Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com
Odgovori na poruku
Autor Poruka

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:35 am

Odgovoriti sa citatom

Nije sada smisao da se sve teme izbrisu zato sto je neko nekome rekao da treba da se brise neka tema, pa onda neko njemu da i njegova treba da se brise... i tako u nedogled...

Nemojte me pogresno shvatiti, nemislim nista lose.

Dajte da realno skontamo sta da sklonimo i da to bude iz najboljih razloga, ne zbog bilo cega drugog.

Ajde ovako, da nebi pretjerivali - NEKA SVAKI CLAN NAPISE POST SA SAMO JEDNOM TEMOM KOJU BI ON SAM NAJRADIJE SKLONIO IZ DVA SPOMINJANA PODFORUMA.

Konacna odluka ce biti donesana zbrajanjem!!!

_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:36 am

Odgovoriti sa citatom

nisam obraćala pažnju nikad ko je koju temu otvorio, nema veze sa tobom, ali i to je isto kao i šta slušate...
Jako je teško izabrati teme za ovako mali forum (jer većina nas kuca ili je kucala na velikim forumima kao krstarica, mycity, bgdcafe) koji se odnosi samo na jedan bend. Otišli smo previše u širinu i to treba "skresati", potpuno se slažem. Možda bi najbolje bilo ograničiti se na muziku...

Imam par ideja za temu o bebama ali znam da će je mnogi obilaziti, a mnogi će se (baš me briga zbog izraza) uvlačiti bendu (odnosno biti neiskreni) i zato nikad ni ne otvaram...
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:37 am

Odgovoriti sa citatom

Crna, teme o Bebama su vise nego dobrodosle.
Ti otvori pa neka svako pise (ili ne pise) kako misli da treba. Njemu na savjest Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:37 am

Odgovoriti sa citatom

Abela, bolje da bude 5 tema, moj predlog,jer kako izabrati 1 u pregrštu nebuloza????
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:39 am

Odgovoriti sa citatom

Izaberite po jednu, to ce najbolje pokazati stvarno stanje.

Mi necemo samo jednu obrisati, nego one koje VI izaberete. Sve po dogovoru ovaj put, tako cemo svi biti zadovoljni.
Otom, potom...
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:40 am

Odgovoriti sa citatom

Citat:

Ajde ovako, da nebi pretjerivali - NEKA SVAKI CLAN NAPISE POST SA SAMO JEDNOM TEMOM KOJU BI ON SAM NAJRADIJE SKLONIO IZ DVA SPOMINJANA PODFORUMA.


Ili otvorite glasanje, koju temu izbaciti iz recimo Druzenja i eto, nema svadje. Kako god.
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:40 am

Odgovoriti sa citatom

Ja se dobrovoljno javljam za forumsku porodicu.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 31, 2008 11:19 am

Odgovoriti sa citatom

ljudi, necete nista resiti zatvaranjem tema na caskanju i druzenju. ne treba zatvoriti ni jednu temu, vec nekako navesti ljude da pored neozbiljnih tema krenu da postuju i na ovim ozbiljnim koje se ticu benda i njihove muzike.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 1:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo, ja ću kao znak podrške da se "akcija" prebaci na teme vezane za bend obilaziti ćaskanje (tamo inače retko zalazim), a u druženju ću smanjiti aktivnosti. Trudiću se da kuckam više u prvoj 1/3 tema, ali dajte da se aktiviramo pa svi da pišemo.

Problem je što nas je u suštini malo. Uglavnom su na neke teme svi odgovorili i ne znaju šta bi još rekli na tu temu. Treba biti pametan i smisliti temu koja neće "umreti" posle par postova. Ali sa druge strane, potreban je i trud forumaša, svaki vaš post da podstakne nekog da napiše još nešto ( a da to nije hehe Smile ili slažem se)... Zato se ja i ljutim kad neko napiše samo koja mu je omiljena pesma umesto da objasni malo. ..
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 31, 2008 1:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Upravo to Crna. Malo nas je a i nije nas malo. Treba podstaknuti malo ljude da pisu vise.
Meni zato smeta ona tema Sta vam sad svira?. Ne vidim poentu te teme, ali ajde, sto je neko rekao iz toga se vidi muzicki ukus ljudi.
Ali ajde ove ostale teme, da se potrudimo svi da razvijemo diskusiju.
Npr tema Omiljena pesma. Ako jedan napise samo naziv pesme, pisace to i ostali. Obrazlozite svi zasto je tako.
Ili u Svirkama, ne treba samo napisati "Bilo je super, ekstra". Kad bi se svi trudili da stvarno napisu izvestaj o svirci, ili o bilo cemu drugom (bez obzira ako se i ponovi po neka recenica) teme ce dobiti smisao.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 1:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Nema veze ta tema sa muzičkim ukusom... Ja sam par puta napisala Bato bre i slične narodnjake jer je to tog trena sviralo na tv-u a meni je daljinski bio daleko da promenim program Very Happy Sigurna sam da nisam jedina.

Bzvz mi je što ima toliko registrovanih članova, a piše nas 30-tak (što reče Srki). Šta rade ovi ostali? Registrovali su se zbog karata? Besplatnog ulaza na svirke? Šta?
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 31, 2008 2:15 pm

Odgovoriti sa citatom

i sto je najcrnje nekad se bas iznerviram kad vidim da je upravi vise stalo ne samo do tih registrovanih a neaktivnih vec do onih koji samo posecuju forum i citaju ga.
vise puta se desilo da na temi svirkama ,novom albumu...neko od clanova napise nesto saljivo i da biva odmah opomenut od strane uprave. ok, off topic se nesme pojavljivati na tim temama ali vise puta sam kao obrazlozenje procitao ,,ima dosta neregistrovanih korisnika koji samo citaju forum, i kao sta ce oni da pomisle kad vide da se clanovi zezaju ,,i naravno stizu upozorenja, poruke se brisu...ja mislim da to nije u redu sa vase strane. ja mislim da su forumi glupost, i ne idem ni na jedan osim na ovaj. ovde sam odlucio da se skrasim kad je internet komunikacija u pitanju. ali ja kao i nas 30 ostalih, imamo sta pametnije da radimo u slobodno vreme ali mi ipak dolazimo ovde, ostavljamo poruke i mi smo ti koji cine ovaj forum aktivnim i zivim. ne oni koji samo posecuju i citaju forum.oni nisu nista uradili za ovaj forum ,mi jesmo.
nemojte ovo shvatiti kao prozivku, ja samo iznosim misljenje. ok, treba opomenuti ljude kad odu u off na bitnim temamam poput svirki ili narucivanja karata ali nemojte da vam ti inkognito posetioci budu prioritet.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 2:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Da li cete Vi posjecivati forum i koliko je stvar Vaseg licnog izbora i niko Vam nece biti zahvalan na tome sto se sami izabrali da svoje slobodno vrijeme utrositi ovdje!

Lijepo od Vas, ali nemojmo mijesati kruske i jabuke Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 31, 2008 2:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se ja sa tobom, nisu prioritet ti gosti. Naravno da aktivni clanovi ozivljavaju ovaj forum. Ali zamisli kako ruzno izgleda tema, gde se postavi bitna informacija recimo rezervacija karata, koja se razvuce na 10 strana. I sad dodje neko prvi put na forum, i treba da procita svih 10 strana da bi nasao ono sto mu treba.
A to se redovno dogadja na forumu. Da se razvuce tema u nedogled i ne moze niko da se snadje.
Niko vam nije uskratio pisanje, davanje misljenja. Dali smo vam i teme gde mozete da pisete o svemu, cak i off. Ali onda bar ispostujte ove ostale ozbiljnije teme.

Evo ti primer Srdjane. Tema Spomenar. Lepo je naglaseno na pocetku teme da ne ostavljate komentare vec samo da odgovarate na pitanja. Neki to nisu ispostovali i postavljali su glupe komentare (iako je naglaseno). Pa smo na kraju bili primorani da obrisemo te komentare, da bi tema bila preglednija i opet upozorili na to. I ti si i na ro drugo upozorenje napisao poruku bla bla bla. Naravno da ti je bila obrisana poruka. O tome se radi.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 31, 2008 4:42 pm

Odgovoriti sa citatom

to, bla,bla,bla ...katrina ne znas o cemu se radi.dopisivao sam se sa jovanom preko msn-a i rekao sam joj da kao novi mod. mora da vezba brisanje poruka. pa sam to namerno napisao da bi poruku obrisala i vezbala. nisam nista lose mislio, cista zezancija.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 31, 2008 4:47 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::

Da li cete Vi posjecivati forum i koliko je stvar Vaseg licnog izbora i niko Vam nece biti zahvalan na tome sto se sami izabrali da svoje slobodno vrijeme utrositi ovdje!

Lijepo od Vas, ali nemojmo mijesati kruske i jabuke Wink




pa ti kao moderator to dozivljavas kao krusku a ja kao clan na to gledam kao na jabuku.tu je razlika.

ne trazim ja zahvalnost ali sta bi bilo da smo izabrali da svoje vreme trosimo negde druge, na sta bi forum licio onda?
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 5:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Niko ne traži zahvalnost, mada stoji to da nema nas koji smo aktivni ne bi bilo ni foruma. Zarad onih koji čitaju, mi treba da se pridržavamo teme kad su u pitanju teme o bendu, koncertima. Ali mislim da oni koji dolaze da čitaju ni ne svraćaju u ćaskanja jer to ih ne interesuje niti bi mogli sve da pohvataju. Sećam se kako sam ja kad sam otišla na bgdcafe (ne želim da reklamiram drugi forum ali moram ga pomenuti da bi priča imala smisla), uopšte nisam zalazila u ćaskanja, trach teme, druženja itd. nego sam se držala muzike, filma idr.tema koje su me interesovale. Tek kasnije kad sam neke ljude upoznala, susrela se sa više njihovih postova, počela sam da zalazim u ćaskanja jer sam tad imala sa kim da ćaskam, logično.
Dakle, oni koji su se registrovali samo zato da bi čitali obaveštenja, naše izveštaje i gledali slike najverovatnije ni ne gledaju svakodnevnicu, druženje itd. pa ne treba da nas brine "šta će neko da pomisli o forumu...". Ali, PONAVLJAM, treba da se pridržavamo tema, da ima što manje off-a i da se malo potrudimo u temama o Bebama jer zato je i otvoren forum, da se vidi šta publika misli i kako doživljava ovaj bend.

I na kraju, mislim, ipak, da je većina neaktivnih članova registrovalo nickove da bi mogli da skidaju muziku i spotove koji se ovde postave što je po meni jako ružno. Ako već vole bend, neka se oglase bar u jednoj temi, neka posle skidanja spota odu u temu novi spot i kažu šta misle, ako im je prvi put da slušaju Bebe, i ako im se ne sviđa neka odu u temu šta biste zamerili Nevernim Bebama pa neka argumentovano izjasne svoje negodovanje, a ne ovako... nas par "budala", koji se trudimo na sve načine da "dozovemo" ljude koji vole bend, svaki dan smo tu, dajemo ovom forumu deo svog slobodnog vremena... Tu sam zbog benda, muzike i ljudi koje sam zavolela... Zbog benda se moramo dogovoriti i ispraviti greške, ali isto tako to moramo uraditi zarad nas samih, jer ipak, mi smo ti koji ga "guramo" dalje. Kako sejemo, tako ćemo žnjeti!
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Čet Jan 31, 2008 6:08 pm

Odgovoriti sa citatom

ljudi ,cekajte da vam kazem!slazem se pomalo sa svima!ali zasto teme koje su visak ili nisu trebale da budu na forumu nisu u startu obrisane?ne napadam ja nikog iz urednistva, samo kazem.a s druge strane nije fer sto neki i sami ucestvuju u nekim temama,a sad od jednom pocinju da pljuju po njima!
aj razmislite malo, da nije bilo i onih suvisnih tema,da li bi sajt imao i toliko aktivnih korisnika kao sada ili bi bio polu mrtav i sveo se na "ozbiljne teme", na kojima ne moze da se raspravlja do besvesti kao sto to moze npr. u svakodnevnici!ja sam otvorio temu sa jelom,ali sto me niko nije opomenuo i da li pise negde da je zabranjeno da se otvori tema te vrste?pogledajte sta pise ispod podforuma caskanje!i kad se raspravlja u tim ozbiljnijim temama,ne moze svako da pise kao npr neko ko ima muzicko iskustvo i ko ga uopste nema,ovi drugi mogu da iznesu samo impresije.i ne moze isti da govori o aranzmanima ili uticaju beba na muzicku scenu,ako ne zna sta je aranzman ili slusa samo bebe i jos par bendova,a nema pojma sta se desavalo proslog i pocetkom ovog veka!
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Čet Jan 31, 2008 7:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Znaci treba nam tj.trebaju nam nove teme o bendu koje ce biti aktivne kao sto je,npr.Svakodnevnica. Da bi bile aktivne ne moraju se brisati skoro sve teme u Druzenju i Caskanju! Bolje da smo smisljali nove teme nego sto se ovde sad raspravljamo,zar ne?
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Jan 31, 2008 8:24 pm

Odgovoriti sa citatom

po meni, bi iz druzenja trebalo izbrisati interpretaciju jelo i porodicu a ostalo ostaviti...
istina je srdjane, da se time nece povecati aktivnost na temama beba ili smanjiti caskanje, ali teme kao shto su interpretacija i porodica nisu teme za caskanje nego za "glumu"...
istina je da ucestvujem u takvim temama.. temom interpretacija smo se malo vishe zaneli, mozda nismo racionalno razmishljali u tom trenutq i zato ta tema nije uklonjena chim je otvorena... bilo je zanimljivo, sad vishe nije... niko vishe ne pishe u toj temi... od mene moze da se brishe...
tema porodica je opet jedna tema za glumu, koja po meni nema shta da trazi na forumu, ali ako neko misli da je potrebna, nije na meni da odlucujem...

predlazem da otvorite glasanje:
za svaq temu posebno mesto za glasanje... npr: tema "da li treba izbrisati interpretaciju" opcije za glasanje neka budu samo da ili ne, bez komentara u toj temi, samo da se glasa, neka se stavi odredjen rok(npr 10 dana) da stignu da glasaju svi koji zele, pa shta ispadne eto....i kad se glasovanje zavrshi izbrishite i tu temu gde se glasalo...
komentare zashto se glasali tako kako ste glasali ostavljajte ovde...

za sad otvorite 2/3 takve teme... pa eto...
moj lichni predlog, ako vam se ne dopada nemojte ga usvojiti...

po meni svakodnevnica treba da ostane, i ne mislim da iko treba da se suzdrzava da pishe... kome se pishe neka pishe... ne bitno je... u svakom slucaju tema donosi i neshto dobro na forum... umesto tih chatova imamo svakodnevnicu, i neko je vec spomenuo, ugasite brojache na toj temi.... tako nece biti laznog "prometa" ...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 7
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker