Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Razno o NB » Prvi DVD Nevernih Beba u pripremi

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jan 24, 2008 11:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Svi vec znate da je 25. oktobra u Sava Centru snimljen koncert Nevernih beba za potrebe DVD-a koji je vec sada u pripremi.

Znam da vecinu vas interesuje kada mozemo ocekivati taj DVD na trzistu, medjutim, to je sad za sad jos daleko.

U medjuvremenu, izbacili smo nesto malo informacija o istom (zahvaljujuci bendu) , i naravno, dobili smo obecanje da cete VI biti prvi koji ce saznavati novosti o tom DVDu.


Vise mozete procitati ovdje...

http://www.neverne-bebe.com/news.php?id=49
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Jan 24, 2008 11:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Kao prvo, veliko HVALA Vlajku na lepim zeljama. Smo vi nastavite da stvarate tu prelepu muziku koja nas sve inspirise i pokrece, nista drugo nam ne treba!
A sto se tice DVD-a, znamo da ce to biti nesto spektakularno, i ja licno jedva cekam! Very Happy Very Happy
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Shmele

Beba

Pridružio: 18 Mar 2007

Poruke: 29


Poslao: Pet Jan 25, 2008 12:53 am

Odgovoriti sa citatom

Jedva cekam dvd, jer je na koncertima (i 25. i 30. oktobra) bilo predivno........ Jedino me je malo pomerila ova informacija o trajanju - da ce koncert morati da se skrati na sat i po.. Sad(( Nije ni cudo sto je najveci problem koje pesme izbaciti a koje ostaviti, jer je svaka pesma, barem meni, bila posebna, i svaka pesma je zasluzna za onaj osecaj zadovoljstva koji sam imao na kraju koncerta..... Bas bezveze... Pa zar ne postoji mogucnost da se izda kao 2 diska?? Jer od pocetka (Serbian song), pa i ono "Cuti, eksplodiracu..." (ne znam naziv), Kako da kazem da je gotovo, Hajdemo svi, Pogledaj u nebo, Ko zna, Gde smo, Oktobar fest, SVE NASE GODINE, Dvoje, ZAJDI ZAJDI, IKONA,.... pa SVE je bilo prepuno emocija, i plasim se da taj iseckani snimak nece preneti pravu atmosferu,....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pet Jan 25, 2008 12:56 am

Odgovoriti sa citatom

Shmele ::

Jedva cekam dvd, jer je na koncertima (i 25. i 30. oktobra) bilo predivno........ Jedino me je malo pomerila ova informacija o trajanju - da ce koncert morati da se skrati na sat i po.. Sad(( Nije ni cudo sto je najveci problem koje pesme izbaciti a koje ostaviti, jer je svaka pesma, barem meni, bila posebna, i svaka pesma je zasluzna za onaj osecaj zadovoljstva koji sam osecao na kraju koncerta..... Bas bezveze... Pa zar ne postoji mogucnost da se izda kao 2 diska?? Jer od pocetka (Serbian song), pa i ono "Cutim, eksplodiracu..." (ne znam naziv), Kako da kazem da je gotovo, Hajdemo svi, Pogledaj u nebo, Ko zna, Gde smo, Oktobar fest, SVE NASE GODINE, Dvoje, ZAJDI ZAJDI, IKONA,.... pa SVE je bilo prepuno emocija, i plasim se da taj iseckani snimak nece preneti pravu atmosferu,....


nije "cutim, eksplodiracu.. " vec "cuti, eksplodiracu... " i pesma se zove Jednom kad me ne bude. Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

i meni je zaosto ce morati da se skrati. Sad
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Shmele

Beba

Pridružio: 18 Mar 2007

Poruke: 29


Poslao: Pet Jan 25, 2008 1:00 am

Odgovoriti sa citatom

Greska, nenamerno Embarassed Evo ispravljeno... Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pet Jan 25, 2008 1:05 am

Odgovoriti sa citatom

Ma nema veze @Shmele, znamo sta si mislio. Vjerujem da je svima zao sto ce neke pjesme biti izbacene, ali to je realno i drugi nacini ne postoje.
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

nikola_kv

Nova Beba

Pridružio: 10 Jun 2007

Poruke: 11


Poslao: Pon Jan 28, 2008 3:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Uuhuuuuuuuuuuuuuu........... I can't wait...
5.1 sistem --- pa kad 'munem' disk u dvd plejer, pa okrenem onaj tockic za volume... pa kad komsija pocne da mi lupa u zid ... I can't wait... I can't wait... I can't wait...
Sto rece Shmele, koje god pesme da odaberu bice super. Mada, moj favorit je Balkan-juzno od srece... nemam reci koliko mi prija, posebno ritam... Pozdrav

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 1:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Dvd je odličan potez, mogu čak reći i neophodan posle toliko godina na muzičkoj sceni. Da li je toliko čekano na ovaj projekat zbog nedostatka koncerta u velikoj hali ili postoji neki drugi razlog, možda nikada nećemo saznati, ali definitivno znamo da "prevenca" svi nestrpljivo čekamo.

Ne znam ni razloge izbacivanja nekih pesama, sa sve špicama, montažom... (ne razumem se baš toliko) koncert od tri sata mora da stane na DVD! Ne bih volela da se izbacuje, tako će biti kao neki dokumentarac, a mi očekujemo dvd sa naslovom NEVERNE BEBE LIVE IN SAVA CENTAR!

Ipak, ljudi koji stoje iza tog projekta sigurno znaju šta rade tako da moj komentar ostaje samo glas publike koja očekuje...
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 2:19 pm

Odgovoriti sa citatom

pa, moglo bi na dupli dvd, zar ne ? Smile
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Vlajko je vec rekao, morat ce na njihovu veliku zalost izbaciti neke pjesme. Razloga za to je mnogo.

Crna slazem se s tobom da je to bio logican slijed dogadjaja, cak mozda i neophodan.
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 4:00 pm

Odgovoriti sa citatom

steta... Sad
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Čet Jan 31, 2008 4:09 pm

Odgovoriti sa citatom

abi i ostali iz administracije ,za dobro beba za ubijanje pirata i za sve sto se borimo molim i preklinjem samo jedno a to je da prodaja dvd bude iskljucivo i samo preko porudzbine preko neta da se odradi korisnicki nalog koji ce sadrzati ime i prezime ,naravno trenutni nick ako je neko na sajtu,ako ne moze i ovako obicno ,obavezna zvanicna email adresa od zvanicnog provajdera (primer ja sam sbb ) znaci bez ovih komercijalni i free, da sadrzi datum rodjenja ,jmbg to obavezno ali samo to bez mogucnosti narucivanja preko firmi i bez piba firme neko naruci pa evo zla ,ulica ,broj drzava grad ,da se odradi kodna zastita ugovori posao sa nekim expres servisom koji bi to slao ali da bude samo jedan
eto ovo je moj predlog a mislim da ako doslovce prenesete bendu nadam se da ce se sloziti ,ljudi prednosti su veleike za sve a bojaznost da nabasate na pirata je jednaka o zastitimo pod jedan bebe a potom i sebe i svoj novac i verujete bice super ,nema onih sranja ko sa crnom gorom da se jedno remeg delo valja po usranim zutim novinama za neku sicu to je sramota i bruka nikada mi to nece biti jasno niti cu opravdati
eto ja sam reko a vi razmislite svi o tome ljudi zastitimo remek dela bar nema dragih beba danas je to jedino na ovaj nacin sigurno ,nema cekanja u redovima izpred pgp ko u martu ,nema smaranja kada je izaslo ili ne sve se lepo postavi i gotovo Wink Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 4:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Sigi, ni ja niti neko drugi iz urednistva nema nikakvo ucesce u takvim odlukama.

Menadjerski tim NB i produkciski tim koji je radio na tom cd- u najbolje ce znati sta i kako.

Ipak, jos je rano o tome pricati.
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pet Feb 01, 2008 8:04 pm

Odgovoriti sa citatom

Eh nadam se ali izgleda uzalud da cu pesmu "Luda" moci da cujem uzivo makar na dvd - u... Ne verujem da ce da ubace nju. Ali ono sto mi je zao je da ce uz "Daire" moci da ubace jos 10 pesama i to je to - sat i po. A kako u tako kratko vreme staviti sve te pesme i ugoditi svima?
Eh... bar se nadam da ce staviti "Ikonu" !
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Sub Feb 02, 2008 1:07 am

Odgovoriti sa citatom

abela ::

Sigi, ni ja niti neko drugi iz urednistva nema nikakvo ucesce u takvim odlukama.

Menadjerski tim NB i produkciski tim koji je radio na tom cd- u najbolje ce znati sta i kako.

Ipak, jos je rano o tome pricati.


nema kako pa sad to pa zar niste u kontaktu sa bendom ,stalnom kontaktu ,ako jeste predlozite im samo tu opciju mislim da nema nista sigurnije od toga ,lepo sednem za komp pounimo formular za narudzbinu klik na ok i sacekamo oko 12 h da stigne na kucnu adresu nema guzve nema varanja ,nema pirata kome treba neka naroci a usput ce se i malo vise promovisati sam sajt eto ko kada narucijes neki deo za komp ili bilo sta drugo preko neta

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Feb 02, 2008 1:08 am

Odgovoriti sa citatom

Sigi, mislim da ti je Abela lepo objasnila. Ne zavisi od nas kako ce ici njihova prodaja DVD-a. Nemoj da se mesas tamo gde se ni mi ne mesamo. Oni sami odlucuju o tome.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Sub Feb 02, 2008 1:22 am

Odgovoriti sa citatom

pa mesam se cat jer sam morao sestri da kazem da se smara i ceka nekoliko puta uzastopno samo za album svaki put kada ste vi rekli da izlazi sigurno ja sam joj u bg reko da ide u pgp pa je cekala u redu ,pa slala postom meni i sve tako okolo naoklo zato kazem ja sve to ,recimo ja u somboru nisam mogao da nadjem cd nema eto iz prostih razloga ako hoce da im se nesto predaje svugde ,a valjda smo im mi neki fanovi i znacimo im bar nesto u zivotu neki stavljaju na direct download na svoj sajt i tako se jedino prodaje novo ,ako odlucuju neka odluce na nacin da svi mogu da kupe i svugde a za one koji nemogu tako onda barem preko pouzeca

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Feb 02, 2008 1:29 am

Odgovoriti sa citatom

Ako i bude postavljeno na sajt, to ce biti odluceno kad izadje DVD a ne tri meseca ranije. Nije ni tvoje ni nase da se mesamo u to.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Sub Feb 02, 2008 2:59 am

Odgovoriti sa citatom

jao meni pa nemesam se ,nego ako smem da dam predlog ,savet ,kako god ako smem ako ne onda nista skinucemo sa neta bice toga more jedno a i jeftinije je

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Sub Feb 02, 2008 4:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa ako će neko da se bavi piraterijom neka se bavi, mi "sitne ribe" tu ne možemo ništa. Ali možemo da kupimo originalni DVD, zbog benda. Nismo morali ni album jer se našao na netu dan nakon što je izašao, ali mislim da nema forumaša koji ga nije kupio. Naše je da ne budemo oni koji "jeftinije" dolaze do muzike koju cenimo, i da, kad kupimo DVD to ne uploadujemo na net.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 6
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker