Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 08.12.2006. - Novi Sad - pozorišni klub Trema

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Dec 10, 2006 5:35 pm

Odgovoriti sa citatom

Ljudi, ne znam za ostale ali ja sam jos pod utiskom ove svirke. Bila je toliko neverovatna da ja jos uvek ne mogu da saberem sve utiske i da napisem neki izvestaj o svirci iako sam obecala Vlajku da cu napisati. Toliko u meni ima emocija da ne mogu da vam opisem. Kad samo pomislim da sam bila na ivici da ne dodjem u NS, ne znam..

Hvala onima koji su uspeli da me ubede da dodjem Smile mislim da cu ovu svirku pamtiti dok sam ziva, znaju oni zasto Very Happy


Evo za pocetak mogu da vam napisem spisak koje su pesme bile. Za pocetak pesma "Lica" i na scenu izlaze nasa dva andjela Jana i Jelena sa andjeoskim glasovima. Zatim ide pesma "Da ima nas", odusevljenje u publici jer je pesma kao sto svi znaju fenomenalna. Zatim ide "Oktobar fest" (menu je medju omiljenim pesmama), pa "Da bog da lazem", pa "Beznadje", pa "Balkan" jos jedna jako dobra pesma, za koju sam tek skoro otkrila da ima dve verzije Embarassed, pa "Divlje svinje", pa "1000 godina" isto jako lepa pesma i jako tuzna pesma za mene.. zatim "Kazi gde smo" i "Luda" ukljucuje se i publika kao pomoc peva zajedno sa njima.. zatim "Na putu za nju" i "Kako da kazem da je gotovo" (jos jedna moja omiljena pesma), "Kise", "Sve nase godine" (pesma koja je za njih veoma posebna, oni koji su bili znaju i zasto), "Iza oblaka", zatim "Veliki je bog" uh kako su otpevali ovu pesmu, ja sam se odusevila, "Ljubav", pa zatim "Hajdemo svi", i dve cuvene "Daire" i "Zajdi zajdi" neprevazidjene pesme, kao i uvek. Daire i Zajdi zajdi vec pevaju zajedno sa publikom koja ih prati, zatim pred kraj kao i uvek "Tuzna pesma" koju svi znaju.. pa opet "Da ima nas", "Dvoje" i Stranac..

Jos mnogo toga bi napisala, jos uvek sabiram utiske, koliko su me odusevili kako su pevali. Kao i Kebac kako je odradio solo, i Randja, i Milan.. Ma super su.. Sta da vam kazem.. Ja sam blizu Kebca bila, tako da mi ceo dan zuje u usima sve te pesme, sve te dobro poznate reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Dec 10, 2006 5:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Slike jos nisam uradila, ali cim ih uradim okacicu ih ovde na forumu, da vise i oni koji nisu bili kako je bilo u Tremi. Da, inace zbog velikog interesovanja, bice i 14.12 ponovo svirka u Tremi, za one koji su ovaj petak propustili.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jelaina

Nova Beba

Pridružio: 26 Sep 2006

Poruke: 10

Lokacija: Obranovac


Poslao: Ned Dec 10, 2006 8:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Da li je rec FENOMENALNO dovoljno dobra da okarakterise svirku u NS-u. Ja, sa drustvom iz Obrenovca, uputih se tog 8. na svirku i prevazisli su sva nasa ocekivanja. Cini mi se da jos uvek dlanove ne osecam, jer aplauz zasluzni niko nije stedeo... Mislim da cu i u cetvrtak pruziti sebi taj uzitak i slusati ih opet u NS-u...
Neka vas ne mrzi da dojete, STVARNO vredi!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Ned Dec 10, 2006 9:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma meni je bilo uzasno:bubanj supalj kao da u lonce udara,gitara rastimovana do jaja,a pevacice neznas koja vise falsira i onda sam se probudio! Very Happy

Ma kao i na svakoj svirci nasih Bebica bilo je odlicno(jes da je nestalo tocenog ali nema veze).Sve je bilo savrseno,a i videlo se da je Trema posebno mesto za njih jer su emocije prstale na sve strane.Long Live Rock N Roll i Neverne Bebe! Very Happy
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 11, 2006 1:31 am

Odgovoriti sa citatom

Ljudi, ja stvarno ne znam sta da napisem. Jednom recju SAVRSENSTVO. Kad bih poceo da pricam, trebalo bi mi dva dana za sve sto hocu da napisem. Jos uvek sam pod veoma jakim utiskom. Bio sam sinoc i u Sremskoj Mitrovici, takodje je bilo SAVRSENO. U glavi su mi stalno stihovi pesama, prolecu slike koncerata, razgovora, jednostavno moram da sacekam jos koji dan da se sve malo slegne. Ali jednu stvar znam, na svaki njihov koncert, na koji budem mogao, cu da idem, jer osecanja i energiju koju oni prenose, ne mogu se recima opisati ...
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Dec 11, 2006 2:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Joj ne znam sta bih jos mogao da dodam, ali mislim da bez preterivanja mogu da kazem da je ovo verovatno najbolja svirka u mom zivotu!!!!! pozdrav svima iz ekipe, i jos jednom hvala deathangel-u za organizaciju!!! mislim da je vreme da se vratimo na temu okupljanje i pocnemo dogovore za cetvrtak!
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Pegazeka

Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 28

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 11, 2006 3:58 pm

Odgovoriti sa citatom

uh sta reci posle svega ovog! bilo je neverovatno i fenomenalno i za pamcenje...! i bilo mi je jako drago sto sam vas sve upoznala i licno (-:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Dec 11, 2006 5:32 pm

Odgovoriti sa citatom

S_Stevan ::

mislim da je vreme da se vratimo na temu okupljanje i pocnemo dogovore za cetvrtak!


Ja cu da propustim ovu jer sam ionako mrtav umoran bio u Subotu posto sam radio.A tako ce i biti ako sad odem u cetvrtak,a imam mnogo drugih obaveza.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Dec 11, 2006 5:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja cu isto ovo morati da propustim, imam u petak dva kolokvijuma na kojima moram da se pojavim. I meni je ono bilo previse, jos uvek se nisam povratila od ovog koncerta.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 11, 2006 5:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja obavezno idem. Zao mi je sto vas dvoje necete doci. Stevane, a ti, jel dolazis?
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Dec 11, 2006 5:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa ti si u NS pa ti nije tesko da dodjes, ja ne bi mogla stvarno. Da nemam te kolokvijume pa bi mozda i dosla a ovako ne mogu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Dec 11, 2006 10:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Faraon ::

Ja obavezno idem. Zao mi je sto vas dvoje necete doci. Stevane, a ti, jel dolazis?


Uf sto ti je tesko doci! Smile Ma videcemo se na nekoj drugoj svirci!
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Dec 11, 2006 11:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Npr da vas vidim sve kad bude koncert u Beogradu, svi da dodjete Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 12, 2006 12:06 am

Odgovoriti sa citatom

A kad ce to biti ... Rolling Eyes Sad Sad Sad Sad Sad
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 12, 2006 12:16 am

Odgovoriti sa citatom

Bice koliko sam ja obavestena krajem januara, pocetkom februara. Javicu kad budem znala tacniji datum.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Pegazeka

Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 28

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Dec 12, 2006 12:25 am

Odgovoriti sa citatom

ja na beogradsku svirku dolazim obavezno, samo da se snadjem za spavanje!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 12, 2006 12:39 am

Odgovoriti sa citatom

Potrudicu se maksimalno, u cetvrtak imam neke vezbe, medjutim to bi trebalo da bude gotovo do 3 sata tako da cu verovatno uspeti da navratim, mislim malo se dvoumim, jos uvek sam pod jakim utiskom, nisam stigao ni da se naspsavm kao covek, a vec ponovo u ns na bebe... ali ako dolazi bar novosadska ekipa, ukljucujuci tebe, pegazeku... onda me eto u ns-u vec oko 7. a sto se tice Bg-a cini mi se da je vlajko rekao da ce biti tek pocetkom marta, ali nemojte me drzati za rec.
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Pegazeka

Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 28

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Dec 12, 2006 12:44 am

Odgovoriti sa citatom

uh ne znam da li cu moci da dodjem u cetvrtak... treba da idem u bg za vikend i stekam se za kesh Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 12, 2006 12:57 am

Odgovoriti sa citatom

Interesantno ti gledas kako da pobegnes u Bg, a ja kako da pobegnem u ns... ma daj nemoj zezati!!! i ja sam se malo ispucao za ovaj vikend ali toliko cu moci sebi da priustim. i nije mi jasno sto si tako rano otisla, i posle svirke je bilo preterano dobro, slikanje, druzenje.... ostali smo cini mi se do neka cetiri sata!
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Pegazeka

Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 28

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Dec 12, 2006 1:21 am

Odgovoriti sa citatom

e pa nismo otisli, sestra i ja smo izasle malo na balkon na vazduh, zasele malo s jednim drugom. kad smo se smrzli usli smo i trazili vas. al nije vas bilo nigde pa smo otisli kuci.

potrudicu se da dodjem u cetvrtak, ako bude zavisilo od mene, eto me Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 4
Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker