Neverne-Bebe.com forum » Fotografije » 23.4.2008. - Kikinda - klub Pab
Strana 1 od 1
| Autor | Poruka |
|---|---|
CatrinAdministrator
Pridružio: 20 Jul 2006 Poruke: 7554 Lokacija: Beograd Poslao: Čet Apr 24, 2008 8:18 pm |
Kao sto znate, Neverne bebe su sinoc svirale u Kikindi. Sashka_kikinda je bila ljubazna da nam posalje slike, i bar malo docara atmosferu sa koncerta.
|
bellinaSARADNIK
Pridružio: 10 Mar 2008 Poruke: 1309 Lokacija: Beograd Poslao: Čet Apr 24, 2008 9:46 pm |
Ljudi pisite nam o koncertu. Po slikama je bilo ok, koliko vidim Jane opet nije bilo. Jel ozravila? Sta se desava sa njom. |
sashka_kikindaNova Beba
Pridružio: 20 Apr 2008 Poruke: 11 Poslao: Čet Apr 24, 2008 10:21 pm |
e Jana je jos bolesna ali kazu da ce brzo ozdraviti . . . Milan je isto bolestan ali drzi se ZBOG NAS |
bellinaSARADNIK
Pridružio: 10 Mar 2008 Poruke: 1309 Lokacija: Beograd Poslao: Čet Apr 24, 2008 11:58 pm |
Pa hoce nastupati u Ruskom Krsturu? |
CatrinAdministrator
Pridružio: 20 Jul 2006 Poruke: 7554 Lokacija: Beograd Poslao: Pet Apr 25, 2008 12:00 am |
Mislim da nece ni u Ruskom Krsturu nastupati, tek od naredne svirke. |
bellinaSARADNIK
Pridružio: 10 Mar 2008 Poruke: 1309 Lokacija: Beograd Poslao: Pet Apr 25, 2008 12:07 am |
Bas steta a ja tako volim njen glasic, prosto se odusevim svakom prilikom kada je cujem. |

