Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 31. 05.2008. - Sarajevo - klub Cinemas (ex Sloga)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Jun 01, 2008 4:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Jos nema nijedne impresije...
Shocked
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

DiDi_neverna beba

Super Beba

Pridružio: 27 Okt 2007

Poruke: 570

Lokacija: Leskovac-Beograd


Poslao: Ned Jun 01, 2008 4:29 pm

Odgovoriti sa citatom

verovatno jos ne mogu da se saberu...
_________________
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml06172

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Jun 01, 2008 4:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Heheh,burna noc,oprosteno im je ali stvarno bi bio red da vec i mi vidimo kako je bilo
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bebbac86

Starija Beba

Pridružio: 11 Okt 2007

Poruke: 154

Lokacija: leskovac,nis


Poslao: Ned Jun 01, 2008 5:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Joj stvarno mogo bi vec neko da se oglasi Very Happy
_________________
...rasiri nekom svoja krila pa poleti u neki svet koji ne vidim i da te ne cujem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Ned Jun 01, 2008 8:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo da se oglase i Sarajlije Wink

Bilo je F E N O M E N A L N O! Very Happy
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Ned Jun 01, 2008 9:22 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::

Evo da se oglase i Sarajlije Wink

Bilo je F E N O M E N A L N O! Very Happy

Two thumps up Two thumps up Two thumps up

Malo je reći da sam uživala,i to od prve do posljednje pjesme-bukvalno.
Sjajna svirka,sjajne pjesme,sjajna atmosfera...Bebe su,kao i uvijek,bile na nivou.Oduševili su sve prisutne,veliki broj posjetilaca samo je još jedna potvrda da su Bebe sve popularnije u BiH. Very Happy Sigurna sam da je ljudima dovoljno da dodju na samo jednu svirku,pa da ne propuste nijednu narednu.
Inače,ja sam bila na 4 njihova koncerta,i ono što me uvijek oduševi je ta neka posebna energija,toliko emocija...nijedan drugi bend ne posjeduje tu njihovu iskrenost u obraćanju publici.
Kada ih vidim onako na bini koliko se dobro zabavlju,postane mi jasno koliko oni zapravo vole ono što rade,i da ne sviraju samo da bih "ispoštovali publiku",već da su istinski umjetnici.Ma,Bebe su to. Wink
I da ne zaboravim;Abelina je ispunila svoje obećanje i upoznala me sa bendom.
Oduševili su me!!!
Iako je bilo očito da su jako iscrpljeni i umorni i od puta i od svega,bili su tako raspoloženi i za slikanje,i za razgovor...stvarno su nevjerovatni.
Nisam imala namjeru da dužim,ali...krenulo me.
Veliki pozdrav za Jovanu,Abelu i njeno društvo. Very Happy
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Jun 01, 2008 10:37 pm

Odgovoriti sa citatom

double post
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Jun 01, 2008 10:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Abela sto si recita... Mora da te osamutila ona cokolada...
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Pon Jun 02, 2008 10:08 am

Odgovoriti sa citatom

Ali, ali...zaboravila je "Ugodan boravak na www.neverne-bebe.com"...ovo je bila izgleda opaka svirka Very Happy
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

samra

Beba

Pridružio: 06 Maj 2007

Poruke: 20

Lokacija: sarajevo


Poslao: Pon Jun 02, 2008 4:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i ja da se oglasim Very Happy
Heh, zaista je to bila odlicna svirka i super atmosfera u clubu!
Bebe kao i uvijek jako druzeljubive ali i ostali dio ekipe, koje mi je bilo cast upoznati ( pozzzz Jovani i djevojkama iz I.Sarajeva Smile )

Jedva cekam da vidim slike, jer one ce sigurno mnogo vise reci nego sto to mogu ja sada Smile
Et pozzz svima

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Pon Jun 02, 2008 9:41 pm

Odgovoriti sa citatom

kad ce te slike:))))
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pon Jun 02, 2008 11:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja imam neke slike,ali mi nesto nije u redu sa aparatom tj.ne mogu ih prebaciti.Pa,čim otklonim kvar Laughing postavljam.
Ali je zato Jovana tu,čekam njene slike. Very Happy
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Jun 03, 2008 2:02 am

Odgovoriti sa citatom

E da, jakooo mi je drago sto sam upoznala Branku i njenu prijateljicu, posebno mi je zadovoljstvo bilo ugostiti Jovanu i bas mi je drago sto sam vidjela Ivana.

Divni ljudi, zaista.
Zao mi je sto ostatak ekipe s foruma i ostali koji su htjeli doci nisu dosli, ali ovaj koncert u Slogi je bio tek pocetak jednog velikog niza uspjesnih koncerata NB u Sarajevu i Federaciji, tako da - tek smo na pocetku, bit ce jos bezbroj prilika! Wink

Uzivajte ljudi i ugodan boravak na www.neverne-bebe.com
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Uto Jun 03, 2008 2:11 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::

E da, jakooo mi je drago sto sam upoznala Branku i njenu prijateljicu, posebno mi je zadovoljstvo bilo ugostiti Jovanu i bas mi je drago sto sam vidjela Ivana.

Divni ljudi, zaista.
Zao mi je sto ostatak ekipe s foruma i ostali koji su htjeli doci nisu dosli, ali ovaj koncert u Slogi je bio tek pocetak jednog velikog niza uspjesnih koncerata NB u Sarajevu i Federaciji, tako da - tek smo na pocetku, bit ce jos bezbroj prilika! Wink

Uzivajte ljudi i ugodan boravak na www.neverne-bebe.com


_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Jun 03, 2008 3:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Ho-ce-mo sli-ke,ho-ce-mo sli-ke Whistlehy
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Jun 03, 2008 4:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo I mene. Izvinjavam se sto kasnim ali ne radi mi komp pa moram da se snalazim po tudjim. Jbg. Iz istog razloga ce kasniti I slike jos koji dan.

Joj ljudi, ne znam sta bih vam pre rekla. Toliko je bio dobar svaki trenutak da stvarno ne znam sta da izdvojim. Stigla sam dan ranije u BG. Bila na splavu kod cika Ganeta gde sam se provela fenomenalno. Probala cika Ganetov specijalitet (ribe na rostilju na njegov nacin). Ljudi moji to je nesto najlepse sto sam ikad probala. Inace ne jedem ribu ali ono je neverovatno! Tih par sati s cika Ganetom su zaista bili nezamenjivi. A I nista manje nisam ocekivala od ovog coveka. Ko ga je ikad upoznao, zna o cemu pricam.
Iste veceri sam izasla s Cat na kafu I trac partiju. Prosetale malo Beogradom… Istracarile sve vas ovde I kovale planove koga cemo da izbacimo a koga da sacuvamo… hehehehheheh…. Salim se naravno. Jedno divno vece. Hvala Cat za lepe trenutke I zao mi je sto nismo imale vise vremena.
Ujutru smo cika Gane I ja (roudi hehehhehe) otisli do studia po opremu I po bend. I krenuli smo… SARAJEVO LJUBAVI MOJA!!!!!
Verovatno se svi pitate kako je to biti u kombiju s Bebama I putovati nekih 10 sati ukupno? Ako ste mislili da je to nesto najlepse sto mozete doziveti, da su oni pozitivno ludi svaki na svoj nacin a zajedno jos vise, da ne prestajete da se smejete sve vreme, da sve to lici na jedan od najlepsih sna pa trazite da vas neko ustine da bi vas uverio da je stvarnost, da imate tu ekskluzivnu cast da budete deo te savrsene porodice uvek nasmejane I spremne za pesmu, smeh… niste u pravu! Oni su MNOGO VISE OD TOGA! Ono je neverovatno. Ni sama nisam bila svesna odkud im tolika energija! Svaki put pomislim da ne moze biti bolje I svaki put ostanem bez teksta. Eto toliko malo ali nadam se dovoljno o njima “iza scene”.
Koncert je bio fenomenalan kao I uvek. Klub je bio prepun sto cete videti ovih dana na slikama. To sto je bilo puno, to je nekako normalno I ocekivano, ali oni su pevali skoro ceo koncert! Odusevljeni atmosferom I profesionalnoscu nasih Beba. Prelepo. Jedan interesantan detalj je da Sarajlije OBOZAVAJU Jecu! Skandirali su njeno ime cim im se za to ukazala prilika I molili je da se baci u publiku!!! Hehehehheheheh…. A to da li se zaista bacila, ostavicemo kao tajnu…. Sve u svemu, jos jedan u nizu odlican koncert!
A sad konacno da predjem na najdivnije trenutke u mom zivotu.
Kad smo stigli ispred kluba nje nije bilo. Cekala sam je I cekala…. Otisla da prosetam I kad sam se vratila… ljudi, srce je htelo da mi stane… Devojka koja S PRAVOM TVRDI DA JE NEODOLJIVA stajala je ispred mene. Zagrlila sam je I imala potrebu da je vise nikad ne pustim. Vi niste svesni kakav je to osecaj. Ne znam da li moze uopste da se meri s osecajem kada sam prvi put upoznala Bebe. Nesto toliko nestvarno da ponekad I sad pomislim da se mozda I nije desilo. Od tog trenutka pa sve do onog poslednjeg kad smo krenuli nazad,nas dve se nismo odvojile. Tako je malo vremena bilo… Ja stvarno ne znam kako je moguce toliko voleti nekog koga niste upoznali, ko je do tada bio skoro u potpunosti virtuelan. Ali je tako. Ne mogu vam opisati koliko sam je volela jos pre nego da je upoznam. Nadam se da ce vam cinjenica da sam je u svojoj hijerarhiji imala pored Smootha I Ljubicice biti dovoljna da shvatite. Ona je …. Ne umem da objasnim. Savrseno je zaista malo. Jedan jako dobar covek, prijatelj… Dama…Neverovatno da tako nesto postoji. Upoznala sam njenu raju koja je podjednako fenomenalna kao I ona. Nemam reci. U njihovom drustvu sam se osecala tako prijatno kao da smo se celi zivot druzili I bili zajedno. Oni su bili takvi prema meni. Zaista sam se osecala kao deo tih ljudi I to im necu zaboraviti. Arian, Lejla, Admir, Amina (zlato malo sredicemo mi Abelinu, nista se ne brini), Samra, Dzenana…nekog sam ispustila sigurno. Zaista nemam reci. Jako su slicni mojim prijateljima. Sale se na isti nacin, opusteni su, divni ljudi zaista. Upoznala sam I Abeline roditelje, kojima se ovim putem beskrajno zahvaljujem na svemu. Bilo mi je predivno u njihovom drustvu.
Nikad mi teze nije bilo rastati se od nekog nego od Abele. Sunce moje, bilo je prekratko I znam da smo puno pricale ali ipak… Hvala ti sto postojis.

Najvecu zahvalnost ipak moram pokloniti nasim Bebama. Slozicete se,da njih nije bilo nikada se nas dve ne bi ni upoznale I postale toliko dobri prijatelji a jos manje videle. Bebe, toliko stvari ste ucinile za mene, promenile mi zivot iz korena. Od prvog trenutka bilo kakve saradnje s vama svaki moj sledeci trenutak bio je nesto najdivnije u mom zivotu. Ovo je vrhunac. Ucinili ste nesto predivno za nas dve (I za covecanstvo, bila bi velika steta da se nije desilo). Zaduzili ste me za ceo zivot a bar toliko znate da ja umem da vratim. Najvece hvala…reci su male ali dela ce pokazati da se niste prevarili sto ste mi pruzili priliku da uradim nesto za vas. Saradnja tek pocinje…

I jos jednom
ABELA S PRAVOM TVRDI DA JE NEODOLJIVA!

nadam se da sam se iskupila za kasnjenje. stici ce i slike cim sredim komp. Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Uto Jun 03, 2008 5:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Bas mi je drago da ste se tako lepo proveli ida Jovana nosi tako lepe utiske a da je gospodjica Neodoljiva zaista takva...nismo ni sumnjali Wink
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Uto Jun 03, 2008 7:41 pm

Odgovoriti sa citatom

siguran sam da je svirka bila savrsena.sad imam jos vecu zelju da upoznam gospodjicu neodoljivu Very Happy
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sre Jun 04, 2008 1:33 am

Odgovoriti sa citatom

Joj, zaboravila sam da dodam jos jedan detalj. U jednom trenutku koncerta, Milan kaze kako zeli da se zahvali svojoj prijateljici iz Sarajeva koja je zasluzna za to sto Neverne Bebe te veceri pevaju u Sarajevu. A onda na binu izlazi nasa NEODOLJIVA i dobija fenomenalan aplauz!!!

Eto, jedan jako vazan detalj. Ne znam kako sam to ispustila. Smile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Sre Jun 04, 2008 2:03 am

Odgovoriti sa citatom

cool Smile
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 4 od 5
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker