Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Muzički kutak » Whitesnake u Smederevu !!!

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Sub Feb 23, 2008 9:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Na castle festu, koji se odrzava u julu u Smederevu, kao gosti potvrdjeni su i Whitesnake. Ima prica da dolaze i Scorpions, ali nije definitivno. za karte, raspored i program, pogledajte sajt istoimenog festivala.

Po svemu sudeci, bice to najjaci rock-metal festival u Evropi ove godine!

Eto prilike da cujemo Whitesnake jos jedanput, a da ne moramo da idemo put Banja Luke ili Osijeka i Splita.
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Sub Feb 23, 2008 9:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Mislim da je termin od 1-5. jula!!!
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

maSSive_aTTack

Super Beba

Pridružio: 09 Sep 2007

Poruke: 1368

Lokacija: Sočanica; Beograd;


Poslao: Sub Feb 23, 2008 10:09 pm

Odgovoriti sa citatom

da i ja sam cuo tu informaciju pre neka 3 sata...bice ludilo u Smederevu..
_________________
It requires wisdom to understand wisdom: the music is nothing if the audience is deaf. ~ Walter Lippman.

Citat koji sam voleo kada sam bio mali. Sada ne volim citate. Ali volim malog sebe. Smile)))

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger ICQ broj

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Sub Feb 23, 2008 10:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Naravno! U onom ambijentu sjajni Snake!!!
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Sub Feb 23, 2008 10:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Karta je 5300 din. I to je za svih pet dana. Ne znam da li ce se prodavati dnevna karta. Kazu da ce biti jos skuplja pre dam pocetak fest*a. Sad
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Bojana_Pg

Starija Beba

Pridružio: 10 Mar 2007

Poruke: 123

Lokacija: Podgorica


Poslao: Sub Feb 23, 2008 11:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala od srca na prekrasnim vijestima! Jos nije potvrdjeno na sajtu "Whitesnake"-a, sad sam bila. Zamisli budu za moj rodjendan, 5. jula. Dolazim vam ja, ionako nikada nisam bila u Smederevu. Odoh na sajt "Castle fest"-a.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Feb 25, 2008 2:50 pm

Odgovoriti sa citatom

WHITESNAKE I DEF LEPPARD nastupice na castle festivalu. Whitesnake je defintiivno jedan od najpopularnijih hard rock bendova ikad a Def Leppard su tokom osamdesetih bili jedan od najvecih bendova na planeti. Pored njih nastupice jos velikih imena iz zlatnog doba hard n heavy muzike medju kojima je svakako najveci JUDAS PRIEST.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pon Feb 25, 2008 5:13 pm

Odgovoriti sa citatom

A da li vam je poznato kad pocinje ta pretprodaja karata i da li ce u pretprodaju biti za po 1 dan karte i koliko ce dnevna biti?
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Alessandro

Super Beba

Pridružio: 21 Dec 2007

Poruke: 750

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Feb 25, 2008 5:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja koliko znam.... nece biti karata za po jedan dan.... nego samo za sve.... toliko sam ja barem cuo.... a nemam pojma kad ce poceti pretprodaja...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Pon Feb 25, 2008 7:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja mislim da imas karte vec sada na blagajni Bilet servisa u Beogradu!

Ako ostane varijanta prema kojoj mora da se uzme samo ta jedna karta od 5.300 dinzi, vise mi se isplati da idem u Banja Luku! Uzmite u obzir da je u BL koncert, ada Snake ovde nece imati licno svoje ozvucenje, ton majstore i sl, verovatno ce i svirati krace!!!
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pon Feb 25, 2008 8:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Kako moze da se vise isplati da ides u Banja Luku?Prvo,Sd je blizu BGa.Drugo,ta karta jeste skupa ali koliko vidim jos dobrih bendova ce svirati koje vredi cuti.A koliko treba samo za put u Banja Luku,pa da klopas,pa karta za koncert?!
A steta je zaista ako moze samo da se uzme karta za 5 dana,mada mi to nelogicno zvuci...
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Feb 26, 2008 12:46 am

Odgovoriti sa citatom

Meni je logicnije da je to fora kao za Exit, da moze da se kupi karta za sve dana po toj ceni, a da razdele i na pojedinacne dane.
Jer mozda neko ne zeli da ide na ceo fest, nego samo npr na Whitesnake.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Alessandro

Super Beba

Pridružio: 21 Dec 2007

Poruke: 750

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Feb 26, 2008 12:56 am

Odgovoriti sa citatom

To sto sam rekao nije nista sigurno.... tako sam cuo.... i meni je to glupo.... nemojte da me drzite za rec...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Uto Feb 26, 2008 4:42 am

Odgovoriti sa citatom

Da, jeste nelogicno. Ali time organizatori ne rizikuju da im neki koncerti budu neposeceni, a da za neke nema dovoljno karata.

Opet, i za prevoz do Sd-a i nazad treba para. Treba tamo 5 dana jesti i piti. Treba naci i smestaj. + 5300 za kartu, pa ti izracunaj.
u BL, karta bi trebalo da bude oko 20 e po nekim najavama orrganizatora. imas trosak za jedan dan, a BL je jeftinija od Srbije, svakako. Prevoz jeste najskuplja tacka, ali ide mnogo autobusa, pa i to nece biti vise od 1000 din. Poneces klopu i pice. a usput ces i da vidis i obidjes najveci grad u Republici Srpskoj. iskreno, vise bih voleo SD, ali ako ne bude dnevnih karata, eto mene Banjaluko!!!

Ipak je tamo koncert, a u SD gostovanje na fest-u. Ja bih ionako isaop samo zbog Whitesnake-a. Ne zanima me death metal
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Feb 26, 2008 2:01 pm

Odgovoriti sa citatom

pa vidi se koliko si obavsten o ostalim bendovima. bice tu mnogo dobrih stvari, koje su bolje od Whitesneka. I koje vredi videti. ja sam snake gledao na tasu 2006. koncert je trajao sat i dvadeset minuta. znaci svega 20 min duze nego sto bi trajao u smederevu a pitanje je, jel ce snake i def leppard biti headline najverovatnije istog dana kao i presle godine u milanu i na jos par festivala. snake ce nastupiti poslednji sto ne znaci da ce svirati sat vremena jer headliner koji nastupi zadnji obicno ima standardnu satnicu.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Sre Feb 27, 2008 1:04 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

pa vidi se koliko si obavsten o ostalim bendovima. bice tu mnogo dobrih stvari, koje su bolje od Whitesneka.


Izvini, imam pravo da slusam samo WS od svih bendova koji dolaze, i da, samo me oni zanimaju u ovom slucaju! Zasto moras da me napadas kako sam nazovi NEOBAVESTEN! Pa tema i jeste Whitesnake, a ne Judas ili Helloween...mislim...

a i ja bih voleo da to bude nastup jednak njihovom koncertu. Samo iznosim svoje misljenje zasto bih pre u BL nego u SD.

Sta je vama ljudi, ovih dana...
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Feb 27, 2008 1:07 am

Odgovoriti sa citatom

ne brate, po onome sto si pisao (a definitivno nisi ovako napisao) ,ispada da nastupaju samo dead metal bendovi.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Sre Feb 27, 2008 1:15 am

Odgovoriti sa citatom

U pravu si, nisam se precizno izrazio. Mislio sam vise figurativno (death), ali ispravicu se. Mislio sam i ostali metal bendovi.

WS je ipak vise neki hard-rock ili heavy band, pa zbog toga...
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Alessandro

Super Beba

Pridružio: 21 Dec 2007

Poruke: 750

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Feb 27, 2008 1:16 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

ne brate, po onome sto si pisao (a definitivno nisi ovako napisao) ,ispada da nastupaju samo dead metal bendovi.


Mislim da se kaze DEATH metal a ne DEAD....
http://en.wikipedia.org/wiki/Death_metal

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Feb 27, 2008 1:31 am

Odgovoriti sa citatom

Def Leppard i snake ce privuci tu hard rock orijenisanu publiku. valjda ce ih u siti dan staviti.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 3
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker