nasmejao do suza ufffffffff..........ima ih dosta.........ali recimo lajanje na zvezde. Film je legendaran!
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna) samo jedna?! Pa recimo.............gde smo
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... jana
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... ne postoji takva pesma
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u? Pa nisam prisustvovala nijednom.............sto mi je straaaaaaaaaaaašno žao............
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? Stvarno ne znam...........
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? Jana
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? Kad vidim da sam uspela da uradim ono što sam želela i naravno kad druge činim srećnim!
18. Vaš horoskopski znak je... riba
19. Najbolje se odmorite... uz muziku
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali? Sve............svi su face čim slušaju pravu muziku.........
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate? Svakodnevnicu
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... pa mogla bih malo razumnije da planiram svoje vreme.............
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... da završim muzičku akademiju, odsek flauta..........ali ništa od toga.........
24. Grad koji vam je oduzeo dah nisam obisla puno gradova, ali recimo Solun
25. Vaš neostvareni san upisivanje srednje muzičke
26. Nezaboravan trenutak u životu... rafting na proslom letovanju
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni? Aktivna – naravno.............još kako aktivna...........
28. Kad vam je neprijatno vi... zavisi od prilike.........nikad ne pocrvenim.........
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate? Tužnu pesmu
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? Da sam preeeeeeeeeviše sarkastična........ btw upravu su.....................
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? Ima par ličnosti koje gotivim ali se ne identifikujem sa njima..........
32. Kao dete hteli ste da budete... još sam dete, ali recimo da sam nekad maštala da budem glumica
33. Šta prvo pomislite kad se probudite? Obično razmišljam o načinu uništavanja budilnika.............
34. O čemu razmišljate pre spavanja? o proteklom danu i............hm........jednoj osobi.......
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas sarkastična, tvrdoglava, luda.............100%
_________________
If you're a bird I'm a bird.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Volimtijanu

Nova Beba

Pridružio: 10 Avg 2008

Poruke: 8


Poslao: Ned Avg 10, 2008 12:57 am

Odgovoriti sa citatom

Pitanja:

1. Vaše ime-Danica
2. Mesto gde živite-Novi Beograd
3. Boja vaše kose-crna
4. Boja koju trenutno imate na sebi-Bela
5. Omiljena životinja-delfin
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva-mali dalmatinac po imenu Zedi:)
7. Omiljeni crtani film-Bambi
8. Omiljeni izmišljeni lik-tvor i zec iz bambija
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte-malina
10. Film koji vas je nasmejao do suza-Miss tajni agent
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna)-Gde smo
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste...-Jana definitivno..stvarno..genijalni lik!!!
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma...-joj...pa ako bas moram...ali ne znam...nema je
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u?-Definitivno je to bio koncert u Sava centru...oba puta sam isla i sedela u 7 redu jeee
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu?-Oktobar fest,bar su je na koncertu pevali bas onko u punom sjaju!!!to ja bar mislim...
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu?-Janche definitivno!
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim?-lepa vest,neko novo poznanstvo,zanimljiva situacija...ne treba mi mnogo da budem srecna...zadovoljavam se sitnicama
18. Vaš horoskopski znak je...-vaga
19. Najbolje se odmorite...-slusajuci dobru muziku...
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali?-joj,pa nova sam...ne znam ni ko je sve na forumu..ali obecavam reci cu malo kasnije,dok prodje neko vreme
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate?-tesko pitanje...prvo sam otvorila ovo,druzenje...
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo...-Da sednem i budem malo sama razmisljajuci o sebi svojim oseanjima i trenutnom stanu,ili da poradim,tj.suocim se sa problemima,ako ih ima...
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo...-da moja porodica,moji najdrazi,moji drugovi iz "decijeg osmeha"i ja budemo zdravi,lepi,srecni!!!
24. Grad koji vam je oduzeo dah-Tasos,Priz,Lion,Riom,Kairoooo i tako,dosta ih je...i naravno BEOGRAD!!!
25. Vaš neostvareni san-da glumim u nekom filmu,a ostavrice se nadajmo se!!!
26. Nezaboravan trenutak u životu...-Kada sam prvi put upoznala Tijanu,i kada me se drugi put setila i na koncertu rekla ajmo danice djuskaaaaj!!ne zaboravno!i da kad mi se rodila sestra i kad sam pozvana da idem na takmicenje u kairo sa glumom!!!
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni?-pasivni..skroz
28. Kad vam je neprijatno vi...-sklonim se i ostavim da se spusti prasina...
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate?-Veliki je bog!cesto,bas cesto..
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama?-ne zanima me...da su mi neprijatelji ne bi trebalo da pricaju o meni,tj.ne bi trebalo da ih zanimam...
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete?-pa..ne znam,valjda ni sa jednom...
32. Kao dete hteli ste da budete...-kao bas,bas mala htela sam da budem djubretar,zato sto su bili u narandzastom i visli su po kamijonima i stalno su bili napolju,a kad sam malo odrasla haha..gluica,i to me i dalje drzi i drzace me,drzi me vec 9 godina bas onako...
33. Šta prvo pomislite kad se probudite?-hvala majko sto si me rodila....!
34. O čemu razmišljate pre spavanja?[color=red]-O sebi,o ljudim koje volim,o vremenu,o bojama cesto razmisljam,ko zna zasto?!

35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas-osecajna(jako,jako),duhovita,i malkice lenja ...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bocka

Starija Beba

Pridružio: 27 Jan 2008

Poruke: 223

Lokacija: Beo Grad


Poslao: Sre Avg 20, 2008 7:40 pm

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime - Bojana
2. Mesto gde živite - Beograd
3. Boja vaše kose - Smedja
4. Boja koju trenutno imate na sebi - Prokleta plava
5. Omiljena životinja - Sveee (insekti ne spadaju u zivotinje da se zna!)
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva - Plisani pas (izgubljen)
7. Omiljeni crtani film - Obozavam crtace tako da...svi
8. Omiljeni izmišljeni lik - Wini poo
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte - Cokolada i visnja.mmm,njamb
10. Film koji vas je nasmejao do suza -Pirati s'kariba (kad se njih troje bore oko kljuca za chest
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna) - Sve nase godine (veliki je bog sa proslog)
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... Cika Ganeee
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... Dajre (samo da se skrati)
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u? Uvek je dobro sa njima
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? Tesko je reci,ali mozda oktobarfest(da je bas svi gotive)
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? Jana
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? Usreciti ljude oko sebe,da je svima dobro
18. Vaš horoskopski znak je... Vaga
19. Najbolje se odmorite... Kad se iskecim
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali?Svi su pozitivci
21. Kada otvorite ovaj forum, koju temu prvu pogledate?Ne procitane
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... Koja god bude zadata...ionako sam primorana,pa sta da se radi.
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... Da plivam sa kitajkulom
24. Grad koji vam je oduzeo dah - Jos ni jedan
25. Vaš neostvareni san - Ima ih mnogo,ali jos mogu da se ostvare
26. Nezaboravan trenutak u životu...Kad sam ugledala moju malu cicu Very Happy...i kad mi je Matori rekao da se zabavlja sa Mrvcem
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni?Ne volim svadje,pa pretpostavljam da to znaci pasivna
28. Kad vam je neprijatno vi...Kako kad...cutim ili se branim
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate?Kako koju...sve!!!
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama?Ne znam
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete?Istorija???Sta to bese..ni sa jednom
32. Kao dete hteli ste da budete...Svuda u svakom trenutku i da gurnem bilo koji deo svog tela tamo gde ne treba Very Happy
33. Šta prvo pomislite kad se probudite?Samo jos 5 minuta
34. O čemu razmišljate pre spavanja?O svacemu i nicemu
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas -Pomalo neodlucna,druzeljubiva,uvek tu da pomognem[/b]
_________________
ko zna,da l' ce da svane
ko zna,ja plakati moram
samo reci,bez imalo volje
i reka suza pocinje
ugasi svetlo i bice bolje
za nekog drugog,kad te probude
s'druge strane postelje
ne brini tamo je bolje,bez boli pocivaj u miru

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

CupeX

Beba

Pridružio: 13 Dec 2007

Poruke: 20

Lokacija: Banjaluka


Poslao: Ned Avg 24, 2008 4:52 am

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime - Dejan
2. Mesto gde živite - Doboj (Uskoro Banjaluka)
3. Boja vaše kose - Crna
4. Boja koju trenutno imate na sebi - Crna
5. Omiljena životinja - Pas
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva - Lego kocke
7. Omiljeni crtani film - Ima ih mnogo, noviji dugometrazni mi se jako svidjaju....
8. Omiljeni izmišljeni lik - Shrek
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte - Banana
10. Film koji vas je nasmejao do suza - Jonny English (Prvi koji mi pada na pamet da sam se jako smijao)
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna) - Veliki je BOG
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... - Ritam gitara, ili nosac stalka za gitaru Very Happy
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... Nema te...(Samo malo obrada bih dodao za motorijade i to, malo zestine Very Happy)
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u? - Moskva Doboj (Bila je opustena atmosvera, moglo se i razgovarati sa clanovima poslije svirke, prici blizu itd... Very Happy)
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? - Mozda Da ima nas
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? - JANA!!! ;D
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? - Mnogo para Very Happy
18. Vaš horoskopski znak je... - Skorpija
19. Najbolje se odmorite... - Uz laganu muziku
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali? - Abelu
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate? - Svirke
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... - Da pocnem da pusim - Cigare Very Happy
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... - Popularnost i imidz Slasha
24. Grad koji vam je oduzeo dah - Monaco
25. Vaš neostvareni san - Mngo ih ima...
26. Nezaboravan trenutak u životu... - Prva gitara
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni? - Najaktivniji
28. Kad vam je neprijatno vi... - Cutim
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate? - Sve, koje znam, ali kazi gde je Ljubav najvise
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? - Sto nas sve zajebavas stalno?
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? - Einstein
32. Kao dete hteli ste da budete... - Elektricar ili arhitekta
33. Šta prvo pomislite kad se probudite? - Kad cu poceti da vjezbam?
34. O čemu razmišljate pre spavanja? - Da li cu ikad biti dobar?
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas - Zanimljiv, sarmantan, skroman
_________________
http://www.myspace.com/korak2

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

vedran18

Nova Beba

Pridružio: 24 Avg 2008

Poruke: 9

Lokacija: Doboj,pijeskovi


Poslao: Pon Avg 25, 2008 2:46 pm

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime - Vedran
2. Mesto gde živite - Doboj
3. Boja vaše kose - smedja
4. Boja koju trenutno imate na sebi - smedju
5. Omiljena životinja - golub,majmun
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva - nemam je
7. Omiljeni crtani film - tom i jery
8. Omiljeni izmišljeni lik - pinokio
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte - banana
10. Film koji vas je nasmejao do suza -nema takvog
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna) -boje duge
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... jana
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... Daire
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u?
tvrdjava kastel prosle godine
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu?neznam nisam nikad snjima pricao
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? Jana
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? Kada ja nekog učinim srećnim
18. Vaš horoskopski znak je... jarac
19. Najbolje se odmorite... kad legnem i slušam muziku
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali? Janu
21. Kada otvorite ovaj forum, koju temu prvu pogledate? Slike
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... ostavio bih ovako kako je sad
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... da zaigram u Real Madridu
24. Grad koji vam je oduzeo dah - ima ih vise...
25. Vaš neostvareni san - fudbaler da postanem veliki
26. Nezaboravan trenutak u životu... dan kad sam upoznao Vladanu
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni? aktivna
28. Kad vam je neprijatno vi... zacrvenim se
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate? da ima nas..
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? neznam nebi da govorim
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? nerazumijem pitanje ....
32. Kao dete hteli ste da budete... fudbaler
33. Šta prvo pomislite kad se probudite? na pesmu boje duge
34. O čemu razmišljate pre spavanja? o sutrasnjem danu
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas - tvrdoglav,uporan i uvjek iskren ...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dabogda lazem

Nova Beba

Pridružio: 07 Jul 2008

Poruke: 15

Lokacija: Stara planina


Poslao: Sre Avg 27, 2008 2:07 am

Odgovoriti sa citatom

1. Ваше име Анка
2. Место где живите Београд
3. Боја ваше косе Смеђа
4. Боја коју тенутно имате на себи Плава
5. Омиљена животиња Коала.
6. Ваша омиљена играчка из детињства Једна плишана жабица са ранцем.
7. Омиљени цртани филм Краљ лавова.
8. Омиљени измишљени лик Анастас Браница из књиге "Ситничарница код срећне руке", то је прво што ми је пало на памет. И Рик ОКонел.
9. Омиљени укус сладоледа или торте Чоколада.
10. Филм који вас је нсамејао до суза Не сећам се.
11. Омиљена песма Неверних беба Икона.
12. Да можете бити један члан Неверних беба били бисте... Не знам да ли Јана или Јелена, обе супер певају.
13. Да можете избацити неку песму из репертоара Неверних беба то би била песма Ниједна. Најмање ми се допада Сад сам странац, али је не бих избацила.
14. Најбољи концерт Н. беба којем сте присуствовали Била сам само на једном, у Сава центру.
15. Шта мислите која је песма омиљена самом бенду Можда Двоје, или Изнад облака.
16. Ко по вама има најлепшиосмех у бенду Јана.
17. Шта вас у трену може учинити срећним Кад ме се сети неко ко ми значи или за ког сам мислила да ме је заборавио.
18. Ваш хороскопски знак је Водолија
19. Најбоље се одморите Кад седим, пијем кафу, причам са породицом, и повремено бацим поглед на телевизор.
20. Кога са форума бисте најрадије упознали Цакану.
21. када отворите овај форум, шта прво погледате Остало.
22. Када бисте били приморани да учините једну радикалну промену у животу то би било Покушала бих да се више посветим другима.
23. Када бисте имали прилику да вам се оствари једна жеља, то би било желела бих да ми опросте.
24. Град који вам је одузео дах Луксор.
25. Ваш неостварени сан Да будем онаква какву себе замишљам.
26. Незабораван тренутак у животу Један хотел са погледом на реку. Тренуци који су са њом протекли.
27. Када се свађате, да ли сте активни или пасивни Активна, али не треба да будем, јер очигледно не умем да се свађам.
28. Кад вам је непријатно ви Збуним се, и почнем да чупкам прсте, одећу, заборавим шта треба да кажем...
29. Коју песму Неверних беба волите да певате Не умем да певам, тако да могу рећи само да највише волим да "крештим" и тако упропастим песму Све наше године.
30. Шта кажу ваши непријатељи о вама Да ме мрзе.
31. Са којом историјском личношћу се најрадије поистовећујете Волела бих да сам као кнегиња Милица, мада сам далеко од тога. И Десанка Максимовић.
32. Као дете хтели сте да будете Хтела сам да будем египтолог, астроном и палеонтолог, и још увек сам дете.
33. Шта прво помислите кад се пробудите Јој, кад смлатим нешто слатко.
34. О чему размишљатњ пре спавања О томе како ћу, кад устанем, да поједем нешто, неку чоколаду.
35. Наведите три особине које су тако типичне за вас Тврдоглавост, искреност, себичност.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ica

Nova Beba

Pridružio: 07 Sep 2008

Poruke: 9

Lokacija: nbgd-45


Poslao: Pon Sep 08, 2008 11:16 am

Odgovoriti sa citatom

1. Ваше име~ Иван
2. Место где живите~ Београд, Нови Београд
3. Боја ваше косе~ тамно смеђа
4. Боја коју тенутно имате на себи~ претежно плава
5. Омиљена животиња~ Пас, Тигар.
6. Ваша омиљена играчка из детињства~ Велики Паја Патак
7. Омиљени цртани филм~ La Linea, Tom & Jerry.
8. Омиљени измишљени лик~ Боб Рок
9. Омиљени укус сладоледа или торте~ Рум, Марципан.
10. Филм који вас је насамејао до суза~ "Top Secret".
11. Омиљена песма Неверних беба~ "Погледај у сунце".
12. Да можете бити један члан Неверних беба били бисте... 7 члан, вокал, гитара
13. Да можете избацити неку песму из репертоара Неверних беба то би била песма~ Ниједна.
14. Најбољи концерт Н. беба којем сте присуствовали~ Једна од свирки у "CINEMA" некад давно
15. Шта мислите која је песма омиљена самом бенду~ свака која даје могућност добре импровизације током свирке.
16. Ко по вама има најлепшио смех у бенду~ Јана.
17. Шта вас у трену може учинити срећним~ загрљај и осмех моје ћерке
18. Ваш хороскопски знак је~ Риба
19. Најбоље се одморите~ не стижем да се одморим
20. Кога са форума бисте најрадије упознали~ Свако познанство вреди
21. Када отворите овај форум, шта прво погледате~ /privmsg.php?folder=inbox
22. Када бисте били приморани да учините једну радикалну промену у животу то би било~ оставио бих пушење
23. Када бисте имали прилику да вам се оствари једна жеља, то би било ~ да ми се остваре све жеље Smile
24. Град који вам је одузео дах~ Москва
25. Ваш неостварени сан~ лет брзином иѕнад 1 маха
26. Незабораван тренутак у животу~ Рађање моје Јане
27. Када се свађате, да ли сте активни или пасивни~ изузетно активан но лепше је без тога.
28. Кад вам је непријатно ви~ нађем излаз из такве ситуације
29. Коју песму Неверних беба волите да певате~ све ... Тужну песму.
30. Шта кажу ваши непријатељи о вама~ Да сам прави пријатељ
31. Са којом историјском личношћу се најрадије поистовећујете~ Дон Кихот је престао да јури за ветрењачама,ја их још понекад тражим ...
32. Као дете хтели сте да будете~ Прле из Отписаних и ваљда пилот.
33. Шта прво помислите кад се пробудите~ још пет минута ....
34. О чему размишљате пре спавања~ о следећем дану
35. Наведите три особине које су тако типичне за вас~ брзина, конструктивност, пријатељство
_________________
Grešnik pod nebeskom kapom
User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Jelena76

Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 38

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Ned Sep 21, 2008 4:16 pm

Odgovoriti sa citatom

1. Jelena
2. Pozarevac
3. Crna
4. Bela
5. Puma
6. Braon meda,ujedno i prva igracka
7. Strumpfovi
8. Bio i ostao Deda Mraz
9. Marcipan
10.Uglavnom svi Jerry Lewisa
11. Gde smo
12. Jana
13. nijedna
14. Novi Sad 2007.
15.Dvoje
16. Jana
17. mogucnost da pomognem
18. Vaga
19.u mraku,uz muziku
20. Vec se izdvojilo nekoliko vrlo zanimljivih nickova
21. Postansko sanduce
22. Sve sam bonuse ispucala. Sve radikalno promenila.
23. Da obidjem sa porodicom seo svet
24. samo je jedan Novi Sad
25. igrac Kola
26. Rodjenje dece
27. Hiperaktivna
28. Povucem se
29. Balkan-juzno od srece
30. Mogu da zamislim..
31. Kleopatrom
32. u epizodi Branka Kockice,glumica
33. Kako da prolongiram ustajanje
34. O sutrasnjim obavezama
35. Iskrena,uporna,temperamentna

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

love 27

Napredna Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 308

Lokacija: Bac


Poslao: Sre Okt 08, 2008 8:07 pm

Odgovoriti sa citatom

1.vase ime...Jelena
2.mesto gde zivite...Bac
3.boja vase kose...smedje crvena
4.boja koju trenutno imate na sebi...crvena
5.omiljena zivotinja...pas...i jos dosta njih
6.vasa omiljena igracka iz detinjstva...barbika
7.omiljeni crtani film...sundjer bob
8.omiljeni izmisljeni lik...likovi iz south parka
9.omiljeni ukus sladoleda ili torte...karamela i sladoled torta koju fantasticno pravim
10.film koji vas je nasmejao do suza...Mr.Bean u francuskoj
11.omiljena pesma N.beba...iza oblaka
12.da mozete biti 1 clan N.bebe bili biste...Milan
13.da mozete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.bebe to bi bila pesma...pa..nek bude daire
14.najbolji koncert N.bebe kojem ste prisustvovali ili gledali na tv...pa nisam bas nesto isla na koncerte,al mi je bilo lepo u Bacu
15.sta mislite koja je omiljena pesma samom bendu...mozda 1000godina
16.ko po vama ima najlepsi osmeh u bendu...Jana i Milan
17.sta vas u trenu moze uciniti srecnim...osmeh moje ljubavi
18.vas horoskopski znak je...skorpija
19.najbolje se odmorite uz...classicu ili kad na miru pijuckam kaficu
20.koga sa foruma biste najradije upoznali...faraona ili smooth,a i jos dosta njih
21.kad otvorite ovaj forum,sta prvo pogledate...caskanje
22.kada biste bili primorani da ucinite radikalnu promenu u zivotu,to bi bilo...da ostavim cigarete
23.kada biste imali priliku da vam se ostvari 1 zelja,to bi bilo...da budem sa mojom bebicom zauvek zajedno
24.grad koji vam je oduzeo dah...nijedan posebno
25.vas neostvaren san je da...da postanem glumica
26.nezaboravan trenutak u zivotu...kada sam upoznala moju ljubav
27.kad se svadjate da li ste aktivni ili pasivni...aktivna
28.kada vam je neprijatno,vi...se zacrvenim i spustim pogled
29.koju pesmu N.beba najvise volite da pevate...1000godina i sanjaj
30.sta kazu vasi neprijatelji o vama...ne znam
31.sa kojom istoriskom licnoscu se identifikujete...ni sa jednom
32.kao dete hteli ste da budete...astronaut,a i sad bih volela
33.sta prvo pomislite kad se probudite...kako bih mogla jos malo da dremnem
34.o cemu razmisljate pre spavanja...o svemu i svacemu
35.navedite 3 osobine koje su tako tipicne za vas...jako oprezna,osecajna i zabavna...
_________________
pogledaj u nebo,iznad oblaka,to sto tamo vidis,to smo ti i ja.....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

mawetzka

Beba

Pridružio: 08 Okt 2008

Poruke: 25


Poslao: Uto Okt 14, 2008 10:09 pm

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime - ivana
2. Mesto gde živite - nis
3. Boja vaše kose - sarena Very Happy
4. Boja koju trenutno imate na sebi - crna
5. Omiljena životinja - zec
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva - mnogo ruzna lutka jovana
7. Omiljeni crtani film - tom i dzeri
8. Omiljeni izmišljeni lik - shrek
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte - bilo sta vocno
10. Film koji vas je nasmejao do suza - 3 palme za 2 bitange i ribicu Very Happy
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna) - kisa
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... milan
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... nemam pojma
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u? bila sam (nazalost) samo na 2... pa neka bude onaj u areni kad su bili predgrupa leniju... razbili su svirku Very Happy
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? ne bih znala
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? jana
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? drage osobe
18. Vaš horoskopski znak je... skorpija
19. Najbolje se odmorite... nesto se ne secam kad sam poslednji put bila odmorna Smile
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali? babe
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate? svakodnevicu
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... vodjenje zdravog zivota Very Happy
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... eeee... da je jedna Smile
24. Grad koji vam je oduzeo dah - venecija
25. Vaš neostvareni san - da vidim poljsku
26. Nezaboravan trenutak u životu... nije bas tako divan
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni? zavisi...
28. Kad vam je neprijatno vi... crvenim kao luda
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate? da ima nas
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? ne bih znala... i ne zanima me
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? jao ne znam Smile
32. Kao dete hteli ste da budete... slikar... ne znam zasto, posto veze nemam
33. Šta prvo pomislite kad se probudite? jos samo 5 minuta...
34. O čemu razmišljate pre spavanja? o prethodnom danu
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas - lojalna, nesredjena, ironicna

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

marko.aleksa

Beba

Pridružio: 22 Okt 2008

Poruke: 31

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Okt 23, 2008 1:21 am

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime Marko
2. Mesto gde živite Beograd
3. Boja vaše kose Smedja
4. Boja koju trenutno imate na sebi Smedja
5. Omiljena životinja Konj
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva Imam ih par
7. Omiljeni crtani film Tom and Jerry
8. Omiljeni izmišljeni lik Neo
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte cokolada
10. Film koji vas je nasmejao do suza Sex and the sity
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna) uh, Iza oblaka
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... Milan
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma...ne bih izbacio nishta..
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u?..najvishe volim svirke i bio bih mnogo srecniji kada bi ih bilo ceshce u Beogradu, a ne mogu da izdvojim ni jedan posebno,svaka svirka nosi neku svoju draz..
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? mozda Veliki je Bog
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu?..Jana
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim?..kada su svi oko mene srecni..
18. Vaš horoskopski znak je...vaga
19. Najbolje se odmorite...uz tishinu muzike..
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali?..ne znam, otkricu vremenom..
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate?..SVIRKE
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo...Paljba iz Srbije..
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo...nadam se da se ostvaruje..
24. Grad koji vam je oduzeo dah..Dablin
25. Vaš neostvareni san..kad bih rekao da nemam, rekli bi da sam srecan covek, recimo da se odselim iz Srbije, ali to upravo je u procesu..
26. Nezaboravan trenutak u životu...ima ih..mator sam ja co`ek
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni?..serator sam
28. Kad vam je neprijatno vi...cutim..
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate? pevushim shta mi je na srcu u trenutku..
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? ko to zna..?
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? pa..ja sam istorija za sebe..
32. Kao dete hteli ste da budete...kontrolor leta
33. Šta prvo pomislite kad se probudite?..josh jedan novi dan..
34. O čemu razmišljate pre spavanja?..o svemu
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas.. istrajan, uporan, pozitivan..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email AIM Adresa MSN Messenger Yahoo Messenger

Slavisa

Starija Beba

Pridružio: 20 Sep 2007

Poruke: 138


Poslao: Čet Okt 23, 2008 1:57 am

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime - Slavisa
2. Mesto gde živite - Novi Sad i Brcko
3. Boja vaše kose - smedja
4. Boja koju trenutno imate na sebi - crna
5. Omiljena životinja - macka (volim sve zivotinje)
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva - lopta Wink
7. Omiljeni crtani film - ptica trkacica
8. Omiljeni izmišljeni lik - scrat
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte - ne znam, ne jedem ih bas...
10. Film koji vas je nasmejao do suza - Kung fu panda (animirani Wink)
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna) - ljubav
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... jana hehe...
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... nemam pojma
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u? ne mogu da se sjetim...
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? nemam pojma
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? jana
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? muzika
18. Vaš horoskopski znak je... ribe
19. Najbolje se odmorite... kad legnem da spavam
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali? sve Smile
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate? nove poruke
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... hmmm... prestao bi da pusim... mozda Wink
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... da svi ljudi uvijek budu srecni!
24. Grad koji vam je oduzeo dah - ma kod kuce je najljepse...
25. Vaš neostvareni san - da odem u egipat
26. Nezaboravan trenutak u životu... prelom desne ruke Sad
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni? najcesce pasivan, ali bolje da me ne aktiviras.
28. Kad vam je neprijatno vi... crvenim ili se smijem
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate? na putu za nju
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? ne zanima me
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? ne znam... nisam nikad o tome razmisljao...
32. Kao dete hteli ste da budete... slikar
33. Šta prvo pomislite kad se probudite? gdje su cigarete?
34. O čemu razmišljate pre spavanja? o svemu...
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas - osjecajan, zamisljen, iskren
_________________
...hocu da operem ruke,
da te prokleto nadjem,
tamo gde su ti misli,
gde se krijes od sebe...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Doris Zr

Beba

Pridružio: 11 Sep 2008

Poruke: 46

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Sub Okt 25, 2008 6:15 pm

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime - Doris
2. Mesto gde živite - Zrenjanin/Novi Sad
3. Boja vaše kose -svetlo smedja
4. Boja koju trenutno imate na sebi - siva
5. Omiljena životinja - pas
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva - meda plisani:)
7. Omiljeni crtani film - Petar Pan i Lepotica i zver:)
8. Omiljeni izmišljeni lik - Petar Pan:)))))
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte - vocni
10. Film koji vas je nasmejao do suza -uuuu.. ne mogu sada da se setim:P
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna) - Da ima nas:)
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... - pa pevacica, naravno:)
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... - trenutno ni jedna..
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u? bila sam na vise koncerata, i svaki je podjednako dobar..Smile
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? - E to cemo njih pitati:)
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? - Jana:)
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? - Jedan mio pogled drage osobe..Smile
18. Vaš horoskopski znak je... - strelac
19. Najbolje se odmorite... - izlezavajuci se Very Happy
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali? - Nisam mnogo u toku, i ne znam jos ni kako sve funkcionise, tkd.. ne znam:)..
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate? SLIKEE:)
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... - da promenim mesto boravk, odem daleko, negde gde je lepoooo...
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... - da budem uvek srecna kao sto sam sada:)
24. Grad koji vam je oduzeo dah - Nisam ih mnogo videla.. tkd.. Kada budem malo proputovala, dodacu:)
25. Vaš neostvareni san - da dobijem koncertni klavir crne boje:)
26. Nezaboravan trenutak u životu... - Ima ih..
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni? - Ne volim da se svadjam tkd se najcesce trudim da sprecim svadju.. ali kada se ne moze izbeci-aktivna..Razz
28. Kad vam je neprijatno vi... - pocrvene mi malko obrazi..Smile
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate? Tuznu pesmu, Da ima nas,.. i sve ostale:)
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? - Ne znm i ne zanima me.. nema ih puno pa ni ne bi imalo nekog efekta..
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? - Kleopatra:)
32. Kao dete hteli ste da budete... - Pevacica, uciteljica i doktorica-standard:)
33. Šta prvo pomislite kad se probudite? - Sta cu danas raditi?
34. O čemu razmišljate pre spavanja? - O poteklom danu.. uglavnom o necemu lepom...
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas.. - Spontana, muzikalna:), pozitivna..Smile
_________________
..precicom do snova-korak ili dva, koliko je samo kilometaraaaa...Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Borislava

Starija Beba

Pridružio: 24 Sep 2008

Poruke: 112

Lokacija: Vojka


Poslao: Sub Okt 25, 2008 10:47 pm

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime-Borislava
2. Mesto gde živite-Vojka
3. Boja vaše kose -Smedja
4. Boja koju trenutno imate na sebi -Crna i zuta
5. Omiljena životinja -Majmun
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva -Zveckica
7. Omiljeni crtani film -Moj brat medo
8. Omiljeni izmišljeni lik -Jagodica bobica
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte-Svarcvald
10. Film koji vas je nasmejao do suza -Princezin dnevnik
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna)-Veliki je Bog
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... -Jana
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma...-Bela kola
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u? Nazalost,nije ga bilo Sad
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? -Hmmm...mozda Tuzna pesma Confused
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? -Jana Very Happy
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? -Kada nam odloze kontrolni... Very Happy
18. Vaš horoskopski znak je... -Devica
19. Najbolje se odmorite...Kad lezim i slusam balade
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali? -Jovanu Very Happy
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate? -Sta ima novo na forumu
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo...hmm...ne znam,stvarno
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo...-Da odem u Jerusalim Very Happy
24. Grad koji vam je oduzeo dah-
25. Vaš neostvareni san -Da snimim film,skromno Confused
26. Nezaboravan trenutak u životu... Nije lep...Samo toliko Crying or Very sad
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni? -Aktivna
28. Kad vam je neprijatno vi...xx..cutim i gledam
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate? -Veliki je Bog
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? - Ne obazirem se na to
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? -heeh...ne znam
32. Kao dete hteli ste da budete... -Uciteljica
33. Šta prvo pomislite kad se probudite? -jooj,skola Razz
34. O čemu razmišljate pre spavanja?- o simpatiji Very Happy
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas-Druzeljubiva,otkacena i iskrena(uvek) Two thumps up
_________________
Da ima nas...Eh...Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nina '95.-Zr

Nova Beba

Pridružio: 26 Okt 2008

Poruke: 9

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Pon Okt 27, 2008 12:25 am

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime -Nikolina,Nina
2. Mesto gde živite -Zrenjanin
3. Boja vaše kose -Svetlo smedja
4. Boja koju trenutno imate na sebi -Narandzasta
5. Omiljena životinja -Majmun i Pas
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva -Barbike
7. Omiljeni crtani film -Lepotica i zver
8. Omiljeni izmišljeni lik -Petar Pan
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte -Vocni
10. Film koji vas je nasmejao do suza -Potraga za misem
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna) -Tuzna pesna
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... -Pevacica
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... -Sve su lepe,tako da ne bih ni jednu izbacila.
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u? -U Zrenjaninu,samo sam tamo bila.
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? -Daire,valjda
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? JANA,nravno!
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? Kada sam sa meni,dragim osobama.
18. Vaš horoskopski znak je... -Vaga
19. Najbolje se odmorite... -Nedeljom kada nemam obaveze...xD
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali? -Jos ih ne znam puno...Nova sam beba
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate?-Slike Nevernih Beba
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... -Ne bih za sad nista menjala...Smile
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... -Da odem u Diznilend
24. Grad koji vam je oduzeo dah -Makarska
25. Vaš neostvareni san -Da pratim koncerte Nevernih Beba.Very Happy
26. Nezaboravan trenutak u životu... -Kada me je pogodio bumerang u oko...
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni? -Aktivna:)
28. Kad vam je neprijatno vi... -Pocrvenim ko bulka:)
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate?- Iznad oblaka...Smile
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? -Da sam tvrdoglava...
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? -Nadja Komaneci (Gimnsticarka)
32. Kao dete hteli ste da budete... Jos sam dete... Smile(hocu da budem Nastavica fizick0g)
33. Šta prvo pomislite kad se probudite? Kad bih mogla jos 10min da spavam:)
34. O čemu razmišljate pre spavanja? -0 filmu koji sam predhodno pogledala:D
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas -Osetljiva, nezna i iskrena:)
_________________
...veliki je Bog sto gleda na nas Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Zoran_Zr

Napredna Beba

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruke: 295

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Pon Okt 27, 2008 3:48 am

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime - Zoran
2. Mesto gde živite - Zrenjanin
3. Boja vaše kose - Smedja
4. Boja koju trenutno imate na sebi - Crna
5. Omiljena životinja - Macka
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva - Lopta
7. Omiljeni crtani film - Tom & Jerry
8. Omiljeni izmišljeni lik - Homer
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte - Cokolada
10. Film koji vas je nasmejao do suza - Dude, Where's My Car
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna) - Sve nase godine
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... - Kebac
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... - Nijedna
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u - Svi su odlicni, al' NS, klub "Trema" 25.10.2008.
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu - Pa svako od njih ima razlicite omiljene
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu - Jelena Very Happy
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim - Prijatelji
18. Vaš horoskopski znak je... - Lav
19. Najbolje se odmorite... - Kad sam sam u sobi i slusam muziku...
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali - Sto vise...
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate - Svirke
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... - Da ostavim pusenje i alkohol...
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... - Da mi se ostvari sve sto pozelim... Very Happy
24. Grad koji vam je oduzeo dah - Venecija
25. Vaš neostvareni san - Da budem poznati fudbaler
26. Nezaboravan trenutak u životu... - Prvi poljubac
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni - Uglavnom pasivan
28. Kad vam je neprijatno vi... - Pocrvenim
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate - Gde smo
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama - Otkud znam, pitajte njih...
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete - Sa Cezarom...
32. Kao dete hteli ste da budete... - Fudbaler
33. Šta prvo pomislite kad se probudite - Sta cu raditi danas?
34. O čemu razmišljate pre spavanja - Sta sam uradio a sta sam mogao uraditi danas?
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas - Nasmejan, emotivan, tvrdoglav

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MaKiLLy

Nova Beba

Pridružio: 19 Feb 2009

Poruke: 15

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Sub Feb 21, 2009 5:03 pm

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime-Marija Smile
2. Mesto gde živite-Lazarevac
3. Boja vaše kose-crna
4. Boja koju trenutno imate na sebi-bela
5. Omiljena životinja-veverica
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva-zuti meda Smile
7. Omiljeni crtani film-Tom i Dzeri
8. Omiljeni izmišljeni lik-Mickey Mouse
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte-stracatela
10. Film koji vas je nasmejao do suza-hmm..ne mogu da se setim Razz
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna-Jednom kad me ne bude
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... ofc
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... nema takvih
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u? svi su cool
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? hmm, verujem da su im sve mnoogoo drage i da im je tesko da izdvoje omiljenu...
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? Jana Smile)
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? zagrljaj
18. Vaš horoskopski znak je... ovan
19. Najbolje se odmorite... kada spavam Smile
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali? jos ni sa kim nisam pricala, da bih znala, tek sam se uclanila..
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate? teme, haha
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... ne razmisljam o tome Razz
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... put oko sveta
24. Grad koji vam je oduzeo dah- ni jedan do sad..
25. Vaš neostvareni san-hmm, jos smo mladi..mozda se ostvri..
26. Nezaboravan trenutak u životu...ne mogu ga izdvojiti, ima ih..vise lepih nego ruznih sto je bitno.. Wink
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni? aktivni Very Happy
28. Kad vam je neprijatno vi... iskuliram
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate? Tuznu pesmu
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? sve najbolje, haha...mozda da sam malo tvrdoglava..
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? ni sa jednom, haha...
32. Kao dete hteli ste da budete...uciteljica Smile
33. Šta prvo pomislite kad se probudite? kako ustati.. Smile
34. O čemu razmišljate pre spavanja? uh, o svemu i svacemu, najcesce o stvarima koje su mi se desile tog dana...
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas..tvrdoglava, iskrena, drska..
_________________
Setim se ponekad one najlepse noci koja uspomene ne brise...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Mar 09, 2009 5:31 pm

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime : Suzana
2. Mesto gde živite : Novi Sad
3. Boja vaše kose : Smedja
4. Boja koju trenutno imate na sebi : Zelena
5. Omiljena životinja : Pas
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva : celava lutka Smile
7. Omiljeni crtani film : Pepeljuga
8. Omiljeni izmišljeni lik : Patak Dacha (:
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte : COKOLADA
10. Film koji vas je nasmejao do suza : Mr Bin xex
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna): Pogledaj u nebo
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... : Jana (:
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... : Apsolutno ni jedna
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u? : Sad 07.03. u Tremi bas je bilo haos Smile ocuuu opet
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? hm... joj sad cu da lupim ae mozda "Veliki je Bog"
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? Jana (:
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? Kad cujem da dolaze bebe u ns Smile)) onda sam bash hapy
18. Vaš horoskopski znak je... : Devica
19. Najbolje se odmorite... : Slusajuci muziku
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali? Nova sam ovde pa.... jos uvek ne znam
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate?Nastupe
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... : Hm verovatno bih otisla negde u inostranstvo
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... : Da nema bolesti u svetu
24. Grad koji vam je oduzeo dah : Moskva
25. Vaš neostvareni san : Da naucim da sviram gitaru ali nikad nije kasno Smile, i skakanje padobranom ali cu to uraditi na prolece xD
26. Nezaboravan trenutak u životu... : Voznja avionom
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni? : Aktivna
28. Kad vam je neprijatno vi...: Cutim xD
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate? "Oktobarfest"
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? : Da sam uobrazena,nafurana .... a i nemam toliko neprijatelja tako da...
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? : Ni sa jednom
32. Kao dete hteli ste da budete...: Pevacica
33. Šta prvo pomislite kad se probudite? Zavisi kako kad ,pevusim odma nesto hehe xD
34. O čemu razmišljate pre spavanja? : Ufff o svacemu
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas : Opicena (: , iskrena , tvrdoglava
_________________
_________________
Kupicu bela kola – tako mi imena
I vodicu te u svoj svet . . .

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bebica Belova

Nova Beba

Pridružio: 03 Jan 2009

Poruke: 9

Lokacija: Prijedor, R.S


Poslao: Pon Mar 09, 2009 6:26 pm

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime - Dajana
2. Mesto gde živite - Prijedor
3. Boja vaše kose - Smeđa
4. Boja koju trenutno imate na sebi - Crvena i roza Very Happy
5. Omiljena životinja - Mačka
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva - Gumeni čekić
7. Omiljeni crtani film - Mumijevi
8. Omiljeni izmišljeni lik -
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte - Straciatella i čokoladna torta Razz
10. Film koji vas je nasmejao do suza -
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna) - Kaži gde smo
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... - Milan
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... - Ni jednu ne bih mogla ni smjela da izbavim. Svi mi se pronalazimo u nekoj posebnoj, tako da bi bilo previše sebično od mene ili nekog da to uradi Smile
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali/gledali na tv-u? - Svi, naprosto ih obožavam Smile
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? - Pifffff.. Možda 'Veliki je Bog' (ja volim njihovo izvođenje pjesme 'Daire' i svaki put imaju poseban sjaj kad je sviraju Smile
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? - Definitivno Jeca
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? - Pjesme Pilota i Beba, i jedan dečko..
18. Vaš horoskopski znak je... - Vaga
19. Najbolje se odmorite... - Uz muziku i miris mora
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali? - Ne znam nick djevojke sad, ali znam da se zove Petrica, možda Janis ili tako nešto
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate? - KONCERTE Razz
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... - Prestala bih da previše i suviše vjerujem ljudima i možda bih 'ukinula' slatkiše za čitavu godinu Very Happy
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... - Da napokon budem zadovoljna sama sa sobom, a to već povlači neki drugi problem kojem nema rješenja..
24. Grad koji vam je oduzeo dah - Novi Sad
25. Vaš neostvareni san - Da zaigram u Pozorištu. Inspirišu me 'daske koje život znače' i jedva čekam ljeto kad ću napokon dobiti priliku da mi se želja ostvari.
26. Nezaboravan trenutak u životu... - Rođenje moje seke Kristine prije šest godina.
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni? - Aktivna Very Happy
28. Kad vam je neprijatno vi... - Okrenem se i odem ili se samo nasmijem Very Happy
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate? - Daire, Kaži gde smo, Veliki je Bog, Kiša, Iznad oblaka.. Ma naprosto obožavam sve što čujem Smile
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? - Da se bar pogleda u ogledalo, bilo bi je sramota Smile A mene nije sramota jer znam koliko vrijedim i znam zašto to govore Smile
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? - Kleopatra Smile
32. Kao dete hteli ste da budete... - Glumica, oduvjek.
33. Šta prvo pomislite kad se probudite? - Aaah, da mi je da ga vidim danas..
34. O čemu razmišljate pre spavanja? - O Janis Joplin, skoro svako veče i o školi, jer me to ubija Sad
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas - Tvrodglavost, emotivnost, druželjubivost.
_________________
Pocinju snegovi – zimu donose
Svi su nas mrzeli – nek' se ponose
I volim da te ljubim – nek' mi oproste
Sve sto sam lagala – nek' me ubije

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

sandra

Beba

Pridružio: 01 Maj 2007

Poruke: 57

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Mar 31, 2009 4:44 pm

Odgovoriti sa citatom

1. Vaše ime - Sandra
2. Mesto gde živite - Novi Sad
3. Boja vaše kose - tamno smeđa
4. Boja koju trenutno imate na sebi - crna i tamno ljubičasta
5. Omiljena životinja - zec, pas
6. Vaša omiljena igračka iz detinjstva - ćelava lutka
7. Omiljeni crtani film - "Finding Nemo"
8. Omiljeni izmišljeni lik - mala sirena
9. Omiljeni ukus sladoleda ili torte - čokoladna, voćna, ne biram Smile
10. Film koji vas je nasmejao do suza - Žikina dinastija, Tesna koža
11. Omiljena pesma Nevernih Beba (samo jedna)- Jednom kad me ne bude
12. Da možete biti jedan član benda N.Bebe bili biste... - Jelena
13. Da možete izbaciti neku pesmu iz repertoara N.Beba, to bi bila pesma... - ne bih izbacivala
14. Najbolji koncert N.Beba kom ste prisustvovali - Sava Centar
15. Šta mislite koja je pesma omiljena samom bendu? - zavisi kom članu
16. Ko po vama ima najlepši osmeh u bendu? - Jana
17. Šta vas u trenu može učiniti srećnim? - sunce, proleće, dečiji osmeh, slatka životinja...
18. Vaš horoskopski znak je... - Bik
19. Najbolje se odmorite... - uz muziku, sanjarenje
20. Koga sa foruma biste najradije upoznali? - sve Smile
21. Kada otvorite ovaj forum, sta prvo pogledate? - Koncerte
22. Kada biste bili primorani da učinite jednu radikalnu promenu u životu, to bi bilo... - oprostila sebi sve greške u životu i prihvatala ljude oko sebe onakve kakvi jesu bez stalne idealizacije...
23. Kada biste imali priliku da vam se ostvari jedna želja, to bi bilo... - da nađem unutrašnji mir
24. Grad koji vam je oduzeo dah - Mostar
25. Vaš neostvareni san - "...jaka kao stena..."
26. Nezaboravan trenutak u životu... - svaki u kome uspem da izmamim nekom osmeh na lice
27. Kada se svađate, da li ste aktivni ili pasivni? - veoma aktivna
28. Kad vam je neprijatno vi... - pričam do iznemoglosti samo da prebrodim trenutak
29. Koju pesmu Nevernih Beba volite da pevate? - Tužna pesma
30. Šta kažu vaši neprijatelji o vama? - uobražena, ma svašta kažu...
31. Sa kojom istorijskom ličnošću se najradije identifikujete? - nisam o tome nikada razmišljala...
32. Kao dete hteli ste da budete... - pevačica Smile
33. Šta prvo pomislite kad se probudite? - jel mogu još 5 min da odspavam Smile
34. O čemu razmišljate pre spavanja? - o nečemu lepom
35. Navedite tri osobine koje su tako tipične za vas - tvrdoglava, druželjibiva, ranjiva...
_________________
Htela bih da kupim proleće koje sam prodala u bescenje...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 4 od 5
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker