Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 11.07.2008. - Srbobran - gradski Trg

Odgovori na poruku
Autor Poruka

voice+

Nova Beba

Pridružio: 12 Jul 2008

Poruke: 1


Poslao: Sub Jul 12, 2008 6:05 pm

Odgovoriti sa citatom

KO hoce da vidi kako je to izgledalo u Srbobranu neka sledi link. POstavljena je galerija:

http://www.srbobran.net/index.php?area=1&p=gallery&action=showimages&galid=190

Takodje u download sekciji uz zahvalnost Pedji menadzeru i Radiju Srbobran ekskluzivno Srbobran.net objavio je live snimak pesme 1000 godina sa sinocnjeg koncerta u Srbobranu. Link je:

http://www.srbobran.net/index.php?showfile=1&fid=29&p=downloads&area=1&categ=6

Uzivajte...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Sub Jul 12, 2008 10:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala ti puuuuuuuuuuunnnnnnnnoooooooooooooo!!!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jul 13, 2008 3:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Uh, niko jos da napise utiske sa ove svirke. Ljudi, jeste zivi? Very Happy

Doduse, nisam ni ja tu nista bolje, moram da priznam. Jako poseban koncert, oni koji su bili znace i zasto (a to ce se videti na slikama). Jako lepo druzenje sa meni veoma dragim ljudima.
Moram da istaknem da mi je jako drago sto sam upoznala Hilary, divna osoba.. Zahvaljujuci njoj nismo propustili ovaj dogadjaj..
Zatim Boku (znam, videle smo se i u Beogradu na trgu, ali jako kratko..).
Miro, znas i sama sta cu da kazem, najvise mi je drago sto sam tebe upoznala..
Peco, jako mi je drago sto si dosao, a ujedno i zao sto nismo uspeli vise da se druzimo.. bice jos prilike..

Svirka sama po sebi je bila fenomenalna (ali to i price na grani znaju), bend je bio jako lepo raspolozen na bini, i to su preneli na publiku koja je ispratila ceo koncert do poslednje pesme..
Nizale su se pesme: Lica, 1000 godina, Balkan, Pogledaj u nebo, Ljubav, Kisa, Stranac..(da ne idem redom)...Veliko iznenadjenje za mene je bilo Jednom kad me ne bude, koju jako dugo nisam cula..
Na kraju naravno Tuzna pesma i Da ima nas..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Jul 13, 2008 4:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Mrdamo...
Ja od juce planiram da napisem nesto ali se tako bojim da cu se utopiti u gomili fraza.Jednostavno,onaj ko ne dozivi tako nesto pojma nema sta propusta i koliko su neke naoko male stvari zapravo velike i bitne...
Zadovoljstvo je moje!
Mislim da je svirka bila izvanredna,sa sjajnom publikom koja je ocito uspela da dodatno inspirise bend.Lica,Veliki je Bog,Kisa,Oktobarfest,Stranac,Da ima nas...i posebno,slazem se sa Catrin,Jednom kad me ne bude.Zapravo,ne znam sta bih mogla da izdvojim,za mene je sve bilo posebno...

Emocija skoro da se mogla osetiti opipljivom u vazduhu,svako je imao svoje parce iz sebi znanog i bitnog razloga.Toliko pozitivnih ljudi na jednom mestu koje spajajaju ista energija i ljubav,tesko da mozete cesto sresti...Mnoge fotografije koje smo postavili govore dosta i svaka nosi neku svoju pricu,jaku,upecatljivu,emotivnu pre svega.
Necu da pozdravljam pojedinacno iz prostog razloga sto ovde svi koji su dosli zasluzuju da budu spomenuti.Biti u Vasem drustvu znaci - biti privilegovan.

Bend je posebna prica i necete se ljutiti sto ce ovde moj subjektivni osecaj biti kruna te noci.
Sve njih i to sto rade covek kome je ljubav vodilja prosto ne moze da ne voli.A onaj ko je imao priliku/srecu da ih upozna tek moze da oseti i dozivi sustinu i uoblici tu celokupnu pricu.
Uopste,to druzenje sa saradnicima i fanovima nakon svirke i taj interaktivni medjusobni odnos postovanja i davanja i primanja pozitivne energije,vredan je svakog divljenja.Da covek prosto ne poveruje.

Sad tek znam zasto mi ta muzika tako puno znaci,zasto se sa njom budim i padam u san,zasto me pokrece kada mi je to potrebno,zasto sve te reci i glasovi tuguju sa mnom i zasto u svemu ipak treba traziti i naci - ljubav,iskrenost i osecaj srece koji su nekad tako blizu nas i u nama a ne umemo da ih vidimo ili prepoznamo gubeci ih u svom svakodnevnom ludilu od obaveza,problema,nedoumica.

Bebe i ostali,hvala Vam na vulkanu emocija ciji sam bila deo i nadam se da cu biti i ubuduce pa koliko god to trajalo Crying or Very sad .
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Ned Jul 13, 2008 4:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja cu da pohvalim komentare iznad. Zaista prelepo vec nabijeno prelepim emocijama. Very Happy

ja se sad pitam, a gde nam je Boka? verovatno je jos u soku. Very Happy
Stvarno je bilo zadovoljastvo upoznati je.

A Hilary... nemam reci! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Jul 13, 2008 5:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Boka je ziva i zdrava isporucena kuci i jos sabira utiske User posted image.
Jovana, User posted image

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Ned Jul 13, 2008 10:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Boka je u teskom transu......kolika sreca - NEIZMERNA!!! Mr. Green Mr. Green
Prvo: Hilary - moj shefUser posted imageUser posted image....jedno OGROMNO hvala za sve, onda Cat i Jovana (zaista mi je previse drago sto sam vas upoznala, nadam se bice jos puno nasih druzenja; p.s. Joko kakav je bio chaj?! ) nasa druzinica iz belih kola Mr. Green
onda ljude koje sam tamo upoznala i one koje sam vec znala:Vedran, sin Pera, Sonja i Igor, Peca, Ina, Mira, Basket... cika Gane zato sto je kao sto je mnogo puta receno ljudina od coveka i naravno kao slag na tortu bend, znate ih naravno svi...jednostavno cu reci HVALA
O koncertu cisto ukratko da je bilo veoma posebno vece za pamcenje a ostalo ste vec gore procitali.... Guitar

e da umalo da zaboravim - hvala na svim exclusivama, jedva cekam da okacite onu divotu
jedno veliko User posted image svima
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Pon Jul 14, 2008 2:32 am

Odgovoriti sa citatom

Ovo je jedna od svirki posle koje sam dugo sabirala utiske i stisavale emocije!
Svirka koje ce kod mene zauzimati posebno mesto!
Dugo sam mastala o ovome... Svirka na koju cu otici zajedno sa osobom koja meni jako puno znaci u zivotu, i da cemo zajedno uzivati u Nevernim Bebama koje nam podjednako jako puno znace! Secam se kada smo se dopisivale i zajedno mastale o zajednickom odlasku na svirku, takodje se secam kao da je juce bilo kada sam je 'navukla' na Neverne Bebe i kada se registrovala ovde na forum! Mirka...

Kad smo stigle u Srbobran trcale smo ka trgu, nismo mogle da docekamo da pocnemo da skacemo i uzivamo u svirci! Neverne Bebe su i ovaj put dale maksimum od sebe! Publika je bila izvanredna. Bilo je divno videti decu u prvim redovima kako pevaju i pazljivo posmatraju svirku. Posebno mi se dopao aranzman pesme 'Ko zna', sjajno zaista!
Divan trenutak koncerta je bio kada se Jana obratila publici, i rekla kako je 5.jula njoj i Jeleni bilo 5 godina kako su usle u bend, zahvalila se Milanu, Vlajku, Randji i Kebcu na poverenju, ljubavi... Ovom prilikom J&J cestitam na petogodisnjici i zelim im dugu i uspesnu karijeru !

Posle zavrsetka svirke, usledilo je nezaboravno druzenje... Two thumps up
Bilo je predivno videti na jednom mesto toliko ljudi sa foruma, toliko pozitivne energije, osmeha, srece, ljubavi...
Drago mi je sto sam upoznala Hilary i Bojanu Very Happy
A posebno mi je drago sto su na svirci bile i Nislije
Hvala Nevernim Bebama i svim divnim ljudima sa foruma koji su uvelicali ovaj dogadjaj i ucinili ga ovako sjajnim i nezaboravnim

Mislim da ce Vam slike reci jos neke sitnice koje sam mozda zaboravila napisati...
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jul 14, 2008 10:34 am

Odgovoriti sa citatom

neverna_beba ::

Divan trenutak koncerta je bio kada se Jana obratila publici, i rekla kako je 5.jula njoj i Jeleni bilo 5 godina kako su usle u bend, zahvalila se Milanu, Vlajku, Randji i Kebcu na poverenju, ljubavi... Ovom prilikom J&J cestitam na petogodisnjici i zelim im dugu i uspesnu karijeru !

Eto,znala sam da cu pod naletom emocija nesto bitno da zaboravim Embarassed ali ima ko nije ...
Pridruzujem se najlepsim zeljama za jos mnogo puta po pet godina, .
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pon Jul 14, 2008 1:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Vidim da ste se baš dobro proveli,nisam ni sumnjala. Smile

Hilary,uživala sam čitajući tvoj post. Wink
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jul 14, 2008 2:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Kasiopeja,hvala,veruj mi da je svaka rec ispisana direktno iz srca i mogu da kazem da se neke emocije jos nisu slegle potpuno.

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pon Jul 14, 2008 3:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Bas mi je drago sto ste se lijepo proveli.
Pogledala sam i one slike u drugom podforumu i bas me zanima ko je ko tamo Very Happy

Ima neka djevojka u mornarskoj prugastoj majici, totalna slatkica Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jul 14, 2008 4:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Ako mislimo na istu, to je Boka_NB Very Happy Very Happy Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Pon Jul 14, 2008 5:56 pm

Odgovoriti sa citatom

Draga Abela, samo si Nam Ti jos nedostajala u Srbobranu
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Pon Jul 14, 2008 6:25 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::

Bas mi je drago sto ste se lijepo proveli.
Pogledala sam i one slike u drugom podforumu i bas me zanima ko je ko tamo Very Happy

Ima neka djevojka u mornarskoj prugastoj majici, totalna slatkica Wink


Ako zaista mislis na mene, a koliko sam skapirala ja sam jedina bila u crno beloj prugastoj majici - onda veliko hvala Embarassed
ako sam se sad ispalila onda opet svejedno i tacno je da si nam nedostajala u srbobranu
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jul 14, 2008 6:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Ispravka, i ti i Milica ste nedostajale u Srbobranu, da kompletiramo urednistvo Very Happy i naravno zbog prediiivnog druzenja..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Pon Jul 14, 2008 6:31 pm

Odgovoriti sa citatom

hmm ja sam djordje...da ti u prugastoj majci
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Pon Jul 14, 2008 6:46 pm

Odgovoriti sa citatom

ja se izvinjavam, tacno i milica je nedostajala Cool Cool
drago mi je djole, mada smo se upoznali u bg-u
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pon Jul 14, 2008 8:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Eto, onda sam na Boku mislila Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nash Duke

Napredna Beba

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruke: 423

Lokacija: Na putu za nju


Poslao: Pon Jul 14, 2008 8:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Јеси, јеси...без сумње!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker