Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Konačna ocjena CD-a ''Iza oblaka'' !

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Pon Feb 11, 2008 12:25 am

Odgovoriti sa citatom

Mislim da im je ovaj album korak do savrsenstva.. Potpuno sam se pronasla u pesmama, jednostavno su probudile u meni neka osecanja koja su se jednom, ne tako davno, ugasila i za koja sam mislila da se nikad nece vratiti.. A jesu..Jos lepsa i snaznija nego sto su bila. I dalje stojim iza toga da je Ikona najbolja pesma.. Dugo sam se lomila izmedju nje, Ko zna i Sve nase godine.. Ali..Pustila sam pesme jednu za drugom, ceo dan sam slusala samo te tri pesme.. I sad znam.. "Ej, kako te volim..." Mislim da je dovoljno Smile
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

chorwat

Napredna Beba

Pridružio: 27 Feb 2008

Poruke: 406

Lokacija: Łódź / Polska


Poslao: Sre Feb 27, 2008 4:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja mislim da "...iza oblaka" nije kapitalno djelo... je jednostavno remek-djelo. I ne znam da li je ovaj album bolji ili gori nego prethodne, sve pesme koje već znam su savršene, pa nema izlazka, sve njihove albumi su remek-djela, a bend mora biti zoven kako osmo čudo sveta Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Sub Mar 29, 2008 4:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Danas, slušajući album, shvatila sam da sam se zaljubila... Našla sam to "nešto" u "čarolija... kad uzmu MI sve... al' JA OPET IMAM GDE I S' KIM". Oduvek je ta pesma budila nešto drugačije u meni, još od onog premijernog izvođenja u Tremi, pre nego što je album i bio na pomolu... Sada mi je sve jasnije... i sada znam da IZA OBLAKA dostiže SENKE...

Malo drugačije pišem, ne zamerite mi. Ljubav čuda čini...
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Sub Mar 29, 2008 4:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Crna_Vatrena ::


Malo drugačije pišem, ne zamerite mi. Ljubav čuda čini...


Dina draga, bitno je da se ljubav mota tu negde... nije bitno ni gde ni s'kim Wink

Pesma "Iza oblaka" je takodje jedna od mojih najdrazih...


P.S. Lepo je opet videti Te na forumu
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Sub Mar 29, 2008 5:06 pm

Odgovoriti sa citatom

da... "tu se negde mota..." Ko zna kad bih shvatila da je sinoć nisam slušala... Zato sada izjavljujem (iako je možda to samo zbog osećaja) - iza oblaka (album) dobija najvišu ocenu od mene!

ps. Znaš ti zašto sam opet tu
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Nash Duke

Napredna Beba

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruke: 423

Lokacija: Na putu za nju


Poslao: Pet Avg 01, 2008 1:07 am

Odgovoriti sa citatom

Преовладао је утисак да је песма Бела кола нешто посебно.
Има снажан текст- ширину и тајновитост о чему се већ говорило и...
звучи као да је soundtrack из неког великог, романтичног, бајковитог филма...
...ма могао би и филм да се сними само због ње! Smile
Савршено је одсвирана, отпеванa- моја оцена као лаика (музичари ће знати боље).
Бебе су поново истакле једну своју карактерну црту- оригиналност.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Čet Sep 25, 2008 1:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Bravo Nesh sve si rekao, sve ono sto sam ja htela da kazem a nisam mogla...Bela Kola jos od prvog slusanja (osim naravno Oktobarfesta) moj favorit definitivno, tako energicna pesma uhhhh Wink Wink Wink zivim za dan kad cu moci i da je cujem uzivo
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

lush

Beba

Pridružio: 25 Sep 2007

Poruke: 29


Poslao: Sub Okt 04, 2008 1:53 am

Odgovoriti sa citatom

Ako je recimo najvisa ocena 10 ja dajem 20:))))

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_bambi_junior_

Nova Beba

Pridružio: 21 Jun 2009

Poruke: 14

Lokacija: Pancevo


Poslao: Sre Jun 24, 2009 7:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Hmm...Meni je najbolji 4-ti album...A najbolja pesma sa poslednjeg albuma definitiwno ,,Ikona" Smile
_________________
"...Volim da te ljubim, nek' mi oproste... Sve sto sam lagala, nek' me ubije..." ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bebica Belova

Nova Beba

Pridružio: 03 Jan 2009

Poruke: 9

Lokacija: Prijedor, R.S


Poslao: Uto Sep 01, 2009 11:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Ima dvije pune godine otkako je album izašao. Svaku pjesmu sam poslušala sigurno 50 puta.. Ako ne i više.. I ne znam.. Baš svih dvanaest su posebne.. Vežu me za određene trenutke.. Neke ljubavi.. Životne situacije.. Recimo, pjesma "Moja dunjo mirisna" je fantastično napisana, i "Sve naše godine". Pjesma "Da ima nas" prenosi neku posebnu emociju. "Boje duge" je nevjerovatan spoj mojih ličnih heroja.. Za "Oktobarfest" nemam šta da kažem.. "Iza oblaka", "Luda", "Hajdemo svi"..
Pošto je ovo prvi album koji sam sama kupila i u kompletu odmah naučila, složila bih se da je ovo kapitalno ostvarenje Beba..
_________________
Pocinju snegovi – zimu donose
Svi su nas mrzeli – nek' se ponose
I volim da te ljubim – nek' mi oproste
Sve sto sam lagala – nek' me ubije

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Sep 07, 2009 4:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Vrlo je tesko oceniti koji album beba ja najbolji, svaki je na svoj nacin poseban, svaki je obelezio doba u kojem se stvaralo, sviralo i zivelo, kada se sve ujedini vidimo koliko je tu bilo emocija, inspiracije i sa kolikim se zarom stvaralo. Svako na drugaciji nacin dozivljava pesme, tako da se tesko i moze odrediti koja je to pesma koja je najbolja na albumu, ali to je samo znak da ih ima vise i da je kvalitet maksimalan.
Album je po meni izuzetnan, kao i prethodni, posebnim je zarom plamsao, posebnim emocijama je vrebao a to je samo znak da i dalje zivi, i da ce i dalje biti u nasim srcima. Two thumps up
Carolija postoji u svakoj pesmi, meni Bela kola najsnaznija, Sve nase godine najemotivnija, Boje duge lagana i umirujuca, Da ima nas energicna i pesma spajanja, Moja dunjo mirisna emotivna, Ko zna upecatljiva, Ikona simbol koji vlada u nasim dusama, Oktobarfest koji nas potseca na neka vremana, neke ljubavi, Hajdemo svi da pevamo i plesemo, da letimo kroz noc... pesma u kojoj smo svi zajedno i konacno, Luda u kojoj svatamo da nismo jedini nego da svi zudimo za nekim. Sta vise mozemo reci, svaka pesma je za sebe posebna, tumacicemo je na razlicite nacine, jer se svi mi drugacije osecamo i dozivljavamo emocije, sto je i prirodno i normalno. Dakle konacna ocena albuma bi bila najvisa, jer niska ni ne postoji. Smile Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker