Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com
Odgovori na poruku
Autor Poruka

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Čet Dec 14, 2006 5:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Stvarno ne znam sta da ti kazem.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Dec 15, 2006 12:06 am

Odgovoriti sa citatom

Ma ljudi pazite samo da vam ne dodju na dan svirke ili posle svirke jos gore i da vas cimaju za pare tipa ono: pa matori to se podrazumeva mi ti izdajemo prostor moras da platis i ti radovi, cuvajte se mnogo je hohstaplera, sve najbolje samo rokajte

Blejao sam sa momcima iz Amadeusa cak smo se i slikali to jest ja sam ih slikao sa osalima iz ekipe gotivni su do jaja
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Pet Dec 15, 2006 12:51 am

Odgovoriti sa citatom

Znas kako, ako mi dodju posle svirke sa nekim takvim zahtevom reci cu ovako sve jednom recenicom koju su Mike i Jordan odsvirali morzeovom azbukom u pesmi In The Name Of God (mislim da je u toj) "U can suck my dick and lick my balls". Toliko o placanju posle svirke. Hvala na podrsci covece!!! Ne razumem ljude iz Amadeus benda jer da sam na njihovom mestu sa parama koje su maznuli na onim glupostima sad bi lepo mogao da se snimi neki produkcijski opasan materijal sa muzikom koju oni koliko ja vidim mnogo gotive a i onaj Milan ex-Rapid Force bi mogao malo da uleti sa nekim Machine Head-Pantera rifovima i da zabatale malo ribice i fancy diskoteke.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Pet Dec 15, 2006 7:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Mike, oni su ti pravi profići. Sviraju za sebe ono što vole, razvaljuju se od metala, ali znaju da se kod nas teško metal bend hleba najede. Ima izuzetaka kao npr. Alogija koja se probila, ali veruj mi, Nikola se ubio od rada, mesecima je bukvalno molio od vrata do vrata kad su trebali da izdaju prvi album, pa malo radile veze, bez čega kod nas ništa ne možeš, pa malo keša ispod stola i što se kaže "krv, suze i znoj" su prolili da bi se probili. Nije iz druge ruke, već meni lično rečeno. Zato Amadeusi lepo "narodnjače" i zgrću teške pare za to, imaju ekstra opremu (posebno Tokan, Kebac kad vidi njegov bubanj ostane bez teksta)i imaju dosta da žive kao bubreg u loju plus da se zajebavaju kako im volja. Znaš ti šta ti likovi rade na probama!? Sviraju DT, Metallicu, Maidene, Nightwish... Ako nisi slušao, poslušaj njihovu pesmu 100%. Ona je totalni šhit pesma ali pred kraj ima jedan deo, totalno Nightwish fazon. Na koncertima, Tokan kad ima solo razvali nešto od Metallice, kao i Kebac, što klinkice i fenseri ne kapiraju dok mi (metalci) prepoznamo svaki takt... Ja potpuno podržavam to, zašto da ne, čekaju bolje vreme kad će metal da zaživi, do tad skupljaju pare. Vala kad bi mi neko platio 300 eura na veče da pevam Seku i Cecu i još neke narodnjakuše, ne da bih prihvatila nego sve u 16. Pos'o je pos'o Wink

Znam da sam sad omašila temu, da je ovo DT a ne Amadeus, ali odgovorila sam ti, mislim dovoljno detaljno Smile
Svaka čast za original Octavarium, jednom prilikom ćemo se, nadam se, upoznati pa ću te zamoliti da ga doneseš, samo da ga gledam i uživam Very Happy

pozić
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Dec 16, 2006 12:06 am

Odgovoriti sa citatom

Jel znate vi da postoje 2 verzije oktavarijuma, jedna je procurela po internetu tipa mesec i po pre izlaska originala, i ljudi su se toga naslusali i zato pluju po albumu jer je stvarno losa produkcija
Po meni je octavarium pesma vrhunac njihove karijere definitivno, mislim od kad imaju ovaj novi moderan zvuk Smile, ne racunam Images i pt.2
Ajde mi deshifruj onu MORZ poruku sa pocetka Take the tame na basu
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sub Dec 16, 2006 12:07 am

Odgovoriti sa citatom

Nisam ja rekao nista lose sto se tice njihovog sviranja, gledao sam ih uzivo par puta, sve to stoji i u pravu si potpuno. Pa samo jedan Music Man kosta 1000 i kusur evrica a da ne pricam o ostatku opreme koju koriste (mesa boogie i ostala cudesa). To sigurno ne moze da se zaradi svirajuci obrade Nightwish ili tako necega. Samo kazem da bi mogli malo da iskuliraju sa ovim i sad kad su se lepo finansijski snasli ulete u neki high tech studio i snime nesto konkretno za njihovu a bogami i za nasu dusu! To je sve. Nema frke za Octavarium iskombinovacemo nesto. Uh al promasimo temu!!! Stvarno smo progresivni Very Happy . Daj da se vratimo na stari dobri DT. Sta mislite koja je verovatnoca da Dream navrati i do nase lepe drzavice sledece godine? Da li je neko od organizatora svestan koliko bi ljudi doslo da to cuje!!!!???

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Sub Dec 16, 2006 2:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Bilo je price ali treba dobro finansijski uleteti u to.Veoma je cupava situacija.Toliko vam mogu reci samo!
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Sub Dec 16, 2006 3:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Iskreno se nadam da nas neće zaobići sledeći put kad budu svirali u blizini. Čula sam to za Octavarium pa sam se raspitala kod druga koji je isto lood po pitanju DT ali je rekao da nije uspeo to da nabavi tako da nisam preslušala. Slažem se da je vrh vrhova, svaki put kad je iznova slušam kao da slušam nešto novo (a preslušala sam je par hiljada puta). Međutim, za mene je A change of seasons neprevaziđena, posebno sa Live scenes from NY, joj... Smile
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Sub Dec 16, 2006 7:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni je licno Scenes From A Memory njihov najjaci album.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Dec 17, 2006 1:15 am

Odgovoriti sa citatom

Meni je prvi, samo su tu svirali pravi Progressive, sve ostalo je cista matematika. A prirodne nauke sam oduvek mrzeo.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Dec 17, 2006 8:56 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne prduckaj Srdjane Spastic Ink je matematika
Sve sto su DT posle prvog albuma uradili je spoj "matematike,progresivnog rock-a i metala i dobrog starog hard rocka" znaci uspeli su da spoje lepu melodiju i harmoniju i sve ostalo na cemu su rasli
Po meni i mnogim drugim muzicarima sa kojima sam razgovarao IMAGES AND WORDS je najbolji album u istoriji savremene muzike jedini album koji ni u jednoj pesmi nema 5 sekudi da smara toliko progresivan a toliko slusljiv neverovatno
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Ned Dec 17, 2006 10:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa ja ne gledam tako album.Ja album gledam kao celinu:muzika,aranzmani i tekstovi!Images And Words nema bas neke preterano dobre tekstove.Tek kasnije je Petrucci dosao do ovog fantasticnog pisanja.A to se vec polako moze nazirati na Awake-u!
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Dec 17, 2006 10:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa ako tebe ne smara ne mora da znaci da ne smara nekog drugog. Razlika je u tome sto sam ja pre Dreama preslusao gomilu bendova medju kojima su i oni koji su uticali na njih pa mi dream nisu toliko intresantni. Oni su tezili ka tehnickom savrsenstvu, da sve bude sto kompleksnije a smisao muzike nije u tome.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Ned Dec 17, 2006 11:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa ne kazem da jeste.Naravno ukusi se razlikuju ali iako svi hvale Images And Words(i ja ga hvalim) nije to onaj DT.Mislim da oni tek sada dolaze do izrazaja.Od Scenes-a do sada.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Dec 17, 2006 11:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Svakako sada deluju kreativnije nego pre, ali manje je slusaljivo nego u vreme prvih par albuma.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Ned Dec 17, 2006 11:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa prog i nije za svakog.Procitao sam na nekom forumu kao:"Prog je muzika za inteligentne ljude" tako nesto.Necu da kazem da su drugi glupi ali sigurno treba malo vise sluha i otvorenog uma za takvu muziku.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Pon Dec 18, 2006 12:41 am

Odgovoriti sa citatom

Theater-ov je svaki album razlicit na svoj nacin! Ja licno ne mogu da izaberem najbolji ali mogu da kazem da iz svakog moze mnogo da se nauci i da je (bar sto se mene tice) svaki bio veoma inspirativan. Dobro ja mozda gledam to kao muzicar tako da ne bih znao kako gledaju na njih ljudi koji nisu muzicari. Uglavnom DT ostavljaju dubok trag u muzici i svakim danom ih sve vise i vise ljudi postuje.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Pon Dec 18, 2006 3:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Deathangel ::

Pa prog i nije za svakog.Procitao sam na nekom forumu kao:"Prog je muzika za inteligentne ljude" tako nesto.Necu da kazem da su drugi glupi ali sigurno treba malo vise sluha i otvorenog uma za takvu muziku.


Mislim da je "inteligentne" pogrešno izabrana reč na ovu temu. Niko ne mora da bude inteligentan da bi slušao i razumeo muziku, bila to klasika, metal, jazz ili narodna. Svako je drugačije razume i oseća, a o muzičkom shvatanju nekog dela (mislim na note) mogu da govore samo oni koji su obrazovani za to. Međutim, "otvorenog uma" je savršen izbor reči! Za to ti skidam kapu. Upravo tako i ja mislim-da za DT moraš imati otvoren um i gledati u širinu, biti spreman na sve u svakom trenutku jer nikad ne znaš šta će te s njima "strefiti".
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Pon Dec 18, 2006 9:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Potpuno se slazem sa tvojim recima Crna!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 19, 2006 6:39 am

Odgovoriti sa citatom

Mislim Srdjane da da tebi smisao DT promice, trebao bi definitivno pored pevanja da naucis i neki instrument pa makar samo akordisanje na gitari a dobro znas da se ja nisam rodio sa slusalicama na glavi iz kojih gruva DT

God gave rock and roll to you,
gave rock and roll to you
Put it in the soul of everyone
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 21
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker