Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com
Odgovori na poruku
Autor Poruka

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Sre Jan 30, 2008 5:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Dragi nasi, bili bismo vam zahvalni ako biste nam pomogli. Naime, trebaju nam vasi konstruktivni predlozi i korektna diskusija o postojecim temama, a sve u interesu boljeg rada NB sajta i foruma, kao i vaseg i naseg obostranog zadovoljstva.

Sta mislite o trenutnim temama na forumu?
Koje teme volite i najvise posecujete?
Koje ne volite?
Da li smatrate da neku temu treba skloniti, da je bespotrebna?
_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Jan 30, 2008 6:12 pm

Odgovoriti sa citatom

ja nemam nista protiv neozbiljnih tema ali misli
m da neverne bebe ne zasluzuju da im najposeceniji forum bude ,,druzenje,, i tema tipa svakodnevnica ili bebe u interpretaciji clanova koju smatram sprdnjom ,svakodnevnica je ok ali ne vidim cemu vodi. najvise volim forum ,,kutak za muzicare,, jer se i sam bavim muzikom. najvise mrzim temu ,,sta vam sad svira,, ali nemam nista protiv da bude tu jer ona na neki nacin prikazuje muzicki ukus clanova foruma koji je gledajuci po toj temi ,,muzicki ukus zbogom pameti,, Very Happy Very Happy Very Happy

ne bih da predlazem koje teme treba ukloniti jer te teme mozda nekome znace, forum druzenje treba da bude posecen i aktivan ali pored njega i svi ostali a pogotovo oni koji se ticu muzike nevernih beba.

ne znam koliko ovo svrhe ima ali ajde.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 31, 2008 1:07 am

Odgovoriti sa citatom

Sve u svemu, moram da priznam da se slazem da smo u poslednje vreme malo preterali sa ovim temama za caskanje.
Mislim da ih ima vise nego sto je potrebno ovom forumu.
Evo banalan primer: forum Druzenje. Zar je stvarno potrebno ovoliko tema?
Ok, Svakodnevnica da, Spomenar (svi su odusevili sa tom temom, isto jako dobra za upoznavanje ljudi), pa cak i Ocenjivanje avatara, ajd da kazem da je ok. Ali sta ce vise od toga?

Ajde izglasajte teme za koje mislite da su bespotrebne.
Evo primera:
1. Vase omiljeno jelo
2. Forumska porodica
3. Vicevi i sale

Evo neka za sad budu ove tri teme.
Ovo je cisto primer, kako bi mogli malo da osvezimo forum, i da pokrenemo neke teme o NB.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 1:17 am

Odgovoriti sa citatom

Vase omiljeno jelo kad sam prvi put video, pao mi mrak na oci. Nepotrebno. Glupo. Nije za ovaj sajt.
U vicevi i sale sam stavljao dosta postova, ali i to je nepotrebno za ovaj sajt. Ko hoce da stavi neki vic, moze to i u svakodnevnici..
A sto se tice teme N'Bebe - u interpretaciji clanova foruma, to po meni dodje Svakodnevnica 2! Jedna stana se pise o toj temi, pa onda ide 3-4 strana banalno caskanje..
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Čet Jan 31, 2008 2:03 am

Odgovoriti sa citatom

nediraj nam nasu debelu temu ,sta da sedimo ovde i gledamo u forum gladni ma daj ,branim nasu hranidbenu temu Smile
e sada ozbiljno jedna stvar koja je po meni jako neophodna ovom farumu i sajtu a to je zvanicni CHAT BOX ili kako ocete da ga zovete znamo sta je i cemu sluzi brza razmene poruka na glavnoj strani sajta ili ti foruma nema i nece biti otvaranja kojecega,moze da se radi sve a ostatak foruma tj forum ostaje cist a za administraciju ima manje posla a kontrola sajta se povecava za jos +30% a opterecenje se smanjuje za toliko ako ne i vise mislim da je sada ovaj preiod pravo vreme za gsp celeog sajat da se ociste neke stvari da se reorganizuju preprave i napravi dopuna itd
ovo ostalo je okej naravno bilo bi lepo da se u 2009 polako ali sigurno udje i na engleskom mislim da tu netreba zuriti i srljati nego lepo tacno i polagano da se negde nesto nepogresi ili zaboravi I DA SE NADJE NACIN IDEJA OKO ZVANICNE PREZENTACIJE BEBA ZVANICNI SAJT KOJI BI SE SPOJIO S OVIM ,AKO TREBA I DONACIJE ZA SVE STO TREBA takoc
inace ovo ostalo je okej i neznam netreba ga menajti ,kutak za muzicare mi je jedan od najvrednijih posle osnovnog dela foruma ustvari svaki deo ima svoju vrednost
e i da i ovo malo vise podataka obaveznih za sve clanove ,i malo manje cistog pukog nabijanja postova bez ikakvog smisla za mesec dana skoro 1000 kad uzmes procitas sve se svodi na super ,ja se dajem na raspolaganje u narednom periodu ako treba nesto neka akcija na prostoru severa backe naka slobodno mi se obrati neko bez ustrucavanja imam vremena Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Jan 31, 2008 2:21 am

Odgovoriti sa citatom

Hajde da se ne bi sve izmesalo, da krenemo redom. Evo poceli smo od foruma Druzenje. Slazem se Cat - Svakodnevnica, Novi clanovi, Spomenar i Ocenite clanove, avatare... To su teme bas za druzenje i upoznavanje. Njih treba ostaviti.
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:06 am

Odgovoriti sa citatom

kad sam videla temu omiljeno jelo, nisam znala shta da mislim... po meni to nije trebalo ni da se otvori...

kad sam videla temu forumska porodica? mogli ste da procitate u toj temi, chisto preterivanje... po meni glupost, mozda je to nekom super, ali moglo je isto to da se odvija u svakodnevnici... ?! chemu?!

vicevi i shale..chemu to na ovom forumu? nemam nishta protiv viceva ni shala, ali postoji svakodnevnica, moze slobodno da se tamo ubaci neki vic... tu temu nisam ni otvorila...

e sad ostale..

svakodnevnica mi je ok... istina je da ne vodi nigde, ali smatram da smanjuje of na ostalim temama...

ocenite clanove, potpise, avatar...(kako vec) ok tema, nemam nishta protiv... mislim da treba da postoji na svakom forumu mesto gde clanovi foruma mogu da prokomentarishu necije zalaganje, avatar, potpis itd..

spomenar.. ok.. ali ne znam, jel to iko chita? ja iskreno ne.. napisala sam odgovore tako bzvz... iz dosade... ako neko cita onda ok.. ne smeta da stoji tako bzvz...

a tema interpretacija... nastala sasvim spontano... i da srdjane, cista sprdnja... ne verujem da iko misli drugacije... uostalom njeno vreme je proshlo... vishe nije zanimljiva... shto se mene tiche moze da se brishe... ako se josh nekom igra, igracu se i ja, ali.. svejedno mi je...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:16 am

Odgovoriti sa citatom

Kod Caskanja bih izbacila Vicevi i sale-slazem se da to moze u Svakodnevnici. Takodje - Najbolji pevac i pevacica i Partizan/Zvezda..
Ostalo: izbacila bih Najlepse i najtuznije - vec postoje Najlepsa ljubavna pesma kao i Najgora pesma koju ste culi bla bla,nekako bi se to moglo spojiti u jednu,pa da se pise o drugim pesmama (pored Bebinih). A isto bih spojila Kljucne reci u textovima sa Najbolji text nb-pod nazivom,npr. Textovi NB ..
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:22 am

Odgovoriti sa citatom

ja kad sam rekla da su hrana i vicevi glupa tema niko ništa nije rekao. Sad su se svi popalili na "porodicu" a ona čak ima i veze sa svirkom... Uostalom, ta tema je nastala još dok 2/3 vas nije imalo pojma da ovaj forum postoji. Ali skroz nebitno. Baš zato što ima tako nebulozno glupih tema otvorila sam i ja ovu, zašto da ne...

Moje meišljenje je da treba da se brišu sve teme (iz druženja, ostalog i ćaskanja) osim svakodnevnice (koje bih ja nazvala ćaskanje u kom nema off-a) i spomenara (ne zato što je moja tema), koji ja čitam, ako nekog zanima.

Ajde ono novi članovi-predstavite se je ok. To ne bih brisala.

Nadam se da sam pomogla bar malo.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:23 am

Odgovoriti sa citatom

I ja citam spomenar, totalno mi je simpa tema i nebih je dirala!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:25 am

Odgovoriti sa citatom

meni ne smeta da stoji Very Happy
samo sam se zapitala da li je iko chita, poshto ja iskreno ne... mozda sam procitala 2/3 predstavljanja... neka je... simpatichna tema, i nemam nishta protiv da ostane... Wink
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:26 am

Odgovoriti sa citatom

ja citam spomenar svaki put kad se neko upise. bas mi je super tema. Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:26 am

Odgovoriti sa citatom

Citam i ja Spomenar!Forumsku porodicu sigurno ne bih brisala,zanimljiva mi je! Wink
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:27 am

Odgovoriti sa citatom

Crna, Spomenar ti je zaista odlicna tema i super sto si je otvorila. To je bas tema za druzenje i upoznavanje! Voleo bih kada bi vise ljudi tu pisalo, bilo bi super!
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:50 pm

Odgovoriti sa citatom

ja sam lepo reko namestite chat box i gotovo videcete sta je korisno na forumu ima ju ga mnogi manje bitni i odfrljoke forumi
olakasava posao zato sto bi to bilo sve i za off i za dogovore i sve zivo a pravi deo foruma neka ostane cist eto ja rekoh i vi kako ocete
nedirajte mi moju debelu temu nje ako nebude bogami ja cu da umrem od gladi a vi cete biti krivi Very Happy Very Happy Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Chat je postojao ranije na forumu, ali posto ga niko nije koristio, to je ukinuto.
Mislim da nema potrebe za chatom, jer ako se to uvede, onda niko vise nece pisati na forumu, svi ce se dopisivati na tom chatu. Tako da to nije resenje.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Čet Jan 31, 2008 4:15 pm

Odgovoriti sa citatom

cat ono je bila glupava krstarica koja je mnogima bila sranje zbog mirca i jave ovo je nesto drugo bolje ovo je na samom forumu nema mrdanja dalje a vama ce olaksati posao ,kazes nece niko pisati oce ali off ce moci da ide u nedogled tu a kazem ti forum ostaje cist i funkcijonalan ,nisu ni drugi propali nece ni ovo ja to govorim sbog silnog offa

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Jan 31, 2008 4:33 pm

Odgovoriti sa citatom

Hajde da se vratimo forumima Caskanje i Druzenje i da svi kazu koje teme im se tu svidjaju a koje ne, kao sto su napisale Terzicka i Ana Frojd. Tako ce se najbolje videti koje su teme suvisne.
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 4:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Znam za tu vrstu chata, ima ga na myspace stranici neon city-a čini mi se, ali i ja mislim da to nije rešenje, postaće to chat forum a ne Neverne Bebe.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Jan 31, 2008 4:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Crna_Vatrena ::

Znam za tu vrstu chata, ima ga na myspace stranici neon city-a čini mi se, ali i ja mislim da to nije rešenje, postaće to chat forum a ne Neverne Bebe.


slazem se apsolutno. nije to resenje.
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 2
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker