Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ćaskanje » Promene u muzici

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Mar 16, 2008 2:31 pm

Odgovoriti sa citatom

ma oni su super muzicari samo steta sto se mesaju gde ne treba...
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Ned Mar 16, 2008 4:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma nek svira sa kim god hoce... Dovoljno mu dugujemo. Hteli mi to ili ne, Bora je legenda!!!

Nije ni fer da takav stvaralac nije zaradio skoro nista od svog rada, a doticna ima milione na Kipru, ali ako je to bila prilika da zaradi neke pare, nema veze. Neka nastupaju jos 10 puta, meni ne smeta. Pa, da... Smile
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Mar 16, 2008 6:29 pm

Odgovoriti sa citatom

cokanovic ::

Hteli mi to ili ne, Bora je legenda!!!


Punk
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Mar 18, 2008 4:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Jeste Bora legenda, njegove pesme u glavnom imaju fantasticane tekstove a i muzika se takodje uklapa u harmoniju stihova, tu sigurno nema dileme. Cak je i njegov imidz razumljiv svih ovih godina ali se slazem da muziku ne treba mesati sa politikom i iskoriscavati muzicku umetnost na nacin na koji je to on cinio jedan period. No, on i dalje ima dobar glas i emociju u pevanju tako da ga vredi i dalje slusati na koncertima ako izvodi dobre stare hiitove. Punk

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Mar 18, 2008 11:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma dajte "Avionu slomicu ti krila...", "Kupit cu pistolj kod svercera na crno...".

Mora da je dobio hemeroide na pozadini dok je to napisao.

Sve njegove iole ozbiljnije pjesme je bolje ne komentarisati jer su sve strogo politickog karaktera " Pogledaj dom svoj andjele..."

Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Uto Mar 18, 2008 11:57 pm

Odgovoriti sa citatom

ne slazem se..njegove pesme su fenomenalne, i naprosto se najezim kada cujem ..jedino moje..kao i kad hodas(iako je tekst napisao bajaga)...
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sre Mar 19, 2008 12:17 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::

Ma dajte "Avionu slomicu ti krila...", "Kupit cu pistolj kod svercera na crno...".

Mora da je dobio hemeroide na pozadini dok je to napisao.

Sve njegove iole ozbiljnije pjesme je bolje ne komentarisati jer su sve strogo politickog karaktera " Pogledaj dom svoj andjele..."

Wink

Da,slazem se.Mogla bih stranicu da pisem o tome ali nemam zivaca trenutno.Od kada je za docek Pravoslavne Nove godine ispred skupstine pljuvao po Cedi(ni ja ne volm ga) ali Bora nem onda ni gram nosa,ni kulture a ministar za kulturu je kao u DSSu.Pa on je pljuvao i po Milosevicu ali nikad ga nije tako imenovao.Ispao je seljacina,ona najgora brdska,tako je degutantno sve to izgledalo da su se ljudi razbezali.Bruka i sramota.Od tad mi je odvratan i Riblja Corba zivina slavi onih pesamakoje je stvorila 80tih i to je ono sto ce nove mlade generacije da saznaju a ne politicke gluposti 90tih i kasnije.A oni samo od nekadasnje slave,sada mogu da zive. Evil or Very Mad
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Mar 19, 2008 3:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se sa Teom i njenim komentarom da Corba zivi i opstaje od stare slave jer su mu pesme u protekloj deceniji zaista neukusne i nezasluzuju nikakvu paznju. Ni ja ga ne slusam vec duzi period ali zaista me znaju opustiti pesme kao sto su Jutro, Lutka sa naslovne strane i Kad hodas, pa cak i Jedino moje. Ali zato su tu nase bebe da ih zamene i da njih slisamo mnogo mnogo vise. Whistlehy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Sre Mar 19, 2008 5:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Ljudi ne bih da vam kvarim idilu:)ali ova tema nije za Boru vec za promene u muzici!dakle uopsteno!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Mar 19, 2008 5:42 pm

Odgovoriti sa citatom

tweety zavodi red... Very Happy Wink
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sre Mar 19, 2008 9:24 pm

Odgovoriti sa citatom

mislim da bi mogla da postane novi admin, ako bi "visa sila" dozvolila Smile
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Mar 20, 2008 1:40 am

Odgovoriti sa citatom

Samo ti zezaj Stele:)))dobro znamo da nisam omiljena tako da je to tesko......tu titulu prepustamo nekom ko ume da vodi posao:)))
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Mar 20, 2008 1:42 am

Odgovoriti sa citatom

kao ja na primer! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy zezam se... Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Mar 20, 2008 2:24 am

Odgovoriti sa citatom

tweety ::

Samo ti zezaj Stele:)))dobro znamo da nisam omiljena tako da je to tesko......tu titulu prepustamo nekom ko ume da vodi posao:)))


zavisi za koga, takve stvari nemoj da posmatras na takav nacin...
samo to mogu da kazem...
ipak, visa sila je visa sila Smile
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Čet Mar 20, 2008 4:01 am

Odgovoriti sa citatom

Girl Interrupted ::

kao ja na primer! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy zezam se... Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy


da i vidim bas dobro vodis posao, zavodis rezim ovde, sve po propisima na ovoj temi. idi vezbaj akorde i tisina.
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Mar 20, 2008 4:03 am

Odgovoriti sa citatom

Smooth Criminal ::

Girl Interrupted ::

kao ja na primer! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy zezam se... Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy


da i vidim bas dobro vodis posao, zavodis rezim ovde, sve po propisima na ovoj temi. idi vezbaj akorde i tisina.


auuuuuuuuu stvarno. u pravu si.

ljudi, otisli SMO u off! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

vratimo se sada svi - NA TEMU! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Sre Apr 29, 2009 1:14 am

Odgovoriti sa citatom

Ooooooo...kakva tema...divota...

Prvo...izbaciti sve sto ima poruku tipa ti si mene ostavio ja sam sekla vene...imam dokaz za prevaru imam sina zvace se ili se nece zvati...Znaci podici svest svim muzicarima da muziku slusaju svi uzrasti i da ne treba da im se salje poruka ja cu da se skinem ili obesicu ga...ili ubij me...ubila me i ostalo...

Druga stvar...zabraniti provokativno oblacenje, koketiranje i snimanje prljavih spotova...zabraniti intimnosti u spotovima...Mislim da se zaljubljenost, ljubav, patnja i razocarenje moze potpuno drugacije docarati...samo pesmom i biranim recima...bez vulgarnog recnika i prostackog ponasanja...

Dalje, zabraniti novinarima da postavljaju pitanja koja se ticu svega drugog osim profesije i trenutnih aktivnosti vezanih za posao tj muziku...
Dalje, prevaspitati i poslati svaku novonastalu pevacicu u skolu za pristojno ponasanje i javni nastup...ponasaju se kao da su ovce cuvale i neukosno se oblace, bez imalo stila...prostacki i krajnje primitivno...nigde damskog stila i damskog jezika...

Dalje, zabraniti povezivanje politike i rodbinskih veza i tako gurati i sluhiste i antisluhiste u posao...Moj tata je pevac moram i ja...ma ne moram, samo se umreti mora...Pevanje, slikanje i sviranje je dar, ko ga nema neka se pronadje u necemu drugom, neka ne truje narod i neka ne dolazi do slave koja je jednomesecna preko togo koliko je fotki u bikinuju napravio i koliko celulita ima i sa tragedijom u porodicnom zivotu ili jednokratnom vezom sa poznatom licnoscu....Sramota...

Dalje, koncerte organizuje ko kako stigne...Sava Centr u vremnskom periodu od mesec dana dovede strane muzicare, domace zvezde sa dugogodisnjom karijerom pa potom dovede Kayu...alo pa gde tu rejting grada...drzave, koji nivo drustva mi pokazujemo svetu...imamo vrhunsku opremu na kojoj se prazne manijaci...sa krikovima i uzdasima...

Dalje...da bi sve ovo urodilo plodom treba svest svakog pojedinca podici za 170 stepenika, a to je nemoguce...zato i jesmo tu gde jesmo...u svet saljemo Cipelice...a glasovne mogucnosti mnogih drugih krijemo...stidimo se kvalitetnih, a Cipelice saljemo...pa mi smo glup narod...Sramota i jad...

Ne bih vise pisala, osim sto bih rekla da je tema odlicna i da je dobro sto je pokrenuta, ali da nam ostaje da sami biramo svoju muziku, koja treba da je olicenje nase licnosti...a da ostale prihvatimo sa svim manama...jer nas 5% ne moze zarazenu masu prevaspitati niti imamo zelju...Divno je biti u manjini i biti na nju ponosan i pronaci se na jednom lepom mestu sa tom manjinom i uzivati u istim stvarima i razmeniti nesebirno iskustva i znanja...

Autoru teme, hvala na prelepoj temi...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dzubre

Nova Beba

Pridružio: 21 Apr 2009

Poruke: 19

Lokacija: Banja Luka


Poslao: Sre Apr 29, 2009 1:25 am

Odgovoriti sa citatom

Kokica ::

Ooooooo...kakva tema...divota...

Prvo...izbaciti sve sto ima poruku tipa ti si mene ostavio ja sam sekla vene...imam dokaz za prevaru imam sina zvace se ili se nece zvati...Znaci podici svest svim muzicarima da muziku slusaju svi uzrasti i da ne treba da im se salje poruka ja cu da se skinem ili obesicu ga...ili ubij me...ubila me i ostalo...

Autoru teme, hvala na prelepoj temi...


Po tom pitanju je, barem meni, EKV na prvom mjestu! Ljudi imaju malo dublje textove koje treba ukapirat, bez toga - hocemo li se, necemo li se... -
Punk

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Sre Apr 29, 2009 1:52 am

Odgovoriti sa citatom

Dzubre ::



Po tom pitanju je, barem meni, EKV na prvom mjestu! Ljudi imaju malo dublje textove koje treba ukapirat, bez toga - hocemo li se, necemo li se... -
Punk


Potpuno te podrzavam. Milan Mladenovic je covek koji je na najbolji moguci nacin govorio sta je imao kroz svoje tekstove. I rano je otisao, jer ovakav svet nije bio dovoljno dobar za njega, nije svet to mogao da razume...tada...
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Sre Apr 29, 2009 2:37 am

Odgovoriti sa citatom

Oooo divno...vidim da smo se odlicno razumeli...EKV je svakako grupa koja na muzickom nebu zauzima posebno mesto...kako zbog textova tako i zbog nacina na koji su gradili karijeru...Dokaz uspeha nekog muzicara, smatram da je podatak koliko novi narastaji su upoznati sa njegovim radom i sa koliko zelje ce to umeti buducim narastajima da prenesu...takav uspeh su postigli EKV, Parni Valjak, Prljavo Kazliste, Piloti, Crvena Jabuka...
Ono sto danas mnogi zovu slovom jeste mozda slava ali kratkog daha i ne ostaje dugo zapamcena...Pomenute grupe kao ostale iz tog vremena koje ne pomenuh i danas zive... Smatram da u tome lezi kljuc uspeha...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker