Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 08.12.2006. - Novi Sad - pozorišni klub Trema

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Dec 12, 2006 5:22 am

Odgovoriti sa citatom

Potrudite se da oboje dodjete u cetvrtak. Ja takodje na svirku u BGD obavezno dolazim!!!
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 12, 2006 12:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Catrin ::

Bice koliko sam ja obavestena krajem januara, pocetkom februara. Javicu kad budem znala tacniji datum.



Sto je mnogo, mnogo je. Dva puta su svirali u NS u roku od pola godine, dva puta u BL a do BG nikako da dodju i jos moramo cekati februar a kako neko rece mozda i mart.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 12, 2006 5:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Faraon ::

Potrudite se da oboje dodjete u cetvrtak. Ja takodje na svirku u BGD obavezno dolazim!!!


Ja necu nikako moci sad u NS da dodjem, ali dolazim sledece nedelje najverovatnije kad budu bili u Pancevu Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Uto Dec 12, 2006 10:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Lako je svima vama.A kada ce do mene ovde.Nemam ja para da svaki put davam 2000 za kartu,pa pice,pa zenske... Very Happy
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Sre Dec 13, 2006 3:03 am

Odgovoriti sa citatom

Ja neću da pišem o koncertu, to sam napisala na bgd cafe-u pa me mrzi opet. Dovoljno ste vi napisali, još jedan post o tome bio bi previše. Ali iskoristiću priliku da se požalim na vas, sve zajedno, sem Faraona. Ništa strašno, ali moram da kažem da je ekipa sa drugog foruma mnogo druželjubivija. Kao prvo, napisala sam vam par strofa što ste tražili za pesmu, nisam na kraju ni pročitala kako je na kraju ispalo sve zajedno. Napravili ste karikature ili šta već, nismo ni videli. Kada sam se prijavila na ovaj sajt poželeli ste mi dobrodošlicu, a na koncertu se ja nisam osećala kao dobrodošla u vašem društvu. Catrin, nagovarala sam te da dođeš zato što znam da su ovde svirke uvek bolje nego bilo gde, svuda sam ih slušala, iz iskustva sam ti to rekla, ponudila sam ti i smeštaj da ne bi išla sama noću busom kad te je strah, zvala ti stanicu, tražila ostatak ekipe da neko ide po tebe, pa ono na pp za broj... Sve su to sitnice, i meni to ništa nije teško, ali ja bih bar došla i pružila ruku i rekla ja sam Catrin, ni hvala ne tražim, nisam ja neka picajzla. Ostali da ne pominjem... ja treba od Vlajka da saznam šta ste doneli, on treba da upire prstom u nekoga da bih ja saznala ko je Deathangel... bezveze. Eto, to mi je malo ružno, ali šta sad. I još moram da pomenem da je dogovor bio u 21h ispred SNP-a pa se čeka do 21.30 dok se svi ne pojave. Ja sam tamo sa drugom bila u 20.50 a vi ste svi već bili unutra sem Catrin, koja je tek tad krenula. Izem ti dogovor.
Ako ćete sad da me banujete, zabole me.
Biće prilike, nadam se da će se Bjeljinci pokupiti i doći opet kao u martu, cela ekipa sa Bgd cafea, pa da vidite kako izgleda kad je neko dobrodošao.
A na kraju, i ne moram biti dobrodošla... I mislim da se Dylan Dog slaže sa mnom, pošto smo u istoj priči, ali ipak neću da govorim u njegovo ime, ima on ruke pa nek sam kaže ako želi.

Nemojte da zamerite, uvek sam takva, iskrena i otvorena. Ako neko i zamera, tačno me briga, ovo je slobodna zemlja u kojoj se prologira sloboda govora i izražavanja.

Laku noć svima

ps. Ovo je najbolja svirka na kojoj sam bila a bila sam na dosta njih, verzija Dabogda lažem je EXTRA, najbolja!
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Dec 13, 2006 12:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Deathangel ::

Lako je svima vama.A kada ce do mene ovde.Nemam ja para da svaki put davam 2000 za kartu,pa pice,pa zenske... Very Happy


E pa ko ti je kriv kad moras za sve to da odvojis Laughing ja kad su N'Bebe u pitanju znam samo za njih, i za njihov koncert i nista drugo.

Crna_Vatrena tebi se izvinjavam za ovaj koncert sto je ovako ispalo. Ja sam na zalost tek oko 9 krenula jer je to bio jedini bus za NS u to vreme, nisam mogla drugacije. A za ostale me cudi da se niste ispostovali dogovor kako smo se prvo dogovorili, da budete ispred SNP u 21 i cekate ostale do 21:30.
Znam da si mi ponudila prenociste, kao i svi ostali i hvala ti za to, nisam to mogla da prihvatim iz nekih licnih razloga (nisi ti u pitanju), na kraju mi je DeathAngel sredio da se sa Bebama vratim u Bg odmah posle svirke, da nije bilo toga ne bi ni dosla. Inace znam da su u NS najbolje svirke, imam tu drugaricu koja nije bila slobodna to vece.
A sto se tice samog koncerta, kad je poceo ja te nisam ni videla, niti sam znala gde si. Plus ono sto su meni priredili pri samom dolasku u Tremu, to ne mogu ni da opisem recima, ne bi to dovoljno iskazale. Drugo posle koncerta sam jos uvek bila u soku za bilo sta, ti si me cimala par puta ali opet nisam znala ni kako izgledas dok mi nisi onda pokazala. Zato ti se jos jednom izvinjavam jer je taj koncert bio preveliki sok za mene (pozitivan), trebalo mi je 3 dana posle toga da se saberem.
Ipak sam ja to vece prvi put pricala sa Bebama, upoznala ih ne samo kao njihov fan, nego i kao neko ko je ucestvovao u radu njihovog sajta, kao "neko". I veoma mi je drago sto sam dobila tu priliku da ih upoznam.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Dec 13, 2006 12:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Catrin ::

Deathangel ::

Lako je svima vama.A kada ce do mene ovde.Nemam ja para da svaki put davam 2000 za kartu,pa pice,pa zenske... Very Happy


E pa ko ti je kriv kad moras za sve to da odvojis Laughing ja kad su N'Bebe u pitanju znam samo za njih, i za njihov koncert i nista drugo.

Heheehehehe, Angel moraces nesto da izbacis iz repertoara, salim se. Moj poziv da spavas kod mene i dalje je otvoren. Ako mozes dodji u cetvrtak.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Sre Dec 13, 2006 2:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Crna_Vatrena ::

Ja neću da pišem o koncertu, to sam napisala na bgd cafe-u pa me mrzi opet. Dovoljno ste vi napisali, još jedan post o tome bio bi previše. Ali iskoristiću priliku da se požalim na vas, sve zajedno, sem Faraona. Ništa strašno, ali moram da kažem da je ekipa sa drugog foruma mnogo druželjubivija. Kao prvo, napisala sam vam par strofa što ste tražili za pesmu, nisam na kraju ni pročitala kako je na kraju ispalo sve zajedno. Napravili ste karikature ili šta već, nismo ni videli. Kada sam se prijavila na ovaj sajt poželeli ste mi dobrodošlicu, a na koncertu se ja nisam osećala kao dobrodošla u vašem društvu. Catrin, nagovarala sam te da dođeš zato što znam da su ovde svirke uvek bolje nego bilo gde, svuda sam ih slušala, iz iskustva sam ti to rekla, ponudila sam ti i smeštaj da ne bi išla sama noću busom kad te je strah, zvala ti stanicu, tražila ostatak ekipe da neko ide po tebe, pa ono na pp za broj... Sve su to sitnice, i meni to ništa nije teško, ali ja bih bar došla i pružila ruku i rekla ja sam Catrin, ni hvala ne tražim, nisam ja neka picajzla. Ostali da ne pominjem... ja treba od Vlajka da saznam šta ste doneli, on treba da upire prstom u nekoga da bih ja saznala ko je Deathangel... bezveze. Eto, to mi je malo ružno, ali šta sad. I još moram da pomenem da je dogovor bio u 21h ispred SNP-a pa se čeka do 21.30 dok se svi ne pojave. Ja sam tamo sa drugom bila u 20.50 a vi ste svi već bili unutra sem Catrin, koja je tek tad krenula. Izem ti dogovor.
Ako ćete sad da me banujete, zabole me.
Biće prilike, nadam se da će se Bjeljinci pokupiti i doći opet kao u martu, cela ekipa sa Bgd cafea, pa da vidite kako izgleda kad je neko dobrodošao.
A na kraju, i ne moram biti dobrodošla... I mislim da se Dylan Dog slaže sa mnom, pošto smo u istoj priči, ali ipak neću da govorim u njegovo ime, ima on ruke pa nek sam kaže ako želi.

Nemojte da zamerite, uvek sam takva, iskrena i otvorena. Ako neko i zamera, tačno me briga, ovo je slobodna zemlja u kojoj se prologira sloboda govora i izražavanja.

Laku noć svima

ps. Ovo je najbolja svirka na kojoj sam bila a bila sam na dosta njih, verzija Dabogda lažem je EXTRA, najbolja!



Ja sam svu organizaciju stresao na mene.Karte,pesmu,karikature...Nisi dosla na vreme jer smo mi sedeli ispred na klupama do 9 i nesto.I kada nam je Catrin javila da se kasniti vise mi smo odlucili da udjemo unutra.Unutra smo bili sve vreme sa bebama i sama si mogla prici nama i predstaviti se,kao sto je to Pegazeka uradila i Catrin i S_Stevan.Znaci nije tesko biti fin i prici.Zasto nisi to uradila?!Ja tebe nisam upoznao,a ti si znala ko sam ja!Jel tako?!Sta sad?!Jel sam ja kriv sto ljudi kasne ili sto se treba nesto ispostovati ako se tako dogovori?!Izvini molim te ja se polomi oko skupa i svega,a to sto ti nisi bila voljna da pridjes ko covek i da se upoznas sa mnom i ostalima to je tvoj problem a ne moj jer sam ja ispao fer prema svima pa si mogla i ti ispasti fer prema meni.Ispravi me ako gresim jer koliko ja vidim jedina ti nisi bila u stanju da se upoznas sa nama,a dobro si znala ko smo i gde smo!
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Pegazeka

Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 28

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Dec 13, 2006 3:24 pm

Odgovoriti sa citatom

crna_vatrena pazi sad vamo. mi nismo imali pojma ni ko si ni kako izgledas. i pricali smo o tebi na svirci, gde si, al dzaba kad nemamo pojma ni kako izgledas!

a cekali smo ispred pa skoro do 9:30.

tako da nema ljutis, svi smo mi ovde druzeljubivi, samo sto nismo upseli da se pohvatamo svi. znaci ima da razmenimo slike sledeci put pa lepo da znamo kad te vidimo da si to ti! Smile

ps. mislim da smo cekali do 9:25! ubi nas sad zbog 5 minuta! Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Dec 13, 2006 4:20 pm

Odgovoriti sa citatom

A ja nisam ionako mogla ranije da dodjem, jer sam imala do 7 predavanja, a ima autobus u 7:15 pa u 8:15 tako da niste ni mogli da racunate na mene na okupljanju. A i ti kad si videla ko sam kad si me cimnula sto nisi prisla. Zar ne treba ti kao novosadjanka pre nas da docekas nego mi tebe. Za mene je vecina znala kako izgledam jer sam postavila sliku odavno na forumu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Vrbashanka

Nova Beba

Pridružio: 13 Dec 2006

Poruke: 7

Lokacija: Vojvodina


Poslao: Sre Dec 13, 2006 5:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Kada su Nbebe u pianju nishta nije previshe! Bila sam 8. idem i sutra! Jedva chekam! Very Happy
_________________
Jednom kad odem,
kad isteknu sati,
jednom kad moram
ti necesh ni znati...
Jer sudbina stoji izmedju nas...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Dec 13, 2006 6:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Crna vatrena imas izvinjenje i od mene ukoliko mislis da smo mi krivi, mada ono sto su ljudi napisali je u potpunosti tacno. Trebala si samo da pridjes i da se predstavis, veruj mi tvoje misljenje o druzeljubivosti bi bilo potpuno drugacije... ja jos uvek nisam siguran da li cu uspeti sutra da dodjem, ali ako uspem nadam se da cemo se ovog puta sresti i uspeti da ti promenimo misljenje o nama. aj samo postavi sliku, ili ostavi nekom broj na pm. pa cemo se naci ranje ispred.
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Sre Dec 13, 2006 11:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Onda nama satovi nisu bili isto podešeni. Ja sam u 20.50 već stajala sa drugom, metalac sa dugom kosom na samom ulazu i blenula okolo, čak sam jednom liku i prišla i pitala da li je sa foruma na šta me on pogledao kao da sam pala sa Marsa. Pa sam zvala Catrin i ona mi je dala Faraonov broj, a ja kad sam ga nazvala u 21.15 on reče da ste svi već unutra. Nisam još brisala call log u telefonu pa zato znam sigurno vreme kad sam koga zvala.
I onda kad sam se upoznala sa Faraonom okrenula sam se ka grupici koja je stajala sa namerom da se upoznam a svi su okretali glavu kao da ne žele da se upoznaju. To je bilo dovoljno za mene.
Deathangel, meni je Vlajko rekao da si ti "onaj momak sa dugom kosom" tek posle svirke, tik pre nego što sam krenula kući, a Catrin onda kad smo se napokon skontale koja je koja, ti si me pogledala u fazonu aha ti si ta i okrenula se i sela. Kontam da ste svi bili uzbuđeni zbog svirke, da ste crkli od organizacije pa je to sve meni tako delovalo odbojno. Zbog toga se onda ja vama izvinjavam. Eto onda na sledećoj želim da se zvanično upoznam sa svima, jel tako ok? Smile
Iako znam da ovo ne spada u ovu temu, jako dobro spada u moj post-ovo sam ja.
User posted image
ps. Pegazeka je devojka sa jaaako dugom kosom?
pozzz
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Dec 14, 2006 12:34 am

Odgovoriti sa citatom

OK jel opet vazi dogovor za 9?, ali ovog puta bez kasnjenja! i zeznula si se ja sam jedini lik sa dugom kosom, deathangel ima skroz kratku.
ps. Faraon posalji mi broj mobilnog na pm. da mozemo da se cujemo kad stignem u ns.
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Dec 14, 2006 12:40 am

Odgovoriti sa citatom

Takodje apel na ostale sa foruma koji se jos nisu upoznali, sigurno cemo biti negde blizu beba, uostalom pitajte nekog iz benda i pokazace vam ko smo.
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Čet Dec 14, 2006 12:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Svirka je bila zakon, a što se tiče upoznavanja, neka hvala. Uživajte vi u pravljenju karikatura i pesama, ja ću uživati u slušanju muzike...

Poz bando!!!
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Dec 14, 2006 12:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Ok, tvoj izbor, niko te ne tera i ne prisiljava.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Čet Dec 14, 2006 1:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Crna_Vatrena ::


I onda kad sam se upoznala sa Faraonom okrenula sam se ka grupici koja je stajala sa namerom da se upoznam a svi su okretali glavu kao da ne žele da se upoznaju. To je bilo dovoljno za mene.
Deathangel, meni je Vlajko rekao da si ti "onaj momak sa dugom kosom" tek posle svirke, tik pre nego što sam krenula kući, a Catrin onda kad smo se napokon skontale koja je koja, ti si me pogledala u fazonu aha ti si ta i okrenula se i sela.


Za Catrin ne mogu nista govoriti,a za mene mogu.Prvo pogresnog si coveka gledala,a drugo i da sam okrenuo glavu znas dobro koliko to vece te ljudi pogledalo.Odkud sam ja znao ko si i sta si?!Kao sto sam vec rekao,ako ti je vec Vlajko pokazao(pogresno) ali nema veze mogla si prici i reseno.Jel to bilo tesko?!Ja mislim da nije ali ti sama prosudi!
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Dec 14, 2006 6:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Eto sad, znači ni Vlajko nema pojma Wink šalim se sad, ok, večeras se vidimo pa ćemo razjasniti to šakama Very Happy ala sam danas dobro raspoložena... Razz
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Dec 14, 2006 7:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Da ne bi brisala ubuduce postove, ovde je tema Novi Sad 8.12. Ako cete da pricate o okupljanju prebacite se na drugu temu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker