Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com
Odgovori na poruku
Autor Poruka

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sub Maj 03, 2008 4:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Bojim se da pomislim sta je sledece... NAJ NAJ bend? Mozda Smor bend??
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Sub Maj 03, 2008 7:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Opet kad pomislim....bolje i to nego Lepa Brena, Lepa Lana, Lepa Lukic ....da ne nabrajam...
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Maj 03, 2008 9:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se sa svima vama da je lepo to sto se nase bebe sviraju ali bi mene bilo blam da se u takvom izdanju pojavim u javnosti. I ja sviram bebine pesme ali samo za moju dosu i trudim se da pesme budu otpevane i otsvirane najbolje sto je to moguce. Ostar sam kriticar tako da ne bi podnela izvedbu neke pesme a da ona nije dobra.
Ovi snimci su nam samo dokaz da se kvalitet pesama i dalje ceni bez obzira ko je i kako otpeva. Ljudima se dopada rad beba a to je naj naj vaznije i jako mi je drago zbog toga, zato samo napred nase BEBICE. Two thumps up Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Ned Maj 04, 2008 12:39 am

Odgovoriti sa citatom

Mislim da je svaciji trud za bar malo postovanje,e sad to moze da se nekom svidi ili ne!meni se licno ne svidja kako su skinuli bebe jer ova devojka peva ocajno za moj ukus!a i muzika nije dobro odradjena tj ne zvuci mi ni blizu originala-prosto mi je uradjeno!mozda ce se to nekom svideti,ali svaka cast za hrabrost:))))mislim da nije tesko skinuti pesme,vec je tesko preneti te pesme na publiku kako mi to zovemo "emocija",kao sto rade bebe!mi smo mozda malo subjektivni je smo navikli da slusamo samo njih i to je to!dosta sam bendova cula i u kg i u jagodini koji sviraju bebe i extra zvuce!kao original,bez preterivanja jer ima dosta talentovanih ljudi i iskusnih muzicara!bar toliko znam!ali naravno nikad to nece zvucati kao "bebe"!samo treba biti realan!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Maj 04, 2008 12:50 am

Odgovoriti sa citatom

Naravno da ne mogu da prenesu atmosferu jel su ovi tezgarosi klasicni oni ne znaju to da rade, zato i tezgare da znaju radili bi svoje pesme. Smile
Sve sto takvi "muzicari" kao ovi mogu jeste da "skinu" tudju stvar kako bi uzeli pare
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

_bambi_

Starija Beba

Pridružio: 16 Feb 2008

Poruke: 153

Lokacija: Pancevo


Poslao: Ned Maj 04, 2008 1:47 am

Odgovoriti sa citatom

Girl Interrupted ::

Jaooo ona cura sto peva Tuznu pesmu... Nacin na koji je odpevala me uzasno podseca na onu Maju iz Lune!

I ja sam se nje setila kad sam je slusala! Peva na isti nacin kao Maja u nekim delovima... Moja mala seka je prokomentarisala samo: "Jadna... A, sta joj je?"
_________________
Look into my eyes, you will see what you mean to me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Ned Maj 04, 2008 3:13 am

Odgovoriti sa citatom

_bambi_ ::

Girl Interrupted ::

Jaooo ona cura sto peva Tuznu pesmu... Nacin na koji je odpevala me uzasno podseca na onu Maju iz Lune!

I ja sam se nje setila kad sam je slusala! Peva na isti nacin kao Maja u nekim delovima... Moja mala seka je prokomentarisala samo: "Jadna... A, sta joj je?"




NE MOGU DA VERUJEM!!!!

jao zlato malo... Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Ned Maj 04, 2008 6:37 am

Odgovoriti sa citatom

ako ona ovaj topic vidi ima da zamrzi fanove n.beba Very Happy
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Maj 04, 2008 1:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Sto peva kad ne zna Smile
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

_bambi_

Starija Beba

Pridružio: 16 Feb 2008

Poruke: 153

Lokacija: Pancevo


Poslao: Ned Maj 04, 2008 2:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Girl Interrupted ::

_bambi_ ::

Girl Interrupted ::

Jaooo ona cura sto peva Tuznu pesmu... Nacin na koji je odpevala me uzasno podseca na onu Maju iz Lune!

I ja sam se nje setila kad sam je slusala! Peva na isti nacin kao Maja u nekim delovima... Moja mala seka je prokomentarisala samo: "Jadna... A, sta joj je?"




NE MOGU DA VERUJEM!!!!

jao zlato malo... Very Happy

Ma, ona je biserka inace, ali, ova opaska mi je bila fenomenalna, grlila sam tepih narednih 5 minuta... Two thumps up
_________________
Look into my eyes, you will see what you mean to me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Ned Maj 04, 2008 3:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Joj sad sam gledala pvu devojku,fals do falsa!!!!!stvarno katastrofa!al se jadna unela u pesmu:))))
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Maj 04, 2008 3:58 pm

Odgovoriti sa citatom

pa ta devojka i nije tako strashna Very Happy
mislim, ima ok glas, ima osecaja, i vidi se da i sama zna da gresi, zato peva tako "oprezno"... uz neku pratnju i nekog ko bi joj malo pomogao i pokazao, mogla bi da bude dobra...

a za ovu svejedno devojq, slazem se sa kevinom, shto peva kad ne zna, ja odlepim od takvih kad odem negde na svirq, ali problem je u tome shto ona ne zna da ne zna...
znam neke dve devojke koje pevaju zajedno u nekom bendu i uzasne su, ali UZASNE, i one misle da su super, zato shto im uvek na svirq dodju njihovi drugari i uvek dobiju ogroman aplauz i svi im govore bravo, super, razbile ste, a ono u stvari raspad...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

red dragon

Nova Beba

Pridružio: 26 Apr 2008

Poruke: 3

Lokacija: Kula


Poslao: Ned Maj 04, 2008 4:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja mislim da je super sto bilo koji band na bilo koji nacin oupste svira pesme Nevernih beba jer ,ko pita Pink f. kako neko svira The Wall ili Ozzy- a kako neko peva Paranoid ,a svira se svuda,svira ih svako i na svakom mestu,po svim meridijanima,nema ko to nije probao da odsvira.Mislim da i bendu i autoru ipak,na kraju ,prija da cuje da tamo neki klinci ,pa i narodnjacki bendovi popune repertoar ,sve vise sa novim hitovima Nevernih beba.Moje skromno misljenje - dobro je to.Nisam videla nigde snimak od amadeus benda ,njih sam gledala u novom sadu i nisu svirali nista od beba.Okacite svoj snimke kako vi svirate pesme beba,napravite bend kao ne ne/normalni/ balasevici ,pa da vidimo.lako je smejati se drugima koji vezbaju.moj drug svira i znam koliko treba vezbe za dobru kopiju samo.
pozdrav
Snezana
_________________
tuzna pesma na sto nacina ,svetom putuje ,stara slika naseg vremena ... jos uvek tugujem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Maj 04, 2008 6:39 pm

Odgovoriti sa citatom

pa onima koji vezbaju se ljudi ne smeju, naravno ako vezbaju qci pre nastupa...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Ned Maj 04, 2008 11:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Haha onaj devojcurak stvarno podseca na Inu, nisam ni citao komentare pre nego sto sam video snimak i slatko sam se ismejao kada sam provalio da se ne cini samo meni da je ono nasa mala sosa Laughing Laughing ! Ma ovakvih snimaka je na tube-u mali milion i stvarno ne zameram devojci nista. Uzela jedno popodne kamericu i snimila da cuje sebe i to je to. Ovaj snimak "Benda" ne bih komentarisao.
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pon Maj 05, 2008 2:07 pm

Odgovoriti sa citatom

ja ne znam kako ovo da prokomentarisem- "da ima nas"..mislim da se nikad vise nisam smejao..narocito za deo..sve dane tvoje kupicu..itd..
semsa i juzni vetar!!!e,da tako bih prokomentarisao..
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Maj 05, 2008 2:28 pm

Odgovoriti sa citatom

nemoj juzni vetar da diras ,oni su vrh muzicari, samo sto su se zajebavali
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pon Maj 05, 2008 2:29 pm

Odgovoriti sa citatom

ma semsa je zakon Smile
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Pon Maj 05, 2008 5:09 pm

Odgovoriti sa citatom

U jbt, ovima za trud shestica, a to shto imaju m*da da sviraju pesmu od N'beba, svaka im chast, ja mislim da ne treba nikakav bend da reklamira n'bebe, posebno ne na ovako jadan nachin!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Pon Maj 05, 2008 6:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne slazem se!uopste!sta to znaci "reklamira"?po tebi znaci,niko ne sme da svira nista od njih?e pa izvini,sve sto je dobra muzika treba da se skida!pa koliko samo stranih izvodjaca ima pa SILNI BENDOVI skidaju pesme!ne vidim zasto ne bi i bebe?to sad sto je ovaj bend uzasno ruzno skinuo pesmu,ne znaci da ostali ne znaju da sviraju!!!!!!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker