Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Drugi rođendan sajta( 19.07.2008. ) - zašto smo tu ?

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sub Jul 19, 2008 2:58 am

Odgovoriti sa citatom

Evo prilike da svi na neki svoj specifican nacin, otvorimo ona tajna vrata koja vode u najiskreniji deo naseg srca. Danas slavimo 2 godine postojanja ovog virtuelnog sveta koji je samo nas! Sveta koji smo sami izgradili kako bi se u njemu osecali sigurnije i lepse od realnosti.

Cilj ove teme je da svako od nas kaze, zasto je i kako dosao na ovaj sajt i jos vaznije, sta je to sto ga je na njemu zadrzalo? Kako je i da li ovaj sajt uticao na nase zivote? Sta je to sto sve nas tera da makar i par minuta svog zivota posvetimo bas ovom sajtu i ljudima na njemu?

Jos jednom, srecan rodjendan svima nama!


_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sub Jul 19, 2008 3:00 am

Odgovoriti sa citatom

Ja cu prva... Very Happy

Imam tu neverovatnu potrebu da sa svima vama podelim jedan svoj san. San koji i dalje sanjam i za koji verujem da se nikada nece zavrsiti upravo zato sto ne nestaje kad otvorim oci, vec naprotiv. Tada pocinje i nastavlja se u nedogled…
Ponekad zaista, stanem i zapitam se da li je moguce?
Posle prvog susreta, 2005. god., kada smo bili tako daleko od ikakvog kontakta, jedino sta sam zelela i o cemu sam mastala bilo je da ih ponovo vidim, cujem… Budem jos jednom deo necega sto ne postoji a tu je jer ga osecam… I nastavilo se… Svake godine u isto vreme. Cekala sam taj dan kao nagradu koju poklanjam sama sebi za jos jednu uspesnu godinu koju ostavljam za sobom. Dan kao ni jedan drugi… Nesto van vremena i prostora.
1. decembra prosle godine, desava se spektakl. Neverne Bebe u jednom potpuno drugacijem svetlu. Moji prijatelji i ja smo samo zeleli kao i svi fanovi, da nekako pridjemo blize. Da ti ljudi u masi primete bas nas. Da pokazemo koliko ih volimo… Mislim da je upravo ta zelja bila presudna. Uspeli smo. Bili smo jedini koji su te veceri mogli da se slikaju i popricaju s bendom. Posle tog koncerta, ja sam usla na forum i zauvek promenila svoj zivot. Mada sam toga postala svesna tek kasnije…
Vazno je samo verovati… u sebe i svoje zelje. Retko se srecu ljudi koji umeju da cene ono sto vi mozete i zelite da pruzite. Jos redji su ljudi koji umeju da osete i bez imalo straha ili ponosa pokazu ono sto osecaju. Citajuci Milanove tekstove kao putokaze kroz zivot, osecala sam sve vise velicinu tog coveka i samog benda. Svaka nota, rec nosi svoju pricu, novi osecaj… Svaki sledeci trenutak me je samo jos vise vezivao za ove ljude. Zelje su bile jace… Htele sam da pridjem jos blize.
Provodila sam sve vise vremena na forumu. Na neki nacin sam mozda samo htela da pobegnem od realnosti oko sebe. Muzika, tekstovi, forum i najvise, ljudi na njemu su stvarali neki novi svet… San… Bajku… Bar je tako delovalo. A ja sam, kad god to pozelim, mogla da budem deo toga. Ovaj forum je u mnogo cemu meni licno znacio u zivotu. Kad je bilo tako daleko i nerealno imati bend pored sebe, putem ovog foruma je bilo realno imati indirektan kontakt s njima. Sto je bilo nesto najlepse sto meni kao velikom fanu moze da se desi. Sama cinjenica da postoji i najmanja sansa da neko od njih mozda procita to sto ja imam da im kazem ili pokazem bila je neverovatna. A meni znacila vise nego ista.
Celog zivota, vodim se cinjenicom da Bog deli pravdu. Da vidi sve i svakom po zasluzi vraca. Ponekad zakasni ali nikad ne dolazi prekasno. Samo sam cekala svoj trenutak. Nisam se ja promenila kad sam dosla na ovaj forum i postala tako bliska ovom bendu. Naprotiv. Uvak sam bila takva i takva cu ostati. Jedina razlika je u tome sto su ovi ljudi bili prve osobe u mom zivotu koje su umele da cene sve one prave vrednosti jednog coveka. TO je ono sto je mene najvise privuklo i do ovog trenutka me drzi tu pored njih. Tim saznanjem sam samo dobila jos vecu zelju da stalno pruzam svoj maksimum jer znam da ga nikad nece iskoristiti. Iskreni osmeh na licima ovih ljudi kad ih sretnem je nesto najlepse. Taj osecaj je neprocenjiv.
Koliko sam ja pruzala njima toliko su oni meni vracali. I kao da se sve vreme igramo ko ce kome uciniti nesto lepse! Kuda bi samo otisao ceo ovaj nas svet kad bi se svi ljudi medjusobno igrali ove igre?
Na doceku nove godine, moji prijatelji i ja smo poklonili bendu jos jedan mali znak paznje i zahvalnosti sto postoje i sto samom tom cinjenicom nase zivote cine lepsim. Te veceri sam prvi put upoznala bend. Trajalo je prekratko ali je tada to bio vrhunac. Te veceri sam takodje upoznala jednu osobu koja je od tog trenutka na dalje postala jedan od mojih najboljih prijatelja. Deluje jednostavno reci da je to osoba najcistije duse ali ne postoji bolji izraz. Jednom prilikom sam rekla da bi mozda trebalo stvoriti jos neki novi epitet za jednu tako kvalitetnu, iskrenu, pazljivu osobu poput andjela cuvara i nazvati ga cika Gane. Jer on je zaista simbol svega onog najlepseg sto neko moze da poseduje. A i kako moze biti drugaciji kada je deo tih ljudi. Mozda je malo reci cak i da su kao porodica jer, oni su i vise od toga. Svaki clan ponaosob, jos vise kao jedinstvena celina…
Rodjendan… Bog kao nenadmasni menadzer ljudskih zivota organizovao mi je najlepsu rodjendansku zurku u zivotu. Kao pocasnog gosta i coveka koji ce mi te veceri jos jednom u nizu, zivot okrenuti za 360 stepeni, odabrao je bas njega. Coveka koji zasluzuje da bude izabran. Milan.
Posle svega, pocinjem da radim na forumu. Napredujem. Prilazim dovoljno blizu da vise ne mogu ni da zamislim kako je kad oni nisu deo svakog mog dana na ovaj ili onaj nacin. Ta blizina je zapravo taj vrhunac kom sam tezila sve vreme. Svaki trenutak proveden u njihovom prisustvu (posebno u cuvenom kombiju) je tako nestvarno dobar. Tolika pozitivna energija koju poseduju i kad nisu raspolozeni. To je moc. To je njihov dar.
To je san zobg koga imam strah da zatvorim oci jer je sve ono sto mi treba upravo na javi. Sada znam kako je to biti zadovoljan svojim zivotom. I hvala im…
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sub Jul 19, 2008 4:28 am

Odgovoriti sa citatom

Najpre zelim da cestitam dvogodisnjicu svima koji cine ovo mesto tako magicnim i takvim kakvo jeste.Nadam se da ce ono sto cu napisati biti bar delic odgovora na pitanje - zasto sam tu.
Kad kazem SVIMA,onda to zaista i mislim.Dakle svima onima koji su ovu pricu vodjeni svojim unutrasnjim glasom i osecajem pokrenuli i drze je i dalje (Peci,administratorima,urednicima,forumasima...).Jasno je,naravno,da i ova prica pocinje i zavrsava nasim Bebama.
Na internet nebu postoji mnostvo sajtova,foruma,fan klubova i mesta gde se okupljaju fanovi raznoraznih bendova ili osoba koje na ovaj ili onaj nacin cene i vole.Svi oni bi odavde mogli (i trebalo bi) da nauce mnogo.

Zeleci da pokrenem temu o Bebama (koje vec godinama na my playlist zauzimaju pocasno mesto) na jednom drugom forumu i u potrazi za autenticnim informacijama,svratih jednog dana ovde.Svratih i - ostadoh.Ne znajuci tada ono sto Jovana zna tako dobro,ispisano otkucajima srca - da ovo mesto moze da promeni i zivot i pogled na isti.Da deo virtualnog zivota preseli u onaj realni.Neizbezan proces...

Nove,starije,napredne i super bebe ispisuju svakodnevno stranice i stranice price cije je drugo ime - ljubav.Dele medju sobom svoje impresije,primedbe,kritike,sugestije,pohvale,divljenje,lepe i manje lepe stvari koje cine zivot oko nas.Postaju prijatelji,rame za plakanje,drustvo za smeh.Do suza.I nazad.Ovde cak mozes sa nekim i da odcutis,a to,kao sto znamo,ne mozes sa svakim.
Onoliko emocija i energije koliko se ovde razmeni za nekoliko dana mnogi ne razmene ni za godinu.To je ono sto,uz svo postovanje,drugi fanovi nekih drugih bendova mozda nikada nece ni uspeti jer je to stvar koja se ne uci.To ti je ili dato ili nije.
Bas kao sto je njima,nasim Bebama,dato od Boga da rade to sto rade.Da u tome uzivaju svakim svojim pokretom,damarom,recju,dodirom.Lako je biti fan Beba.Tesko je to ne postati kada jednom osetis tu energiju,tu strast,tu silu koja pokrece svaku emociju koju u sebi imas,kada je jednostavno - prepoznas.
Pretpostavljam da svako od nas nosi neku svoju licnu pricu kroz koju su se Bebe usunjale i dale joj neki novi znacaj,snagu za zaborav,jacinu za oprostaj,veru i nadu za dalje.Ne bi se to moglo da zajednicki imenitelj za sve nabrojano nije - bezrezervna iskrenost.Negde sam na forumu procitala jednu fenomanalnu recenicu,nesto u stilu "kako to da on (Milan) uvek tacno zna da pogodi i kaze recima bas to kako se osecam".I mislim da je u tome kljuc.
E,onda to imas i da podelis sa nekim...Pa sta ces vise...nekada nismo ni svesni koliko je za osecaj proste srece potrebno malo.Nijedan minut internet vremena ovde nije bacen tek tako,da ne kazem uludo.Svaki,ali svaki,ima svoj smisao i svoje zasto.I zato jos jednom svima koji su ovde i ovde provode vreme,cestitke i zahvalnost.

Poseban segment je logican nastavak price koja se iz virtualne prelije u stvarnu - trenutak kada imate tu srecu i privilegiju da i uzivo razmenite emocije i energiju.Svega toga,naravno,ne bi bilo da nije ovog mesta.Ponekad mi se cini da je ovo jedan sasvim poseban svet,poslednja oaza medju oblacima gde je ipak i ispred svega ljubav koja bezobrazno prkosi svim ovozemaljskim realnim silama koje nam hteli mi to ili ne,komplikuju zivote i iskusavaju nas raznim situacijama iz kojih ponekad ne vidimo izlaz.Nase malo carstvo u realnom svetu iskrivljenih vrednosti,zaboravljenih moralnih normi i ljubavi kao veoma cesto deplasirane ili obezglavljene u jurnjavi za interesom,novcem,egzistencijom...

Ove reci upucene su i onima koji jos uvek nisu dotakli svoj oblak.
Otvorite svoje srce i pridruzite nam se,koliko dok se zavrsi samo jedna pesma koju mozda cujete prvi put,shvaticete da ovo nisu samo obicne reci tek tako napisane slavljenickim povodom.

Srecna nam dvogodisnjica i neka ih bude jos puno,puno.

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jul 19, 2008 1:48 pm

Odgovoriti sa citatom

nekad sam mnogo vremena gubio provodeci vreme po raznim forumima i konacno shvatio da mi to ne treba. negde u to vreme na jednom od tih foruma ,pokrenuta je tema pravljenju sajta o n.bebama. odmah sam pozeleo da se prikljucim svemu tome i danima iscekivao kada ce sajt biti pusten. bio sam prvi clan koji se ulogovao i jedan od prvih koji je napisao post. tada sam resio da batalim sve moguce forume i da svoje slobodno internet vreme provodim ovde. ja sam imao zelju da ovaj forum bude mesto na kome ce se okupljati pored obozavaoca i mladi muzicari koji ce svoje bendove i ideje ovde predstavljati, nazalost, malo nas je koji smo to cinili a licno mislim da smo mogli dobiti i veci prostor od jedne jedine teme.
bilo je svega u ove dve godine, raznih ljudi. od nazalost manjeg broja iskrenih fanova koji bi imali smelosti da javno kazu kada im se nesto kod beba ne dopadne, solidnog broja ljudi koji nisu smeli ili nisu hteli da kazu, zatim ne malog broja onih koji su slepo hvalili i napadali svakog ko bi bilo sta zamerio bebama pa makar i te zamerke bile opravdane, a bend bi se mogao pohvaliti i sopstvenim advokatima kojih je bilo a povremeno ih ima i sad. te zamerke i iznosenja iskrenih misljenja najcesce su gusena od strane ljudi iz uprave sto je totalno pogresan nacin vodjenja foruma. konstantno i cesto bezrazlozno brisanje poruka dovodilo je do toga da neki clanovi od velikog potencijala odu sa foruma. ono sto je pozitivno , je cinjenica da su se stvari po tom pitanju porpavile u poslednjih pola godine ili nesto vise ali opet se tu i tamo javi poneko banovanje bez razloga.
takodje cu ponovo pomenuti i skrenuti paznju upravi da smo mi koji dolazimo ovde, ostavljamo poruke vec dve godine upravo ono sto bi trebalo da vam bude prioritet. znaci ne oni obicni posetioci koji samo citaju forum pa se nase saljive poruke brisu iz razloga ,,a sta ako neko procita neku glupost, joj sta ce da pomisli,,. to naravno stoji ali treba da vas je briga za njih jer oni ni po cemu nisu doprineli razvoju foruma.

iako sam mnogo puta na ovom forumu bio iznerviran, ljut, zeleo da ga napustim pa cak i po mesec dana ne ostavljao ni jedan post, moram priznati jednu stvar. NE MOGU DA GA NAPUSTIM!!! stekao sam ovde prijatelje, za mene je sve ovo postalo i vise od foruma, mnogo vise. stvorili smo jednu zajednicu, i jedino bih voleo da ima mnogo vise aktivnih clanova u odnosu na ukupan broj registrovanih.

ono najbitnije meni je sama cinjenica da sam svojim delovanjem na ovom forumu uspeo da dovedem svoj bend u studio n.beba. potpuno spontano. kad sam dosao na ovaj forum, prvo nisam ni sanjao da cu upoznati clanove benda a kamoli doci do saradnje sa njima. Ali ponajvise zahvaljujuci VLAJKU I ISKRENO NEMAM POJMA KAKO CU SE OVOM COVEKU ZAHVALITI ZA SVE STO JE UCINIO.
saradnja sa dvojicom profesora iz predmeta ,snimanje rock albuma, sa milanom i scekom , je nesto cega ni sam nisam svestan, jos uvek mi je sve kao san i iskreno se nadam da ce ovaj forum jos nekom doneti isto sto i meni.

zato, srecno nam bilo! svim clanovima zelim da bez ustrucavanja i straha uvek kazu sta misle pa makar bilo i negativno jer to je sustina foruma, upravi zelim da takve stvari ne sputava i da reaguju u slucaju kad neko pretera ali da reaguju opomenom ne banovanjem osim ako to neko zaista zasluzi.

takodje bih zeleo da se ovaj nas sajt preimenuje u FAN KLUB NEVERNIH BEBA jer to i zasluzuje a ima i sve uslove.

toliko do mene za ove dve godine.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Sub Jul 19, 2008 3:15 pm

Odgovoriti sa citatom

a znate kako je sve pocelo? Very Happy
U basti letnje pozornice, u Nishu, tacno pre 2 godine, pred koncert N. Beba, slucajno sam izabrao da sednem za sto koji je bio rezervisan za bend
I onda kad su oni poceli da dolaze shvatio sam gde sam seo
Ali vise nije bilo mrdanja
Tako smo se upoznali... i onda kad sam se vratio kuci, pod utiscima, pala mi na pamet ideja da napravimo sajt fanova N.Beba [iz ljubavi prema bendu Smile].
Istu tu noc sam i registrovao ovaj domen.
Ostalo je istorija

Pre par dana, posle Svirke u Srbobranu, kada se mnogobrojno drustvo sa foruma okupilo u jednoj kafanici, zajedno sa bendom... Vlajko me je pitao nesto sto me je tek tada "udarilo" [pozitivno, naravno Very Happy]
Pitao me je:
- da li si pre dve godine mogao da zamislis da ce sve ove ljude tvoja ideja da okupi?

Priznajem, nisam.
Ali moja ideja je samo delic zasluzna za sve to..... sve dugujemo bendu, jer se oko njih i okupljamo
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sub Jul 19, 2008 3:28 pm

Odgovoriti sa citatom

WOW pre nego sto bilo sta napisem sledi jedan veliki uzdah i pomisao u sebi "kakva je ovo bila avantura...koja srecom jos traje". Prosto ne verujem da je proslo vec dve godine od kako smo ovde i od kako sirimo neverstvo preko cele planete! Nisam eto ni sanjao u kakvu cu pricu uci, kada sam se tog 22.11.2006 sasvim slucajno i bez veze nakacio na net da potrazim ima li nekih novosti o Nevernim Bebama. Da cu evo i dan danas svakodnevno posecivati ovaj sajt, stvarno neverovatno. Pre svega dosao sam ovde i uopste poceo da se interesujem za bend od te jedne jedine svirke koju su Bebe imale na Rudniku jer sam ih tada prvi put video i cuo. Poceo sam sve cesce da dolazim jer je ovo bio (a evo i ostao, ne racunajuci myspace) jedina stranica sa koje sam mogao da dobijam informacije o bendu. Takodje sam vec tada video da samim dizajnom i pristupom celoj stvari ovo nije bio jedan od onih sajtova koji ce raditi par nedelja i update-ovati se jednom u 50 godina. Vremenom sam polako poceo stupati u kontakt sa par ljudi sa foruma (konkretno Kevin Moore, Crna Vatrena) jer eto imali smo ista interesovanja bilo da je to ista muzika koju slusamo, bendovi ili bavljenje istom nije bitno. Moram da napomenem jos i to da nikada do tada nisam posecivao forume niti bio clan bilo kog. Jednostavno to me nije privlacilo ali eto ovaj je sto kazu ljudi "imao nesto" sto me je privuklo da ostanem i evo do dana danasnjeg. Takodje nisam verovao da cu eto imati vremenom priliku i da upoznam bend ciju muziku i pesme toliko volim i postujem. Samim tim sto sam ih upoznao i video o kakvim je velikim ljudima rec sa ponosom svaki dan dolazim ovde i kazem za sebe da sam "fan Nevernih Beba" ili forumskim recnikom receno "Super Beba" Smile. Interesantno pitanje je Jovana postavila, "Kako je i da li ovaj sajt uticao na nase zivote?". Pa eto mislim da govori sve cinjenica da je meni od ko zna koliko miliona i milona internet sajtova, na homepage-u bas ova stranica i da je bas ona prva koju pogledam kad god se nakacim na net. Uticao je takodje i da sam preko ovog foruma stvarno upoznao svakakve ljude, i predobre i one blago receno da kazem "manje dobre" (hey ipak nas ima 1006, nismo svi isti!). Zahvalan sam bendu, ovom forumu, sajtu i uopste celoj ovoj prici oko "www.neverne-bebe.com" sto sam upoznao neke ljude koji su mi postali jako bitni u zivotu i koje sa ponosom mogu nazvati svojim prijateljima (pre svih Ina, Dina, Ivan bubnjar,Tea... ). Kao sto Srle rece gore i ja sam bio dosta puta ljut, iznerviran i nosio se mislju da odem odavde sto dalje. Eto shvatio sam ipak da su sve te stvari oko kojih sam se nervirao toliko jadne, bedne i previse male u odnosu na ljubav, postovanje koje imam prema muzici Nevernih Beba i prijateljstvo koje imam sa ljudima odavde. Da ne duzim vise, zelim nam svima srecan rodjendan i da se jos dugo, dugo godina druzimo i uzivamo u jednoj stvari zbog koje smo svi mi ovde i koja nas spaja a to je muzika Nevernih Beba i vise od toga! Savet svim ljudima ovde, budite iskreni i pisite i dobre i lose stvari, nemojte se ustrucavati da napisete i neku losu kritiku i naravno obrazlozite zasto to mislite. Bavim se muzikom i znam da je veoma bitno da kao sto se cuju pohvale isto tako i ponekad cuju i neke kritike. Hvala vam ljudi sto ste tu, sto nas svakim danom sve vise i vise ima, sto se druzimo na svirkama, pomazemo se oko prevoza na svirke, razmenjujemo slike, snimke i funkcionisemo tako da je bend ponosan na nas. DRZITE SE CVRSTO ZA OBLAK NA KOME LETIMO JER SE LET NASTAVLJA I NEMA NAMERU DA SE ZAUSTAVI!!!!!!!!!!!! SRECAN NAM RODJENDAN!!!!

Vas cika Mike Guitar Two thumps up
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Jul 19, 2008 3:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Hm..... vec je proslo 2 godine... ko bi rekao da vreme tako brzo leti. Ali kad pogledam sta se sve izdesavalo za te 2 godine...zaista mnoooogo lepih trenutaka je ostalo u secanju za taj period. Na samom pocetku rada sajta, bili smo mala grupa ljudi koji su se okupili oko omiljenog benda, gde smo razmenjivali utiske sa svirki na kojima smo bili, postavljali fotografije, druzili se - prvo u ovom, virtuelnom svetu, a kasnije i u realnom Smile. Licno ja, sam bio veoma srecan sto sam konacno pronasao ljude koje zanima isti pravac muzike, a pogotovo sto nam je svima isti bend omiljen. Kako je vreme odmicalo, ljudi su pristizali, forum se povecavao, sad iz ovog ugla gledano, to mi deluje kao da je sve bilo lako. Ali nije, trebalo je sedeti za racunarom mnooooooooogo sati i smisljati sta bi moglo da se doda, kako da se poboljsa i uredi sam forum i sajt. Moram da izdvojim nekoliko dogadjaja koji su mi ostali u jako lepom secanju. Prvi dogadjaj je upoznavanje sa Catrin Wink, to je bilo 14. oktobra 2006. godine, bilo je to veoma zanimljivo upoznavanje, Smile i dan danas nekad volim da zezam Cat zbog toga Smile. Drugi, za mene, bitan dogadjaj, je upoznavanje samog benda, to je bilo 8.12.2006. godine. Secam se da sam to vece, dok sam se spremao kod kuce, bio totalno, ali totalno pogubljen, bukvalno nisam znao gde udaram, to su bile pripreme kao za put na Mesec Smile. Nisam mogao da verujem da cu ih upoznati, jer to mi je bila zelja od kad sam ih prvi put cuo uzivo, tacnije, bila mi je zelja da se sa svakim od njih pozdravim i to bi mi bilo dovoljno, nisam ni sanjao da cu se sa njima, posle 2 godine, ovako lepo druziti. Nego da se vratim, kad samo dosli u Tremu, prvo sam se upoznao sa Kebca, zatim Vlajka, Janu, Jecu, Randju i na kraju, posle svirke Milana. Mozete da zamislite kako sam se tad osecao, ni danas ne mogu da opisem sta mi se tad vrzmalo po glavi i zbog cega sam jedva zaspao posle te svirke. Jedna stvar je za mene ostala jako upecatljiva, to je kad je Milan rekao da su pre te svirke u Tremi bili u Decijem selu (za koje imam neke licne uspomene) u Sremskoj Kamenici i da su tamo odrzali mali koncert za klince koji se nalaze tamo. Tad sam skontao da su oni jako dobri ljudi i da svaki minut proveden ovde na sajtu, radeci i druzeci se sa njima, nije protracen. Jer su oni jedni od jako retkih ljudi koji su spremni da pomognu ljudima kojima nije svaki dan tako bezbrizan kao nama ostalima. Zbog te njihove osobine, sam dobio dodatni motiv za dalji rad i unapredjivanje sajta. Da krenem dalje, svaka sledeca svirka na kojoj sam bio je bila poseban dozivljaj za sebe jer sam otkrivao ko su zapravo Neverne bebe. Usledili su, novi album, promocija novog albuma, o tome bih mogao da pisem danima... zatim, je dosao i koncert u Valjevu, koji je za mene poseban, jer sam prvi put u zivotu video kako se snima jedan spot, sto je mene oduvek zanimalo - sta se to desava iza kamere. Do tad sam vec upoznao gomilu jako dobrih ljudi sa kojima sam isao i dan danas idem na svirke. Moram da izdvojim da sam bas u tom periodu, kad je bio koncert u Valjevu, upoznao jednu, u mom zivotu jako bitnu osobu koja meni mnoooooogo znaci, a koju najverovatnije ne bih upoznao, da nije bilo Nevernih beba. I jos jedna stvar, od kad sam se ukljucio u celu ovu pricu, dogodilo mi se mnogo lepih svari koje sigurno ne bih doziveo da nisu tu ljudi koji su mi to sve omogucili - Neverne bebe.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jul 19, 2008 5:35 pm

Odgovoriti sa citatom

Pre svega da cestitam dvogodisnjicu sajta i da se zahvalim svima koji ucestvuju na ovom forumu. Prijatno sam se iznenadila kada sam se prvi put prikljucila komunikaciji i diskusiji o radu, svirkama i ostalim temama koje su se odnosile na bend. Ima puno bendova koje volim, cenim i postujem, mislim naravno na bendove koji su nastali i opstali proteklih dvadesetak godina, ali nijednom od tih bendova nisam niki fan koji bi ih uvek pratio i zeleo da zna svaki njihov korak i detalj. Bebe su jedine koje su taj osecaj probudile u meni i jako se radujem da su to bas oni jer zaista njihova muzika obara u svim pogledima. Budi u meni veliku emociju, strast, tugu a ujedno i radost. Jedino mi je zao sto jos nisam uspela da upoznam nikoga sa foruma i clanove benda. Nalazim velike slicnosti sa pojedincima iz benda, nekad se prosto iznenadim koliko su te slicnosti velike ali desava se da se kod nekih ljudi podjednako ispoljava ta emocija tako da se ne trebamo bas toliko cuditi takvim fenomenima. Dakle, jedini sajt i forum koji posecujem svakodnevno je upravo ovaj zato zelim da ovaj sajt jos dugo dugo funkcionise i da se broj fanova, u pravom smislu te reci, poveca a verujem da ce tako i biti jer se bebe zaista trude da svoju muziku prikazu na pravi nacin i tako privuku publiku koja ce se najbolje i najefikasnije informisati upravo preko ove veb stranice.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sub Jul 19, 2008 6:18 pm

Odgovoriti sa citatom

"Zasto smo tu!?" - jako dobro pitanje. Pitanje na koje bih sada, s ove tacke gledista mogla dati bar nekoliko razlicitih odgovora.
Ali reci cu samo jedno - cika Gane.

Drago mi je sto sam mogla biti dio ovoga, mozda sam svoj "posao" nekada radila dobro, mozda nekada nisam. Pa dobro, covjek sam - svi ponekad grijesimo! Wink

Sretan nam rodjendan i ugodan boravak na www.neverne-bebe.com
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Sub Jul 19, 2008 8:02 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa ovako,prvo bih htela da se najiskrenije zahvalim Peci koji je ovo izmislio tj. zamislio,jer koliko sam shvatila on je imao ovu ideju i 1. je realizovao,Peco hvala ,pa bih htela da se zahvalim nasim "gazdam",Cat,Faraonu,Nevernoj bebi,posebno Abeli,Girl Inter.,pa Babe,joj valjda sam ih sve nabrojala,ako sam nekog zaboravila neka me ispravi Exclamation ,pa svim bebama koje su tu da podrze i ocuvaju ovaj forum,posebno da ga ulepsaju Two thumps up jer bez njih i nas i vas Cool ovaj forum ne bi zaziveo,zato cam hvala od srca sto ste ovde,da se druzimo i upoznajemo novo drustvo,a na kraju bih se da kazem zahvalila onima koji nisu ovde aktivni jer su nam bar pokazali da vole Bebe,pa na konacnom kraju
Hvala vam svima sto ste ovde,jer ste divni,stvarno ,posebno neki koji su bili bas ljubazni, ,joj pa sta da vam kazem nego SRECAN NAM RODJENDAN!!!!jeeeeeeee

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sub Jul 19, 2008 9:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Pre nesto vise od godinu dana sam se pridruzila i imala ovde sa vama toliko zanimljivosti,na svirkama sam imala jos lepse i ugodnije provode,upoznala neke tako divne ljude sa velikim srcem imala zadovoljstvo da upoznam i bend i prezadovoljna sam svim sto sam imala sa svima vama od kada sam dosla ovde.I ja bih zaista rekla da najvece HVALA treba dati Peci bez kog ovo ne bi postojalo i ne bi smo se svi upoznali i zdruzili.
Peco,jako bih volela da te upoznam i ti to znas
Nadam se i verujem da ce i dalje biti kao do sad najmanje ako ne i bolje....Zadovoljstvo mi je biti ovde sa vama
SRECAN RODJENDAN SVIM BEBAMA
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Sub Jul 19, 2008 9:57 pm

Odgovoriti sa citatom

ideja jeste mozda moja, ali za realizaciju treba skinuti kapu pre svega nasem Balkancu, Katarini, Faraonu, Jovani, Ini, Abeli, Milici, i Mirki
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Sub Jul 19, 2008 10:35 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala na ispravci Peco,zasluzio si jedan zagrljaj znala sam da sam ih pola zaboravila,evo i za njih
posebno hvala nasim "gazdama i gazdaricama Wink " koji su divni tj. Balkanu,Cat,Jovani(mojoj imenjakinji Cool ),Babe,Milici,N.bebi,Faraonu i Abeli
Thank you so much

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jul 19, 2008 10:48 pm

Odgovoriti sa citatom

mislim da bi bilo fer pomenuti i saleta (deathangel) koji je takodje u startu imao zapazenu ulogu u razvoju ovog sajta.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Sub Jul 19, 2008 10:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Naravno

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Ned Jul 20, 2008 1:12 am

Odgovoriti sa citatom

Ljubav i pozitivna energija... zato sam ovde!


Hvala svima Vama sto ulepsavate forum svojim prisustvom !

Hvala Peci, najboljoj dusi, mom prijatelju, sto je napravio sve ovo !

Hvala svima iz urednistva sto svojim pojedinacnim i timskim radom doprinose savrsnestvu foruma Two thumps up !

I naravno hvala Nevernim Bebama, jer da nije njih ne bi bilo ni ideje, Oni su 'krivi' Wink za sve !

Verujem da cemo i sledeci rodjendan docekati svi zajedno sa osmehom na licu, suncem u ocima...
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Ned Jul 20, 2008 12:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

mislim da bi bilo fer pomenuti i saleta (deathangel) koji je takodje u startu imao zapazenu ulogu u razvoju ovog sajta.


Slazem se!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Jul 20, 2008 1:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Zasto smo tu?

Zato sto verujemo u moc trenutka, i ne plasimo se da ga podelimo sa svetom.

Zato sto u zemlji punoj ljudi koji nose kisu stojimo uspravno i uzdizemo se kao duga jer verujemo u sunce posle kise. Ne bojimo se da budemo neverni drustvu koje nas okruzuje.

I zato sto nas razvesaljavaju sitne stvari i dopustamo sebi da osetimo car pesme, osmeha, LJUBAVI... I tako ostajemo bebe...
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Jul 20, 2008 1:16 pm

Odgovoriti sa citatom

eto to je moj doprinos ovom sajtu - da lupetam hehe.

hvala svima bla bla bla, ali narocito Vlajku i Cika Ganetu - drago mi je sto znam da u ovoj drzavi i dalje postoje ljudi koji imaju VREDNOSTI i koji nesebicno dele to sa svima.

HVALA VAM!!!

i tako odo' da jedem Razz

P.S. I nadam se da cu to reci za jos nekog sa foruma KADA VAS JEDNOG LEPOG DANA UPOZNAM! (ironija je to sto nikako da se to desi)
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Ned Jul 20, 2008 2:38 pm

Odgovoriti sa citatom

...Neverne Bebe...
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 2
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker