Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 22.02.2008. - Banjaluka - studentski trg, kampus

Odgovori na poruku
Autor Poruka

djukares

Nova Beba

Pridružio: 08 Jun 2007

Poruke: 9


Poslao: Uto Feb 19, 2008 8:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Koncert za studente Univerziteta u Kosovskoj Mitrovici


U petak, 22. februara 2008. godine, na platou ispred Filozofskog fakulteta u Banjoj Luci (u "Kampusu"), sa početkom u 12 časova, biće organizovan koncert za studente Univerziteta u Kosovskoj Mitrovici. Na koncertu će nastupiti glumci iz GP "Jazavac", a poslije njih nastupiće grupa "Neverne bebe" i "Balkan expres band".

Pozivamo sve studente našeg fakulteta, kao i studente sa cijelog Univerziteta da dođu u što većem broju i daju podršku svojim kolegama sa Univerziteta u Kosovskoj Mitrovici i srpskom narodu na Kosovu.

Isto tako, molimo sve studente da ne nose nikakav propagandni materijal, koji sadrži uvredljive poruke ili obilježja političkih partija, kao ni određene predmete koji bi mogli ugroziti bezbjednost učesnika ovog humanitarnog koncerta.

Pošaljimo poruku svijetu kako se na miran i dostojanstven način može iskazati nezadovoljstvo zbog nepravde koja je nanesena srpskom narodu na Kosovu i Metohiji.

Preuzeto sa banjalukaonline.com - http://www.banjalukaonline.com/forum/viewthread.php?tid=7964 .. Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Feb 19, 2008 10:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Jos jedan HUMANITARNI koncert, ne znam vise ni koji po redu. Neverne Bebe jos jednom pokazuju svoju vrednost, bilo da je u pitanju neciji zivot ili podrska drugim ljudima.
Mogu samo da kazem da mi je velika cast sto sam deo ove price, i sto imam tu cast da ih poznajem, jer su izuzetni ljudi.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Feb 19, 2008 11:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja moram da se slozim s Cat, da je ovo prelepo. malo je ljudi koji uopste razmisljaju o humanitarnom radu ili o pomoci bilo koje vrste, onima kojima je potrebna. naravno, mislim na one koji su u mogucnosti da tako nesto urade. zaista je preveliko zadovoljstvo biti deo ove ekipe i poznavati ove predivne ljude.
ovim koncertom ce bend dati jos jedan lep primer humanosti, izmedju ostalog i u vidu pozitivne energije i ljubavi koju prenose svojom muzikom.
jos jednom, Bebe volim vas sve vise i vise svakog trenutka! BRAVO!
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Feb 19, 2008 11:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Samo cu dodati, Bebe ucestvuju na humanitarnim koncertima zato sto stvarno zele da pomognu nekome, bez ikakve nadoknade i publiciteta. Raznorazni, kad urade nesto humanitarno, objave na sva zvona da svi cuju, ali Bebe ne. Kad sam ja skontao da su oni dobri ljudi i da su spremni da pomognu bilo kome, kome je pomoc stvarno potrebna, to je bilo pred Novu godinu 2006- godine, kad su pre koncerta u Tremi, odrzali koncert za klince u Decijem selu u Sr. Kamenici. Pre toga su me Bebe osvojile kao muzicari, a tad su me osvojili kao ljudi. Jer su spremni da pomognu njima, koje je zivot prevario ( da ne upotrebim neku grublju rec) u samom pocetku. Jer jedna od najlepsih stvari na ovom svetu je izmamiti jedan deciji osmeh, a oni su to tad uspeli. Pored toga su, mnogo puta, na slicne nacine da bar malo uspeli da ulepsaju stvarnost onima kojima ta ista stvarnost i nije toliko lepa kao nama, vecini. Mnogi bi trebali da se ugledaju na Bebe i postupe tako, jer kad bi svako, bar malo obratio paznju na one kojima treba malo podrske i razumevanja, ovaj svet bi bio mnogo lepsi. Bebe se, ovim postupcima, iskreno, iz sveg srca, trude da ga ulepsaju.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Uto Feb 19, 2008 11:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Sta reci posle ovako lepih reci?! Jos jedan koncert koji ce mnogima ispuniti dusu barsunastim tonovima, ali BEZUSLOVNO! To je nesto sto se danas retko srece... Svaka pohvala bebama bi bila suvisna, ali ipak: SVAKA CAST ljudima koji se jednom radjaju!
HUMANOST PRE SVEGA!!!
_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Uto Feb 19, 2008 11:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Odusevljena sam cinjenicom da su Bebe spremne da pruze podrsku i pomognu ljudima! Retko se srecu ljudi koji iskreno zele da pomognu, koji to ne rade zbog publiciteta!Ovo je jos jedan humanitarni koncert u nizu... zaista nemam reci... ako je moguce, jos vise Vas volim i cenim! Presrecna sam sto Vas znam! Svaka Vam cast Bebe Very Happy
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Sre Feb 20, 2008 12:40 am

Odgovoriti sa citatom

fenomenalno...

eh da imam srece da odem Sad
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Sre Feb 20, 2008 4:45 am

Odgovoriti sa citatom

Nismo ni sumnjali u nase Bebe. Mislim da je do sada svima vec poznato kakvi su ljudi i humanisti, zato ih jos vise volimo i postujemo. Svaka cast. I samo tako neka nastave -uvijek ce biti u nasem srcu kao sto i oni nas primaju u svoje. Very Happy
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

miso23

Beba

Pridružio: 10 Jan 2008

Poruke: 53

Lokacija: banja luka


Poslao: Sre Feb 20, 2008 1:15 pm

Odgovoriti sa citatom

jedva cekam Two thumps up to ce mi biti prvi put da sam na koncertu NBEBA Punk

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email ICQ broj

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Sre Feb 20, 2008 6:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Svaka cast...Ovo je za svaku pohvalu! Kad bi se i drugi setili...
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Sre Feb 20, 2008 7:36 pm

Odgovoriti sa citatom

ej ljudi, aj' molim vas, ko ide, neka zapamti set-listu i neka napise!

i lep provod! pozdravite Bebe i kazite im da dodju u Nis!!!
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

miso23

Beba

Pridružio: 10 Jan 2008

Poruke: 53

Lokacija: banja luka


Poslao: Pet Feb 22, 2008 7:22 pm

Odgovoriti sa citatom

bilo je fenomenalno kao sto je i za ocekivati Two thumps up ,sami vrh
Punk Punk Whistlehy
1.iznad oblaka 2x
2.tuzna pesma
3.kazi gde je ljubav
4.kupite daire
5.balkan juzno od srece
6.boje duge
7.zajdi-jelena
ps. nisu po redosledu Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email ICQ broj

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Feb 22, 2008 7:48 pm

Odgovoriti sa citatom

miso23 ::


3.da nema nas


NEMA?! Neutral

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pet Feb 22, 2008 7:51 pm

Odgovoriti sa citatom

ima li slika???? Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Sre Feb 27, 2008 2:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::

miso23 ::


3.da nema nas


NEMA?! Neutral


nema,nema
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker