Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Fotografije » 08.03.2008. - Novi Sad - pozorišni klub Trema

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Mar 09, 2008 5:59 pm

Odgovoriti sa citatom

xD

radi lakse preglednosti sve slike na jednom mestu Smile

redsonja


http://picasaweb.google.com/girl.interrupted.20/NoviSadTrema08032008God

User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/5909/dsc3710td2
[URL=http://imageshack.us]User posted image

User posted image


srdjan

http://picasaweb.google.com/girl.interrupted.20/SrdjanTrema08032008


Girl Interrupted

http://picasaweb.google.com/girl.interrupted.20/Trema08032008


page

User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image


neverna_beba

User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
[img]http://img134.imageshack.us/img134/4366/resizeofdscn1100ni1
[URL=http://imageshack.us]User posted image

User posted image
User posted image
.jpg[/img][/URL]
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image

edit by Girl Interrupted

Peca

User posted image
User posted image
User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Ned Mar 09, 2008 6:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Super slicke!Catrin nisam bre znala da ti pusis!Smile))steta!ko pusi on zdravlje rusi:)))Bas su ti lepe ove crne rukavice,takve iste Jeca nosi stalno na svirkama!ko bliznakinje ste:))))
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Mar 09, 2008 6:17 pm

Odgovoriti sa citatom

blago tebi, jakna ti je bila na bini zajedno sa bebama... WOOOW !!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Mar 09, 2008 6:17 pm

Odgovoriti sa citatom

tweety ::

Super slicke!Catrin nisam bre znala da ti pusis!Smile))steta!ko pusi on zdravlje rusi:)))Bas su ti lepe ove crne rukavice,takve iste Jeca nosi stalno na svirkama!ko bliznakinje ste:))))



a bravo Tweety...
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Ned Mar 09, 2008 6:22 pm

Odgovoriti sa citatom

A sad malo moje slike... pardon i Igorove... Whistlehy
User posted image



Izvinjavam se što čekate....
sad će Girl da se umeša i da mi pomogne , meni se tu nekaj zapucalo Crying or Very sad Mad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Mar 09, 2008 7:27 pm

Odgovoriti sa citatom

meni nece vec pola sata da otvori sonjine slike... otvori samo jednu do pola... ne znam ni dal ih ima vise.... Confused
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7554

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Mar 09, 2008 7:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Samo jedna slika i ima, ali malo sporo otvara..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Ned Mar 09, 2008 7:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Uf,dobro je,ja vec mislila da kod mene nesto nije u redu,komp mi tek dosao od cika doce Cool Znaci,cekamo.. Very Happy
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Ned Mar 09, 2008 7:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma nema uzbuđavaš, kod mene je kix!
Al poslala ja Jovani sličke pa će ona da ih turi kako valja! Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Mar 09, 2008 7:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Ove slicice su extra!!! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Ned Mar 09, 2008 8:02 pm

Odgovoriti sa citatom

e sa najecim mogucim zadovoljstvom vam predstavljam jos 20-tak Sonjinih slika! Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

p.s. moram da kazem da kazem da je bila velika cast i zadovoljastvo upoznati ovu FANTASTICNU devojku i njenu bolju polovinu. Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

stizu kasnije i moje slike, posto sam se sad probudila, dug je put... Very HappyVery Happy:Very HappyVery HappyVery Happy

http://picasaweb.google.com/girl.interrupted.20/NoviSadTrema08032008God
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Mar 09, 2008 8:06 pm

Odgovoriti sa citatom

A DE JE MOJA SA VLAJKOM?? Sad Crying or Very sad
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Mar 09, 2008 8:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Redsonja, svaka cast za ove slicice Very Happy Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Ned Mar 09, 2008 8:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Nemam rijeci za ove slike, Srdjane hvala -atmosfera je docarana perfektno i drago mi je sto ste se tako dobro proveli. Smile Smile Smile
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Ned Mar 09, 2008 8:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Slike su strava Two thumps up
Okacicu i ja svoje
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Ned Mar 09, 2008 9:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Covece al' je vama bilo dooobro! Blago vama Very Happy Super su slicice, zao mi je sto nisam bila tu...
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Ned Mar 09, 2008 10:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Hej, ova grupna fotka vam je VRH! Two thumps up
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Basket

Super Beba

Pridružio: 06 Okt 2006

Poruke: 715

Lokacija: Čelarevo - Novi Sad


Poslao: Ned Mar 09, 2008 10:29 pm

Odgovoriti sa citatom

bubnjar ::

Hej, ova grupna fotka vam je VRH! Two thumps up


Extra...još jednom hvala na predlogu...svi su bili zaboravili i onda sam morao da naredim...postrojavanje...

Whistlehy Whistlehy Whistlehy Whistlehy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Basket

Super Beba

Pridružio: 06 Okt 2006

Poruke: 715

Lokacija: Čelarevo - Novi Sad


Poslao: Ned Mar 09, 2008 11:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala Sonja od srca...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Pon Mar 10, 2008 12:28 am

Odgovoriti sa citatom

Ina,kad ce tvoje slike? Very Happy
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 6
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker