Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 26.06.2008. - Beograd - plato ispred Skupštine

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Pon Jun 30, 2008 1:31 am

Odgovoriti sa citatom

hahahahhaahhahahahahahaha, vi niste normalni
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pon Jun 30, 2008 1:33 am

Odgovoriti sa citatom

pa ko je ovde jos normalan???? Shocked Shocked Shocked


_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Pon Jun 30, 2008 1:35 am

Odgovoriti sa citatom

ne znam, mozda gosti Twisted Evil Question
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Jul 04, 2008 1:20 pm

Odgovoriti sa citatom

ja koliko znam, GOTOVO nisu svirali.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pet Jul 18, 2008 7:18 am

Odgovoriti sa citatom

Ispisala sam svoje utiske na temi Srbobran, pa ovdje necu gnjaviti o emocijama...to je konstantno kad su u pitanju Bebe. Ovo je bila prva svirka kojoj sam prisustvovala i iako je bilo prilicno kratko, za mene je cijelih sat i nesto bilo WOW!!! Nevjerovatan osjecaj! (nesto poput prvog poljupca...leptirici u stomaku...eto tako bih to mogla opisati Smile ) Znaci, za mene ulazi u istoriju!Laughing
Neizmjerno sam sretna sto sam ovdje upoznala jako drage ljude - prije svega Jovanu - ah to dugo ocekivano vristanje i grljenje!!! Zatim moja dva srca - Teu i Djoleta, mnogo ste me obradovali!
Na putu sam prije svirke naletjela na Cokanovica i u istom sekundu smo se prepoznali i odvalili od smijeha... fenomenalan lik! (a sto Cokanovic ima lijepu sestruuuu....ajme!) E onda je stigao moj kum Basket, pa Nesh Duke, pa Srdjan, tu je vec bila Katarina vrlo uzbudjena i gospodin motorista pristize - Smile Vedran. Boku nisam skontala sve do naredne svirke a ni Hilary i mnogo mi je zao. Ali zato me odusevio Stele (obecao mi je zajednicko poziranje i ispunio obecanje) sa ekipom Didi, Senka, Terzici...tu je bila najzesca atmosfera pa smo morali da se prikljucimo Jovana i ja malo...nije svirka svirka ako se ne skace... Smile Jako mi je drago sto sam vas konacno upoznala - Za sve vas jedan grupni zagrljaj!

O bendu da i ne pricam - toplo mi je oko srca kad pomislim na te susrete i zagrljaje. I to se dugo cekalo, pa docekalo. Cika Gane mi je dao ubjedljivo najduzi i najcvrsci zagrljaj koji je bio uzvracen istom mjerom! Druzenje poslije svirke ide u specijalnu riznicu sjecanja... Hvala Svima! Do sljedeceg puta...
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pet Jul 18, 2008 5:35 pm

Odgovoriti sa citatom

Ali kad ti opravis nekog... tu mu je kraj. Stvarno ce ljudi da pomisle da nisam normalna. a nije... bas sam fina... osim kad si ti blizu! TI ME NAVODIS NA GREH!!!!

ali mora neko i to da radi...


_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pet Jul 18, 2008 5:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Sto se mora - MORA SE! Ajd tisina sad, a tebi kao ne prija... !!!!!!
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nash Duke

Napredna Beba

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruke: 423

Lokacija: Na putu za nju


Poslao: Pet Jul 18, 2008 10:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Мирка, пре свега драго ми је што сам те упознао.
Такође, лепо је видети твој аватар и читати твоје постове после дужег времена.
Толико лепо да се ево у мени сада искристалисао осећај који се понавља сваки пут када уђем на овај форум- као да отварам врата своје куће.

Видимо се!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Sub Jul 19, 2008 4:11 am

Odgovoriti sa citatom

Hvala Nesh Duke. I meni je drago sto si bio u Bg-u sa nama ono vece i sto se sada osjecas medju nama jos vise kao da si u svojoj kuci...to i jeste ljepota ovog foruma i ljudi koji su na njemu...
Gdje jos ima takvo nesto?

Naravno da se vidimo!

Eh da umalo da zaboravim ccccc - jedno veliko izvinjenje za Mirica i Vulicku...sta da vam kazem? Ne moze se svugdje stici. A znam da bi mi i to bio nevjerovatan dozivljaj, ali necu da kukam sada, samo cu da vam kazem Hvala od srca i iskreno se nadam da poziv ostaje za sledeci put, pa makar se nasli i na pola puta. Naci cemo se, jer ko se trazi, taj se i nadje...
Ljubim vas oboje! (sad ce ona mala Dinicka da kaze A de sam tu ja?)
Vidimo se mi...kad tad...
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sub Jul 19, 2008 4:44 am

Odgovoriti sa citatom

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

salim se...


_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jul 19, 2008 1:56 pm

Odgovoriti sa citatom

izvini Mirjana, nije DINICKA nego DINICEVA. pouzdano znam da mnogo vise voli kad je ljudi tako zovu.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Sub Jul 19, 2008 5:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Primljeno k znanju. Hvala na ispravci! Ne damo mi nasu Dinicevu ni za sta na svijetu! Mislim da je Diniceva sada komirana...previse bilo uzbudjenja ranom zorom...
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Ned Jul 20, 2008 12:09 am

Odgovoriti sa citatom

gdjordje ::

Girl Interrupted ::

NEMOGUCE! nije to cula 100%! Very Happy



bila je na tri metra od mene ja sam joj mahao sa obe ruke,pogledala me u cudu i okrenula glavu. Very Happy



Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Pa ja tek sad vidla ovo!!!
Nit luk jela nit luk mirisala!!!
Sorry Gdjordje, al svi su drzali ruke gore, a ja stvarno nisam
davno gledala fotke clanova foruma, nisam te skontala,a i ja se tako ne ponasam, da se nekom nejavljam, Catrin i Jovana su apsolutno skontale situaciju!
Ispravicemo to na prvom sledecem koncertu, na kom i ti i ja i Igor budemo isli, samo prethodno jos okaci svoju fotku da ne bude zabune Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Ned Jul 20, 2008 12:34 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

izvini Mirjana, nije DINICKA nego DINICEVA. pouzdano znam da mnogo vise voli kad je ljudi tako zovu.


eto... vidi se ko me ovde najbolje zna... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 13 od 13
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker