Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Novosti » Snimanje na TV Fox-u - 11.04.2008.

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Sub Maj 03, 2008 7:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Mozda sam malo glup ali na sta se misli u delu: "Crvene ruze nase kraljice" ?
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Maj 03, 2008 9:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Bebe su nam zaista bile fantasticne. Odusevila sam se ovim novim aranzmanom i jako mi se dopadaju sve izvedbe. Bela kola mi posebno draga pesma i jako mi je drago da sam je cula i u ovij, akusticnoj verziji. Veliki sam zaljubljenik u akusticnu gitaru jer i ja na njoj sviram tako da mi se Randjina svirka posebno dopala. Sve u svemu super. Na njih nikad nemam primedbi. Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sub Maj 03, 2008 11:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni su Bela kola ostavila bez teksta. Inace mi je ta pesma jedna od omiljneih a sad sa onim delom na kraju, gde Jana ima onaj solo... uh... PREDIVNO! Ta energija koju je iznela kroz pesmu... Very Happy A pored te, kao sto rekoh, Kad me napuste svi. Tu mi je atmosfera pesme genijalna! Prelepo je snimljeno povrh svega. Kadrovi gde se Jeca topi dok peva, kao i Milan. A naravno i zbog Nevene u toj pesmi, jer mislim da to NIKOGA ko je cuo, nije moglo da ostavi ravnodusnim. Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Sub Maj 03, 2008 11:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Mozda nekog matorca iz publike?
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Maj 04, 2008 12:02 am

Odgovoriti sa citatom

Slazem se u potpunosti sa tobom Girl. Nevena je zaista docarala zvuk trube, prosto je neverovatno kako je uspela da odrzi kontinuitet njenog glasa tokom tih par minuta, i to bez pada koncentracije. Cista uvezbanost i opustenost, drugacije ne bi ni mogla otpevati, jer ako nema emocija i energije, onda nema ni duse u pesmi. Imali smo prilike da vidimo i Jecino ucestvovanje u Boje duge. Malo su obrnuli strane, Jeca je pevala Janin a Jana Akijev deo, i to mi se jako dopalo. Svaki put cujem neki novi glasic koji ispliva iz njh, i prosto se i ja otopim u slusanju kao sto se one otope dok pevaju. Neobicna verzija Balkana, posto smo navikli na koncertima na brzi tempo ali i ovako je simpaticno zvucalo. Whistlehy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Maj 04, 2008 6:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Ovo je Sudnji dan!
Evil or Very Mad
Vratih se sa puta ali likovi iz kablovske su cackali nesto i pozdravilo me plavo sa ekrana Twisted Evil !
Jedva sam nekom zicom ulovila signal,ima malo snega ali sve se cuje,odoh i ja da uzivam... Two thumps up
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Ned Maj 04, 2008 7:35 pm

Odgovoriti sa citatom

Sad sam gledala snimak!nije los samo mi se ne svidjaju nove verzije balkana i da ima nas!nisam cula kraljicu!?kad su je pevali?
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_bambi_

Starija Beba

Pridružio: 16 Feb 2008

Poruke: 153

Lokacija: Pancevo


Poslao: Ned Maj 04, 2008 7:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa, "Kraljica" je bila prva pesma...
Meni se pocetak "Da ima nas" mnogo dopao, tako je blag, nezan, Jeca me je odusevila...
I u reprizi sam uzivala kao u premijeri!
_________________
Look into my eyes, you will see what you mean to me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Maj 04, 2008 7:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Kraljica je bila prva, i mnogo mi se svidja pesma. Da ima nas je u stvari ona druga "Pogledaj u nebo" koja je inace sporija verzija, dopala mi se pesma.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Maj 04, 2008 7:51 pm

Odgovoriti sa citatom

I ja sam gledala reprizu i opet istim uzitkom uzivala kao i u premijeri. Super su ove nase bebe, mogu po ceo dan da ih gledam i slisam. Two thumps up
I meni je jako nezno delovala pesma Da ima nas ali ovako slicno pevaju na koncertima Pogledaj u nebo tako da se nisam iznenadila ovoj verziji. Kada je Oktobarfest poceo mislih po uvodu da se radi o pesmi Iza oblaka jer me se tako na staru ucinilo ali jako lepo sam se iznenadilo. Jos jedna stvar mi se posebno dopada kod beba, da uvek neki detalj promene, tako da uvek imamo mogucnost da vidimo nesto novo.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Ned Maj 04, 2008 8:04 pm

Odgovoriti sa citatom

Onda sam propustila jer nisam gledala pocetak!nebitno!pa "da ima nas" je koliko se meni cini malo promenjena,nije kao "pogledaj u nebo"!ubaceni su neki drugi akordi,nesto novo za razliku od stare verzije!u svakom slucaju zanimljivije od ostalih koncerata!devojka koja je imitirala trubu je bila fantasticna!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Maj 04, 2008 10:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Odgledah i ja ipak,predivno.
"Kraljica" je fenomenalno zvucala.Ova verzija "Da ima nas" takodje."Oktobarfest"- i "Bela kola"- savrseno.
J&J-andjeli.
Nadam se da je gledao siri auditorijum i da je veliki broj ljudi mogao da uziva i da slusa majstore.
User posted image
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Pon Maj 05, 2008 1:30 am

Odgovoriti sa citatom

Nadam se da ste i vi pomogli, kao sto su pomogle i Neverne Bebe. Mislim da je to svrha ove "muzike od srca", kako rece Milan.

50 din, koliko kosta sms, nama ne znaci nista, a nekome moze zivot da spase.

Ta muzika ide tamo gde treba...
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

bebbac86

Starija Beba

Pridružio: 11 Okt 2007

Poruke: 154

Lokacija: leskovac,nis


Poslao: Pon Maj 05, 2008 1:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Super im je bio koncert. Najvise su mi se svidele pesme Bela kola (jedna od najomiljenijih) , Kraljica, Kad me napuste svi, Oktobar fest i onaj deo sa trubom tj. Nevenom, odusevila me je.
_________________
...rasiri nekom svoja krila pa poleti u neki svet koji ne vidim i da te ne cujem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pon Maj 05, 2008 2:14 pm

Odgovoriti sa citatom

neka mi neko preporuci dobar program da skinem sa neta za secenje videa, i spajanje, ali da ne gubi na slici i zvuku..i odmah kacim, jer windows movie maker je odvratan..
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pon Maj 05, 2008 2:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Ima Smooth jako dobar program. Ne znam kako se zove, ali je fenomenalan. Kad se pojavi, reci ce ti. Podseticu ga ja. Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pon Maj 05, 2008 2:28 pm

Odgovoriti sa citatom

mogu i ovako da postavim, ali bolje je da isecem reklame itd.da ostane samo cert
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pon Maj 05, 2008 2:39 pm

Odgovoriti sa citatom

naravno. a ovaj program ti daje i mnostvo mogucnosti za montazu. odlican je. videces. Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pon Maj 05, 2008 2:42 pm

Odgovoriti sa citatom

nadam se..
sto pre ga dobijem to bolje i po vas, i po mene Smile
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Dray

Beba

Pridružio: 19 Avg 2007

Poruke: 32

Lokacija: Pancevo


Poslao: Pon Maj 05, 2008 2:44 pm

Odgovoriti sa citatom

jana je totalni car,devojka ima fantastican glas i da ona ne peva u nevernim bebama verovatno ih ne bih toliko volela.jelena ima isto dobar glas ali janin je mnogo jaci i specificniji.a milan bi stvarno mogao da pusti njih dve da pevaju.mislim svaka njemu cast na textovima i svemu sto je uradio ali ipak njegov vokal i janin i jelenin ne mogy da se porede.bez uvrede.
_________________
Kurt and grunge forever

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Odgovori na poruku 
Strana 7 od 8
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker