Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com
Odgovori na poruku
Autor Poruka

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Jan 30, 2008 2:39 am

Odgovoriti sa citatom

e ofako.. svecano otvaram ovu temu za dobrobit ovog, meni veo dragog sajta(foruma) Cool
ovde stavljajte sve svoje predloge o mogucim temama na forumu pre nego shto ih otvorite, bilo za caskanjenje ili u vezi sa bebama...

forum jEste hiper aktivan ali je sve vishe tema u podforumu druzeje, moj iskren predlog je da se shirenje tog podforuma zaustavi... po meni svakodnevnica je sasvim dovoljna za caskanje bilo koje vrste...ali shta je tu je...

nemojte da vas mrzi...znam, mnogo je lakshe uci u druzenje i napisati neshto nego u neku ozbiljniju temu, ali za takve teme,kao shto su u podforumu druzenje imate na svakom drugom forumu.... dajte predlog,neka se ovde disqtuje o mogucnosti neke teme da opstane i onda je otvorite i molim vas, trudite se kolko tolko da tema opstane Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sre Jan 30, 2008 2:53 am

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::

moj iskren predlog je da se shirenje tog podforuma zaustavi... po meni svakodnevnica je sasvim dovoljna za caskanje bilo koje vrste...
ali za takve teme,kao shto su u podforumu druzenje imate na svakom drugom forumu....


Sasvim se slazem, ipak je ovo sajt fanova grupe Neverne Bebe, a ne nesto tamo tra la la Rolling Eyes ..ok je druzenje, ali ipak malo preterujemo, ispade da ima vise poruka na temu ko je sta jeo islicno, a o muzici sasvim malo reci.. Sad
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Jan 30, 2008 2:58 am

Odgovoriti sa citatom

a da otvorimo temu o pasti za zube? Very Happy
shalim se..

mene samo zanima, da li iko ikad chita temu shta vam sad svira?! ili svi samo udju i napisu ime pesme??najiskrenije me zanima... Rolling Eyes
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sre Jan 30, 2008 3:01 am

Odgovoriti sa citatom

ja pogledam sta je ko napisao, al samo na zadnjoj strani, tj tamo gde ostavljam poruku, pa EVENTUALNO nesto prokomentarisem Rolling Eyes Rolling Eyes Smile
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Jan 30, 2008 3:02 am

Odgovoriti sa citatom

Nina a jel imas ti neki pametan predlog za novu temu o NB? Posto kazes da ljudi uglavnom pisu u Druzenju i Caskanju.

Ja bih bas volela da cujem tvoje predloge..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Sre Jan 30, 2008 3:02 am

Odgovoriti sa citatom

Pa i ova tema ce se pretvoriti u neku vrstu caskanja. Necemo o tome sta sve postoji na forumu, to se vidi. I vidi se koje su teme najaktuelnije.

'Ajmo ovde da stavljamo predloge za nove teme, a koje su vezane za Neverne Bebe.
_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Jan 30, 2008 3:14 am

Odgovoriti sa citatom

catrin ja sam otvorila temu o izmenama u pesmama koja se zavrsila sa"gde da nadjem stare pesme"...
u toj temi smo pricali srdjan i ja... videla sam da je tema nastavljena, ali iz nekih svojih privatnih razloga josh uvek nisam ishchitala, prvom prilikom kad budem pribrana cu procitati i odgovoriti, ako budem imala shta da kazem...
jel imash ti neki predlog?
ovu temu nisam otvorila samo zbog tema o bebama, nego da bi se pre otvaranja neke nove tema ovde prodisqtovalo o toj temi...bilo kakve tematike da je ta tema... al sam ovo rekla... Very Happy
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Jan 30, 2008 3:18 am

Odgovoriti sa citatom

To sam shvatila i tvojim prvim postom ali poenta teme trebala bi biti da se clanovi ajde da kazem "potaknu" na pisanje o NB jer je ovo ipak forum posvecen njima. Tu smo se svi slozili jos u onoj "pogresnoj" temi Very Happy

A sada, kada bi se diskutovalo o svkoj temi koja se otvara na forumu prije nego se ista otvori, vec bi nas neko ovdje optuzio kako nema slobode misljenja i izrazavanja, tako da mi je taj prijedlog malo besmislen.

Uglavnom, drago mi je da smo se svi slozili i lijepo je sto mislimo isto. Bit ce nesto od nas Wink

Nina, dobro sto si otvorila temu, samo trebala si je malo bolje definisati Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Jan 30, 2008 3:25 am

Odgovoriti sa citatom

imash moju dozvolu da je imenish kako god ti to zelish Very Happy
ja sam malko rasejana, pa... ovo je trenutno najbolje od mene :)josh me ovaj mirex sad isprepadao...

mozda je besmislino disqtovati o SVAKOJ temi, ali ako npr ima dilemu da li da otvori temu moze da postavi prvo ofde ili neshto... ne znam...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Sre Jan 30, 2008 11:23 am

Odgovoriti sa citatom

ako si otvorila ovu temu,donekle se slazem sa tobom.pitate zasto smo zapostavili ozbiljne teme???zar vi temu o aranzmanima smatrate ozbiljnom???ma ko smo bre mi da pisemo o aranzmanima beba?treba da pisemo i treba svako da iznese svoj stav i predlog,ali kad bolje pogledate sve teme se svode na caskannje!ako se ne slazete sa mnom pitajte milana djurdjevica da mu pomognete oko aranzmana ili mu napisete neki stih za novu pesmu,a mozete baciti i neku notu na papir Very Happy Very Happy Very Happy daj ljudi saberite se malo!
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Sre Jan 30, 2008 11:27 am

Odgovoriti sa citatom

terzici,da li vidis sta pise ovde???

Druženje
Predstavite se, upoznajte druge ...

a ovde???

Ćaskanje
Sve što nema veze sa Nevernim Bebama, offtopic iz drugih tema...
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Nataly,

Super Beba

Pridružio: 15 Jul 2007

Poruke: 1626


Poslao: Sre Jan 30, 2008 6:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::

catrin ja sam otvorila temu o izmenama u pesmama koja se zavrsila sa"gde da nadjem stare pesme"...
u toj temi smo pricali srdjan i ja... videla sam da je tema nastavljena, ali iz nekih svojih privatnih razloga josh uvek nisam ishchitala, prvom prilikom kad budem pribrana cu procitati i odgovoriti, ako budem imala shta da kazem...
jel imash ti neki predlog?
ovu temu nisam otvorila samo zbog tema o bebama, nego da bi se pre otvaranja neke nove tema ovde prodisqtovalo o toj temi...bilo kakve tematike da je ta tema... al sam ovo rekla... Very Happy



spusti se malo na zemlju!ko je od nas dorastao da kaze milanu sta treba da radi i kako treba da radi?pesme mogu da ti se svidjaju i da nastavis da ih slusas ili da ti se ne svidjaju i da prestanes da ih slusas.covek prosto pise pesme kako se oseca i ko smo mi tu da se mesamo.

slazem se da neke teme treba da se zatvore,ali svaka ozbiljna tema je ustvari caskanje,jer tu mi razmenjujemo nasa misljenja i po tvojim recima trebalo bi da obrisemo sve teme sa foruma.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 12:09 am

Odgovoriti sa citatom

Nataly, ::

spusti se malo na zemlju!ko je od nas dorastao da kaze milanu sta treba da radi i kako treba da radi?pesme mogu da ti se svidjaju i da nastavis da ih slusas ili da ti se ne svidjaju i da prestanes da ih slusas.covek prosto pise pesme kako se oseca i ko smo mi tu da se mesamo.


dal da se smejem il da placem.. Rolling Eyes Rolling Eyes
D - I - S - K - U -S - I - J - A! Niko ne "govori" Milanu sta da radi, nit se tu neko "mesa". Prosto i jednostavno, ljudi treba da iznose svoje misljenje. Ako ti slepo volis sve pesme, i ne zelis da cujes misljenje drugih, to je tvoja stvar(problem tacnije), al nemoj zato da izvodis zakljucke koje veze s mozgom nemaju, ok? Cool
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Jan 31, 2008 2:50 am

Odgovoriti sa citatom

natali molim te, nemoj da dajesh takve izjave jer bi mogle pogresno da se protumace, ili je to ipak dobro tumacenje... ja nisam ni u kakvim oblacima i ne mislim da iko moze milanu da kaze gde da doda koju nocu ili koji stih, to su GLUPOSTI... uostalom mirex je vec rekao... da ne ponavljam...

indijanac nisi ugusio.. u pravu si za sve shto si rekao..
i istina sve se na kraju svede na nashe caskanje, za to forum i sluzi, ali zar nije bolje da caskamo o bebama nego o jelu?? ovo je forum beba, a ne fast food ili forum sarma Very Happy
kako god.. cinjenica je da je offtopica preevishe.. i da bi trebalo da se smanji...ili barem zadrzi na ovom gde je sad..
pishite i dalje slobodno, i treba,(i ja cu) ali MOJE mishljenje je da su nove "caskanje" teme suvishne... za to postoje drugi forumi...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:11 am

Odgovoriti sa citatom

E pa ovako... vidim da je svakome tema forumska porodica trn u oku. Pre nego što napadate bilo koga, pitajte razloge za otvaranje teme. Ali ako je takav proble - molim, obrišite je, mene baš briga.Dalje, ako će neko da procenjuje osobu na osnovu toga gde najviše kuca onda ću dobrovoljno da napustim ovaj forum. Nije svakome do kucanja samo u ozbiljnim temama. Ako je forum sloboda govora (a jeste, potiče iz Amerike iz doba V. Čerčila, tj. "izmislila" ga je njegova majka) onda pustite ljude da kuckaju. Najradije bih volela da se najviše piše o bendu, zato smo svi i registrovali nickove, ali dajte ideje, nemojte samo napadati.

Nataly jeste preterala, mada koliko je poznajem, to je u najboljoj nameri. Nisam tu da je branim, pa neću.
Moj predlog je da obrišete svakodnevnicu, druženje i ćaskanje pa da vidimo koliko će minuta proći do sledećeg off-a u temi vezanoj za bend, i koliko ljudi će prestati da bude aktivno (uopšte na forumu)....
Ja sam upoznala mnogo ljudi na ovom forumu koji su mi dragi, nekolicinu koji su mi postali pravi drugovi, i par njih koji su mi zaista prijatelji. Sigurno je to sve počelo u temi vezanoj za neku svirku... User posted image

Ma ustvari šta se ja trudim... Zabole me...
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:18 am

Odgovoriti sa citatom

crna niko nikog ovde nije napadao, osim mozda pomalo mene, ali to nema veze Very Happy
cilj ovoga nije da se raspravljamo nego da zajedno nadjemo neko reshenje... ja nisam za brisanje svakodnevnice, vec napisah smanjuje of u drugim temama shto je super...
niko te nije napadao za forumsq porodicu, ako ti mislish da ta tema treba da ostane na forumu, izjasni se... obrazlozi...
svi dajemo predloge pa cemo fideti...
i ja se ne bunim, istina je da sam jedan od clanova koji najvishe ucestvuju u druzenju.... i nastavicu, nemam razloga da se ne druzim Very Happy
ofa je previshe, i to vishe nije samo moje misljenje, vidim da ima dosta istomisljenika, treba lepo da se dogovorimo...
bez napadanja i bespotrebnog uzrujavanja...
samo opushteno... ti si bar novosadjanka Wink
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:20 am

Odgovoriti sa citatom

A zasto ovu temu shvatate kao kritiku bilo kome ili bilo cemu?

Mislila sam da je jasno da su teme PREDLOZI i Pomoc na forumu, otvorene cisto da se poboljsa argumentavna rasprava koja negdje vodi.

Niko nije osporio postojanje odredjenih tema niti je sumljao u kvalitet istih jer je misljenje o tome daleko i potpuno individualno.

Naravno da postoji sloboda govora i to pretezno svi, a posebno urednistvo foruma u zadnje vrijeme strogo postuje.
Primjer za to je otvaranje teme Pomoc oko sajta u kome VAS - clanove foruma pitamo koje teme da sklonimo, jer previse Druzenja i Caskanja nije potrebno, kao ni konstantno pisanje o NB jer to nije moguce.

Ljudi, UMJERENOST JE VRLINA!

Nadam se da ste shvatili sustinu!?

I da napisala bih ugodan boravak na www.neverne-bebe.com ali zezace me svi, pa necu Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:23 am

Odgovoriti sa citatom

Evo ja cu se zrtvovati:

Ugodan boravak na www.neverne-bebe.com Wink Laughing
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:27 am

Odgovoriti sa citatom

Ma ne ljutim se ja, posebno ne zbog teme. Tako me briga za "porodicu". SAd sam objasnila u drugoj temi zašto sam je otvorila pa da ne ponavljam. Meni je skroz nebitna i potpuno sam za da se briše. Ali neka se onda brišu i vicevi, jelo, najljubavna pesma, šta slušate, kaladont, ključne reči, sport, sve vezano za druge bendove, najbolja pevačica..., youtube...
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:31 am

Odgovoriti sa citatom

slazem se crna da reba da se izbrisu i vicevi i jelo i sta slusate...

a sto da se brise najljubavna pesma? nije shto sam je ja otvorila,nego.. jeste da ona nema nikakve direktne veze sa bebama, ali nekom je mozda najljubavna pesma neka od beba...
a i barem ima veze sa muzikom Very Happy
sta onda sa temom o sportu? nemam nishta protiv, ali ta tema je bespotrebnija od bilo koje druge koja ima ikakve veze sa muzikom.... ...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 7
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker