Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 08.03.2008. - Novi Sad - pozorišni klub Trema

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Ned Mar 09, 2008 3:58 am

Odgovoriti sa citatom

pa evo, posto sam se verovatno prvi vratio, da napisem kako je bilo Smile
pre svega, zeleo bih da se puno zahvalim Ini [neverna_beba], koja me zamolila da dodjem iz Nisa i budem veceras sa vama, i zbog koje sam, moram to da kazem, i dosao

ovo veceras je bilo nesto najbolje sto sam ikada doziveo na ijednoj svirci i koncertu.
klubska svirka jednostavno ne moze da se uporedi sa koncertom, sinoc je jednostavno bila fantasticna atmosfera, i razmena "ljubavi" izmedju benda i publike je bila takva da to ne moze da se opise recima.
uostalom, sta vise reci, kad ni ja nisam seo sve vreme svirke Smile
imam par video snimaka, postavicu ih na youtube cim se vratim kuci, u ponedeljak... pa ce oni koji nisu bili da osete bar delic atmosfere.
nemam reci za ovo veceras, jednostavno predivno!

hvala bebama za ovo vece!
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Mar 09, 2008 4:05 am

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::

ko nije bio neka place, a ko je bio sigurno je plakao... ... ...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Mar 09, 2008 4:13 am

Odgovoriti sa citatom

peco, ili bilo ko,ko ima snimak "godine srama" neka kaci odmah!!!!
ovo jednostavno necu prezaliti zbog toga,
toliko dugo sam cekao na ovo..ali uspeo sam da osetim delic atmosfere zahvaljujuci Senki i Divni,
H V A L A VAM, ulepsali ste mi vece, i mnogo vise od toga...
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Ned Mar 09, 2008 4:18 am

Odgovoriti sa citatom

nisam siguran druze, pogledacu u ponedeljak... baterije su otisle na fotoaparatu, a USB kablic za prebacivanje na komp mi ostao kuci...
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Mar 09, 2008 4:20 am

Odgovoriti sa citatom

bilo ko, bilo ko... padam u ocaj
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Mar 09, 2008 11:47 am

Odgovoriti sa citatom

Sinoc sam prisustvovao najvecem okupljanju forumasa do sad. Ljudi, meni je bilo EXTREMNO dobro. Citavo vece je bilo potpuno ispunjeno raznim lepim stvarima. Kao prvu stvar moram da navedem da sam imao tu cast da upoznam najveceg medju nama, Pecu. Peco iskreno mi je drago sto si sinoc dosao i sto si sa nama uzivao izvodjenju onih pesama koje bas nemamo prilike cesto da cujemo. To je i ujedno druga stvar koja me je sinoc odusevila. Moram da istaknem jedan trenutak koji je meni sinoc bio posebno vazan, a to je kad su poceli taktovi pesme, koja me je, pre relativno dosta godina, veoma zaintrigirala i zbog koje sam lagano poceo da se interesujem za Neverne Bebe. To je pesma "Dvoje", sinoc me je vratila u malo raniji period mog zivota, kad sam poceo da otkrivam i uzivam rok muzici. Posle koncerta je bilo veoma lepo druzenje, najvece do sada, upoznao sam i neke nove clanove, koji su zaista prijatni ljudi - Redsonja ovo se pogotovo odnosi na tebe i tvog pratioca Wink. Da ne duzim vise Wink, zaista veoma prijatno i lepo vece Smile.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Ned Mar 09, 2008 1:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Drago mi je da ste se lepo proveli!cekamo utiske i od drugih.....a i slicice!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Mar 09, 2008 1:57 pm

Odgovoriti sa citatom

doshli smo na jedan deo tonske..seli i bebe pocele da sviraju godine srama!!! jedva sam uspela da zadrzim da ne placem od srece!!!
koncert je poceo pesmom pravda, i moram da priznam da sam imala veliq kolicinu nepoverenja u sebi"na shta ce sad ovo da lici" posle samo par seqndi sam se najezila....genijalno....
najemotivnije izvedene pesme su jelena - ikona, nikad to nije otpevala sa toliko emocija...jana-godine srama... fenomenalno....
ne znam ima li potrebe da spominjem randju i njegove solaze... Punk
milan...u jednom trenutq sam uhvatila sebe kako gledam u tog coveka otvorenih usta...
svaka cast duci,super se uklopio... Two thumps up i videlo se da je covek neizmerno srecan...
hvala vlajq shto koncert,na srecu svih nas, nije otkazan... ljudi chika vlajko je dobio najveci aplauz IKAD!! znam da oni sigurno ne mere ko je koliki aplauz dobio, to je ionako ne bitno, ali ono je bilo WOW!!! clanovi benda su zbunjeno gledali u publiq koja nije prestajala da tapshe... Two thumps up
hvala vlajku na svim divnim recima...
moram da izdvojim janu, ko i uvek Very Happy ... jednostavno me fascinira njen glas... svidja mi se shto su se njene solaze brojcano povecale
nekad se pesma zvala balkan juzno od srece, pa je ondak postala balkan srece, a sad je jednostavno presrecan balkan.... Rolling Eyes to je moje licno misljenje... ako greshim ja vas molim da me ispravite... Rolling Eyes Rolling Eyes
i ovako celukpno, konacno su prestali da razvlace i usporavaju sve... Two thumps up
mislim da je ovo definitivno najbolja svirka na kojoj sam dosad bila!!! svaka cast bebe!! nedostajali ste mi...

i za kraj, veliki pozdrav za Kebca, zelim vam da brzo ozdravite... jako je cudno biti na koncertu kad vi niste tu...

slika nemamo jer sam ja pametna pokvarila foto aparat... Rolling Eyes

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Mar 09, 2008 2:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Drago mi je da ste se lepo proveli. I krivo sto nisam bio Sad

Ali polako doci ce u Nis. A i vi sa njima, nadam se!

Molim vas postavite set-listu, ko se seca! Ne mora po redu naravno! Smile
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Mar 09, 2008 2:37 pm

Odgovoriti sa citatom

pravda, daire, da ima nas 2x, tuzna pesma, dvoje(u originalu), godine srama, gde smo, ikona,sve nase godine,iza oblaka, boje duge, beznadje,veliki je bog, hajdemo svi,oktobar fest,balkan,kazi gde je ljubav, kisha,za 1000 godina, na putu za nju, stranac, dabogda lazem, gotovo.. mislim da je to sve...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Mar 09, 2008 2:48 pm

Odgovoriti sa citatom

E hvala ti Terzicka , ruke ti se pozlatile Wink


i opet Stranac... Crying or Very sad
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Ned Mar 09, 2008 3:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Sinoc je bilo fenomenalno,zaista nemam reci,ultra super cool forumasi,sjajna publika novog sada,profesor posle 100 godina...jedna opustena atmosfera puna emocija...stvarno nemam reci,hvala svima na drustvu i lepoj zabavi...nadam se da cemo se videti jos minimum 1.000.000.000.000...puta... Smile
...i Vlado,lave,falio si nam jako,samo da znas,vidimo se uskoro!!!
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Mar 09, 2008 3:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i mene da se oglasim, mada ne mogu mnogo toga da napisem a da se ne ponovi kao u ostalim postovima.
Jos uvek sam pod ogromnim utiskom sinocnjeg koncerta. Fenomenalan koncert, veoma emotivan, mislim da ce vecini nas ostati u dugom secanju..
Iznenadila me je pesma Pravda, koju nikad nisam cula uzivo. Fenomenalno su je odsvirali, iako nisam nesto odusevljena sa tom pesmom, sinoc mi se bas bas svidela. A takodje i Dvoje u originalnoj verziji, svaka cast.
Godine srama, sta reci za tu pesmu. Nemam reci.. Svaka vam cast. Jako dugo nije svirana, i moram reci da mi je drago sto je bas na ovom koncertu odsvirana.
Ne znam, sto kaze T-Bear sinoc je sve bilo savrseno..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Mar 09, 2008 4:04 pm

Odgovoriti sa citatom

ljuuuudiii, nemojte biti tako sebicni:)
dajte vise snimke Smile Smile
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Mar 09, 2008 5:36 pm

Odgovoriti sa citatom

zeleo bih da se zahvalim bendu (posebno vlajku) na jucerasnjem predivnom danu. takodje i Randji jer sam zahvaljujuci njegovom teskom pojacalu juce izgubio bar jedan kg Very Happy hvala svima sa foruma koji su bili a posebno Ini, Katarini,Dijani...i Jovani koja je cak iz Nis doputovala na ovu svirku. Iz Nis je dosao i Peca...mislim da je bilo kakva pohvala suvisna, Peco svaka cast. Ljubav pre svega prema rock muzici ne predstavlja nikakvu prepreku.
Takodje bih pozdravio i Petra koji je u par navrata munjevito reagovao otklonivski nekoliko defekta na sceni. druze Pero ,VRLO DOBRO. I posebno hvala cika Ganetu na udobnoj voznji na relaciji BG -NS - BG i na stajanju kod Pazove (zna Gane zasto Very Happy ).
Hvala Jani i Jeleni na kao i uvek odlicnoj izvedbi i Milanu na vrhunskim improvizacijama mada je nedostajala ona iz stranca koju je sa Randjom izveo na kolosu ali nema veze. bice prilike.

hvala vam ljudi na divnoj veceri, nadam se da cemo se uskoro opet videti.

a sad idite u galerijus slika, gde cu postaviti svoju. bice mnogo smeha.

poz.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Ned Mar 09, 2008 6:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Sta da kazem koncert je bio extra,sve pohvale za Bend,mada je i publika bila u elementu!Jedino mi je zao sto su preskocili Bela kola!Jos jedan ne zaboravan koncert naseg omiljenog benda!Veliki pozdrav za sve fanove benda i za sve koji su juce uzivali u N.S-u!
_________________
Looking down into those eyes, I know, I'll be
lost and never found again. Kiss me once and
I will surely melt and die, kiss me twice and I
will never leave your side...(if) Dreams Come True

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Ned Mar 09, 2008 6:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Društvo sinoć je bilo stvarno predivno! Two thumps up
Igor i ja smo se nakon svega peške vratili kući, puni utisaka i samo pobacali na spavanje, usput smo samo maštali kako se kačimo na net i postavljamo sve fotografije ČIM STIGNEMO!!!! Laughing
Ali mi smo ljudi u godinama Mr. Green i retko će nas ko naterati da sedimo u gradu do 3,pola 4 ujutru, (al eto)pa smo bili neupotrebljivi!!!
Pozdravljam celu ekipu koju sam upoznala sinoć, naročito Jovanu i Katarinu, žao mi je što me niko nije upoznao i sa Pecom, a sve vreme svirke smo stajali vrlo blizu,(ako se za mene može reći da sam stajala sa foto-paratom na 1 mestu Very Happy )
Igoru i meni je naročito bilo extra što smo upoznali skoro ceo bend , a moram priznati da sam bila jako uzbuđena i smešna sama sebi zbog cele situacije!
Šta da kažem više, BOLJE POGLEDATI FOTOGRAFIJE Exclamation Exclamation Exclamation

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Ned Mar 09, 2008 8:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Stvarno je jako tesko dodati jos neki komentar a da se ne ponavlja. tako da necu pricati o NEZABORAVNOJ svirci puno. najveci utisci mi se vezuju za Pravdu (jer je nikada ranije nisam cula uzivo), Godine srama (zaista nesto najemotivnije sto sam ikad cula), izvodjenje pesama Zajdi,zajdi i Ikone (najbolje do sada. jeca je zaplakala na kraju od neverovatne kolicine emocija) i naravno jedan od najlesih trenutaka vezanih za sam koncert, pozdravljanje Kebca koje imam snimljeno i postavicu malo kasnije. najveci i najduzi aplauz i skandiranje njegovog imena. cucete malo kasnije. Very Happy

Bilo mi je NEIZMERNO zadovoljstvo upopznati Boss-a niskog klana - Pecu! Jednom FANTASTICNA osoba. zaista je svaka rec mala za opisati ga. Very Happy
takodje moram da pomenem da sam odusevljena sto sam upoznala dosta forumasa, NAROCITO redsonju i Igora. I naravno mog ROKERA S R D J A N A!!! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

i za kraj NAJSLADJE! Postoji jedna osoba kojoj mislim da nikada necu moci dovoljno da se zahvalim na svemu. covek za koga ne postoje reci kojim mozete pokazati sve kvalitete koje poseduje. covek koji je meni postao toliko blizak da ga ZAISTA smatram delom porodice. ljudina, koja je mene cuvala od trenutka kad sam iz autobusa izasla u Beogradu pa sve do trenutka kada me je posle celog dana i cele noci ponovi vratila u isti. to je covek koji je meni ulepsao ne samo tih nekoliko sati provedenih sa njim vec i ceo zivot. Cika Gane, HVALA VAM PUNO STO PoSTOJITE U MOM ZIVOTU!!! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Ned Mar 09, 2008 8:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Dragi moji, tesko je utiske pretociti u reci, ali pokusacu...

Svaka svirka Nevernih Beba je prica za sebe, uvek se ispricaju neke nove price i tesko je izdvojiti neke utiske i opisati jednu od njih!
Sinocna svirka u Tremi ce biti u mojih par omiljenih do sada.
Repertoar je ovaj put bio poseban! Svirka pocinje sa pesmom "Pravda" koja je otpevana u pravom trenutku, sa Jecinom intrepretacijom to je sjajno zvucalo. prvi put kada sam slusala Neverne Bebe to je bilo u Tremi i ta svirka je pocela sa "Pravdom" samo sa muskim vokalom. Sinoc me je ta pesma vratila u to vreme. Takodje, kao i pesma "Dvoje" koja se nasla na piocetku svirke u original verziji. Mogu slobodno da kazem da je meni sinocna svirka bila pomalo nostalgicna i da mi je bas prijao takav repertoar. Ali naravno da tu nije bio kraj iznenadjenjima! Kako da Vam opisem svoje osecanje kada sam cula prve tonove pesme koja je i po textu i po muzici, po meni, jedna od najtezih pesama Nevernih Beba. Jana krece sa prvim stihovima i pesmu "Godine srama" iznosi sa velikom kolicinom emocija! Moram da izdvojim i Jecinu intrepretaciju "Ikone" koja je sinoc bila posebna. Emocije se nisu mogle sakriti kao ni suze koje su se mogle primetiti u njenim ocima kao i kod vecine nas!
Sta je za Jecu "Ikona" to je za Janu pesma "Godine srama"!!!
Na zadovoljstvo svih nas pesma "Stranac" je upotpunila repertoar i usrecila neke od nas...

Svirka je sama za sebe bila posebna, ali druzenje pre i posle svirke je nezaobilazno za prepricavanje Wink
Posebno sam srecna sto sam bila u drustvu divnog coveka i mog velikog prijatelja Pece koji je svojim dolaskom jos jednom pokazao koliko voli i postuje svoje prijatelje !

Ostala ekipa je kao i uvek bila strava Two thumps up Toliko dobrih i sjajnih ljudi na jednom mestu, blicevi su samo sevali, tako da na slikama ima svega i svacega Najaktivnija je bila Sonja i jako mi je drago sto sam imala priliku da je upoznam Smile
Takodje, upoznala sam i par divnih dama Jovanu, Senku i Didi

Jedno predivno vece, sa predivnim ljudima

Nedostajao nam je Kebac i nadam se da cemo se vec na sledecoj svirci videti i uzivati u jos jednoj bajci
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Mar 09, 2008 9:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Girl Interrupted ::

Stvarno je jako tesko dodati jos neki komentar a da se ne ponavlja. tako da necu pricati o NEZABORAVNOJ svirci puno. najveci utisci mi se vezuju za Pravdu (jer je nikada ranije nisam cula uzivo)



Cula si je ali je tad bas i nismo znali hehe.
Bolje bi ti bilo da si snimila Ikonu,svraticu posle do tebe. Two thumps up

Nemoj da bezis!
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 7
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker