Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Muzički kutak » Eurosong 2008. - diskusija

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Pet Maj 23, 2008 2:09 am

Odgovoriti sa citatom

Jedni komentarisu Eurosong kao takmicenje pevaca, drugi kazu da je to kao neki "brand", ... ne razumem, da li je takmichenje ili "brand", po meni pesme su ocajne! Bez uvrede za sve izvodjache, shto se Jelene tiche ima izuzetan glas, ali pesma uopshte nije odgovarajuca, mada ne znam, mozda njoj lezi da peva takve pesme! Uostalom samo smo je birali to nam je shto nam je!!! U svakom sluchaju srecno Jelena!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Pet Maj 23, 2008 6:52 am

Odgovoriti sa citatom

Veceras je vec bilo malko bolje...
Uff...ukrajinka je cudo! Very Happy
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

mvlada87

Beba

Pridružio: 28 Mar 2007

Poruke: 90

Lokacija: Aleksinac city


Poslao: Pet Maj 23, 2008 9:26 am

Odgovoriti sa citatom

Po meni ceo taj festival je smesan... pocevsi od pesama(posebno bih istakao tekstove koji su vise nego smesni....jadni.), pa sve do koreografija..ono Dzastin bi im pozavideo. Sto se tice Zuljka Ljaksemovica, mislim da i nije neki brend za pohvalu... pre bih se odlucio za plazmu.
_________________
Nothing is good
I can’t explain
falling down and caught up the rain
I turn myself into changes
the night I kissed you goodbye

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger Yahoo Messenger

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Pet Maj 23, 2008 1:14 pm

Odgovoriti sa citatom


_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

maSSive_aTTack

Super Beba

Pridružio: 09 Sep 2007

Poruke: 1368

Lokacija: Sočanica; Beograd;


Poslao: Pet Maj 23, 2008 10:25 pm

Odgovoriti sa citatom

mvlada87 ::

Po meni ceo taj festival je smesan... pocevsi od pesama(posebno bih istakao tekstove koji su vise nego smesni....jadni.), pa sve do koreografija..ono Dzastin bi im pozavideo. Sto se tice Zuljka Ljaksemovica, mislim da i nije neki brend za pohvalu... pre bih se odlucio za plazmu.


shta fali koreografiji?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger ICQ broj

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Sub Maj 24, 2008 6:30 am

Odgovoriti sa citatom

Nishta ja vas ne razumem...

pa 10 miliona je u pitanju, pa to je super... Punk
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Mira

Nova Beba

Pridružio: 31 Mar 2008

Poruke: 13

Lokacija: Bg-Sha


Poslao: Sub Maj 24, 2008 1:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Iznenadjena sam nekim komentarima iz ove teme.. Koliko je rec o novcu, toliko je rec i o predstavljanju muzike razlicitih drzava i pravaca.. Ko cita novine, mogao je da vidi razne komentare stranaca, koji su odusevljini Beogradom i ljudima koji zive u njemu.. Za sve to vreme predstavili smo zemlju na najbolji moguci nacin, niko vec danima ne prica o politici, sto odmara mozak nama koje to ne interesuje..
A sto se tice Tomasevic Jelene.. Pa ona nije sama u svemu tome, ima odlican i obrazovan tim uz sebe.. Aleksandar Sedlar, verujem da vecina zna ko je i kakav je.. Mirjana Neskovic, devojka koja je diplomirala na FMU, odsek violina.. Mitic Jelana, koja je odliacan vokal, ima svoj bend Paradox, sa kojim nastupa po raznim klubovima i svima peva pratece vokale..A nastupala je i na koncertu Rolling Stones-a u Budvi.. Marko Vulinovic, interpretator i tekstopisac, i to odlican. Dejan Ivanovic, koji je i napisao tekst, pise za vecinu ljudi u Srbiji.. Zeljko Joksimovic, koji svira veliki broj instrumenata... Ivica Klemenc, koji je radio koreografiju.. I to je tim, koji nam donosi ukupan broj poena sa ESC, a ne samo Jelena.. Toliko je ulozeno u sve, a vi ESC komentarisete na najgori moguci nacin.. Cast izuzecima! Treba da se malo vise informisete, pre nego sto pocnete bilo ciji rad da kmentarisete! Ne slusam ni Serifovicku, ni Tomasevicku, ni Joksimovica, ali znam da postujem tudji trud i rad!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

mvlada87

Beba

Pridružio: 28 Mar 2007

Poruke: 90

Lokacija: Aleksinac city


Poslao: Sub Maj 24, 2008 1:16 pm

Odgovoriti sa citatom

maSSive_aTTack ::

mvlada87 ::

Po meni ceo taj festival je smesan... pocevsi od pesama(posebno bih istakao tekstove koji su vise nego smesni....jadni.), pa sve do koreografija..ono Dzastin bi im pozavideo. Sto se tice Zuljka Ljaksemovica, mislim da i nije neki brend za pohvalu... pre bih se odlucio za plazmu.


shta fali koreografiji?


Verovatno Cak Noris i njegov sut iz okrea Laughing
_________________
Nothing is good
I can’t explain
falling down and caught up the rain
I turn myself into changes
the night I kissed you goodbye

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger Yahoo Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Maj 24, 2008 3:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Mira ::

Iznenadjena sam nekim komentarima iz ove teme.. Koliko je rec o novcu, toliko je rec i o predstavljanju muzike razlicitih drzava i pravaca.. Ko cita novine, mogao je da vidi razne komentare stranaca, koji su odusevljini Beogradom i ljudima koji zive u njemu.. Za sve to vreme predstavili smo zemlju na najbolji moguci nacin, niko vec danima ne prica o politici, sto odmara mozak nama koje to ne interesuje..
A sto se tice Tomasevic Jelene.. Pa ona nije sama u svemu tome, ima odlican i obrazovan tim uz sebe.. Aleksandar Sedlar, verujem da vecina zna ko je i kakav je.. Mirjana Neskovic, devojka koja je diplomirala na FMU, odsek violina.. Mitic Jelana, koja je odliacan vokal, ima svoj bend Paradox, sa kojim nastupa po raznim klubovima i svima peva pratece vokale..A nastupala je i na koncertu Rolling Stones-a u Budvi.. Marko Vulinovic, interpretator i tekstopisac, i to odlican. Dejan Ivanovic, koji je i napisao tekst, pise za vecinu ljudi u Srbiji.. Zeljko Joksimovic, koji svira veliki broj instrumenata... Ivica Klemenc, koji je radio koreografiju.. I to je tim, koji nam donosi ukupan broj poena sa ESC, a ne samo Jelena.. Toliko je ulozeno u sve, a vi ESC komentarisete na najgori moguci nacin.. Cast izuzecima! Treba da se malo vise informisete, pre nego sto pocnete bilo ciji rad da kmentarisete! Ne slusam ni Serifovicku, ni Tomasevicku, ni Joksimovica, ali znam da postujem tudji trud i rad!



bravooo...
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Maj 25, 2008 2:11 am

Odgovoriti sa citatom

lepo ja vama rekao da Joksimovic ne moze 3 puta za redom da profura isti fazon. Mada mi je malo krivo zbog Jelene jer je ovo mogla da joj bude odskocna daska mada po meni nema za cim da tuguje osim cinjenice da je njena stvar ipak bolja od ovih sto su ispred.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Maj 25, 2008 3:31 am

Odgovoriti sa citatom

Fantasticno je otpevala pesmu, bolje od ostalih, bolje svakako od vodecih numera... Culo se da je publika pevala sa njom.... Ali nece isti fazon stvarno 3 puta....
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Maj 25, 2008 3:51 pm

Odgovoriti sa citatom

nije da nece Smile nego, kaze mi drugarica koja je bila u rusiji jos u aprilu, da je cula od njih da je evrov. namestena, i da se odavno znalo da ce rusi pobediti Sad
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Maj 25, 2008 3:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa naravno da se znalo, zato sto Rusija nije imala do sad nijednu pobedu, morali su i oni jednom da pobede.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Maj 25, 2008 4:10 pm

Odgovoriti sa citatom

i kao slucajno sve ex sovjetske zemlje su glasale zaz rusiju.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Ned Maj 25, 2008 4:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Joj ne lupajte ljudi molim vas!sta kad mi ne pobedimo,onda je namesteno?dajte bre!ni meni se ne dopada onaj rus,ali je imao extra nastup,em je onaj svirao na violini staroj preko 200 godina,em je najbolji klizac nastupao sa njim!meni se nasa pesma nije svidela a i Zeljka ne podnosim organski.....svedska je bila dobra....
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Maj 25, 2008 4:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma daj molim te, Rusija je imala po meni bezveze pesmu, uopste mi nije delovala kao pobednicka pesma, bilo je i boljih. Ne kazem da je trebala Jelena da pobedi, ali kao i svake godine, tako je i ove godine namesteno, i to je cinjenica.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Maj 25, 2008 4:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Catrin ::

Ma daj molim te, Rusija je imala po meni bezveze pesmu, uopste mi nije delovala kao pobednicka pesma, bilo je i boljih. Ne kazem da je trebala Jelena da pobedi, ali kao i svake godine, tako je i ove godine namesteno, i to je cinjenica.

Slazem se!!!
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

mvlada87

Beba

Pridružio: 28 Mar 2007

Poruke: 90

Lokacija: Aleksinac city


Poslao: Ned Maj 25, 2008 7:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma dajte bre ljudi kakve namestaljke, da li vi kapirate uopste sistem glasanja.. ne mora niko da kaze clanicama bivseg sovjetskog saveza za koga da glasaju, jednostavno vezu se za jednu pesmu neke od bivsih clanica i glasaju za istu. serifovicka je pobedila prosle godine zahvljujuci dijaspori, da je pevala za UK kao njihova drzavljanka videli nesto sumnjam da bi odnela pobedu.. toliko o takmicarskom duhu koji nosi ovaj festival!!!
_________________
Nothing is good
I can’t explain
falling down and caught up the rain
I turn myself into changes
the night I kissed you goodbye

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger Yahoo Messenger

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Pon Maj 26, 2008 1:31 am

Odgovoriti sa citatom

tweety ::

Joj ne lupajte ljudi molim vas!sta kad mi ne pobedimo,onda je namesteno?dajte bre!ni meni se ne dopada onaj rus,ali je imao extra nastup,em je onaj svirao na violini staroj preko 200 godina,em je najbolji klizac nastupao sa njim!meni se nasa pesma nije svidela a i Zeljka ne podnosim organski.....svedska je bila dobra....


Mi do godine Anu i Noleta na binu i pobedjujemo! Laughing Laughing
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Mira

Nova Beba

Pridružio: 31 Mar 2008

Poruke: 13

Lokacija: Bg-Sha


Poslao: Pon Maj 26, 2008 2:05 am

Odgovoriti sa citatom

Pobedio je Dima jer ESC drzi gej lobi, a i Marija prosle.. Mozemo slobodno da se priprmimo na to, da normalan muzicar sa kvalitetnom pesmom nece nikada pobediti, ako je normalan.. Nazalost! Mad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 3 od 5
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker