Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Fotografije » SVE SLIKE NA JEDNOM MESTU !!!

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Uto Feb 05, 2008 3:14 am

Odgovoriti sa citatom

kome se ne svidja nek se obrati MENI! jer Jovana nije izlazila iz kuce 2 nedelje ako ne i jace! a tu su i ispiti koji je tek cekaju,tako da...
good job,bitch Razz
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Feb 05, 2008 3:31 am

Odgovoriti sa citatom

Zuta ljubicica ::

Ovo je extra, super... sve pohvale!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
P.S. Zbog ovoga si znaci bila u izolaciji.... Very Happy
Vredela je Very Happy


Smooth Criminal ::

kome se ne svidja nek se obrati MENI! jer Jovana nije izlazila iz kuce 2 nedelje ako ne i jace! a tu su i ispiti koji je tek cekaju,tako da...
good job,bitch Razz


da,da... dame i gospodo - to su moji najbolji prijatelji! Very Happy
bas su zlatni... Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy oprastaju mi.... Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Hvala... Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Uto Feb 05, 2008 2:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Moram samo da kažem da su dve fotke iz foldera BUdva rondo 2005. pogrešno tu smeštene. Ona fotka gde Janu drže dva izbacivača je sa Kosova, ne znam tačno odakle, a ona odmah do nje desno, gde je Jana sama je Subotica, datum kad je Jeca u žutoj majici. Čisto da znaš da ih premestiš, znam sigurno jer sam ih ja postavila na forum. Inače, svaka Ti čast na strpljenju i odličnoj ideji! Odlično si to osmislila i uradila!

ps. imam ja još slika iz Kairosa i sa Ronda... if you need... a i te iz Subotice što je Jana pogrešno smeštena.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Feb 05, 2008 3:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Crna_Vatrena ::

Moram samo da kažem da su dve fotke iz foldera BUdva rondo 2005. pogrešno tu smeštene. Ona fotka gde Janu drže dva izbacivača je sa Kosova, ne znam tačno odakle, a ona odmah do nje desno, gde je Jana sama je Subotica, datum kad je Jeca u žutoj majici. Čisto da znaš da ih premestiš, znam sigurno jer sam ih ja postavila na forum. Inače, svaka Ti čast na strpljenju i odličnoj ideji! Odlično si to osmislila i uradila!

ps. imam ja još slika iz Kairosa i sa Ronda... if you need... a i te iz Subotice što je Jana pogrešno smeštena.


hvala crna. Very Happy ako hoces daj jos tih slika ubaci cu. a sto se tice ispravki, hvala takodje, pokusacu to da ispravim u toku dana, mada nisam sigurna da ce moci bas tako lako... Very Happy

sve u svemu, postavi jos slika ako hoces. dodacu ih nije frka. Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Uto Feb 05, 2008 3:54 pm

Odgovoriti sa citatom

samo mi reci ovde ili u neku drugu temu?
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Feb 05, 2008 3:56 pm

Odgovoriti sa citatom

ne ovde. dodaj tamo u odredjenu temu gde spadaju. ako nema odgovarajuce, otvori je. Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Feb 05, 2008 3:56 pm

Odgovoriti sa citatom

Ukoliko je vec otvorena tema za svirku za koju oces da stavis slike u podforumu Slike stavi tu. Ako ne otvori novu temu.
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Uto Feb 12, 2008 1:10 am

Odgovoriti sa citatom

E super je!!! stvarno je za ovo trebalo strpljenja,SVAKA ČAST Very Happy
ako treba još fotki samo javnite,moj momak još nije ni postavio svoje, npr...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Feb 12, 2008 1:14 am

Odgovoriti sa citatom

hvala, hvala.... Very Happy

slike su uvek dobrodosle, pogotovo kad su profesionalne kao tvoje! postavi naravno, sto vise! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Avg 12, 2008 4:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala svima na slikama koje ste nam do sada poslali. To mnogo znaci i bendu a i nama da kompletiramo tu bajku Smile
Slobodno, ako neko ima jos slika, za koje mislite da nisu postavljene, ili ako niste sigurni kojoj svirci pripadaju, saljite Wink pronacicemo im mesto..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Pon Maj 04, 2009 3:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Aaaaaaaaa...stidim se...Kako je meni promaklo da pohvalim ovo savrsenstvo...

Girl...Moram da ti kazem samo par reci...Odusevljena sam. Iskrena da budem dirnuta sam recenicom "Carolija...Kad uzmu ti sve, a ti opet imas gde i s' kim..."
Upravo tako...
Girl, ucinila si mali korak, ali je on prevelik za sve nas koji volimo i postujemo rad Nevernih Beba...Jedinstvena ideja, prelepo organizovano i odradjeno...Sve pohvale na uradjenom i velika zahvalnost tebi sto si odvojila svoje vreme da nas ovako obradujes i zadivis...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

nevencica_84

Starija Beba

Pridružio: 03 Maj 2008

Poruke: 116

Lokacija: Aleksinac


Poslao: Uto Maj 12, 2009 12:38 am

Odgovoriti sa citatom

Bravo za ideju i realizaciju iste...
Pregledala sam deo fotki i videla medju njima folder slika sa snimanja akusticnog koncerta iz 2008. Taj koncert se i danas vrti na jednoj niskoj televiziji!!!Superiska! Two thumps up Verujem da ove postavljene slike svakom bude neki dozivljaj i emociju.
Girl,bravo jos jednom!
_________________
Veliki je Bog sto gleda na nas...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Maj 12, 2009 2:50 am

Odgovoriti sa citatom

Hvala ljudosi... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Drago mi je da vam se svidja... Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sre Maj 13, 2009 2:15 am

Odgovoriti sa citatom

Jovana,svaka cast na trudu koji si ulozila Smile
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jul 19, 2010 11:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Imam izuzetno zadovoljstvo da skrenem paznju onima koji duze vreme nisu posetili nasu Foto galeriju koja je u svakom slucaju najautenticnija galerija koju jedan ozbiljan bend ima, ne samo na nasim prostorima.

Naravno, kao i do sada, pored Vlajka koji vodi racuna o azurnom arhiviranju tih materijala i o tome da bude fotografisan bukvalno svaki koncert i svako desavanje, najvece zasluge pripadaju nasoj Jovani koja je opet docekala ko zna koliko jutara dopunjavajuci i osvezavajuci svoje delo - svoju, a zapravo nasu galeriju.

Raritet ovog "osvezavanja" Galerije su neke fotografije sa koncerata zatvorenog tipa ali i veliki broj vanserijskih profesionalnih fotografija sa spektakularnog koncerta u Valjevu.

Dakle, ostaje Vam samo da uzivate.

http://www.neverne-bebe.com/gallery2/main.php

Guitar Guitar Guitar
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker