Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 26.07.2008. - Aranđelovac - gradski Trg

Odgovori na poruku
Autor Poruka

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Ned Jul 27, 2008 2:53 am

Odgovoriti sa citatom

Posto ne postoji tema o ovoj svirci morao sam da je otvorim! Sada idem da spavam zadovoljan i srecan onim sto sam cuo pre par sati u Arandjelovcu! Pisacu ovih dana ustiske ili cu pustiti da slika (kojih ima gomila) govore za sebe! Stay tuned boys and girls!!! Punk Two thumps up
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Ned Jul 27, 2008 3:26 am

Odgovoriti sa citatom

Neverne Bebe - sve su bolji!
O tezini njihovim pesama i emociji necu govoriti, osetili ste, sigurno!
Ljudi, sta vas pokrece? Kako uspevate?
Jedan od najboljih koncerata u poslednje vreme. Nije se o njemu pricalo do veceras. A ono sto se desilo.... Neverne Bebe! Sve blize savrsenstvu!
Hvala bendu! I srecan put zelim (odmah su zapalili za Herceg N)

Imam slike - ovih dana. Mada,sto se fotografije tice, ekipa profesionalaca je bila prisutna veceras (znate o kome ja to Wink )

Ajd', laku noc!
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Jul 27, 2008 4:56 am

Odgovoriti sa citatom

Evo,stigosmo i Sonja,Igor,Katarina i ja.
Trebace vremena da se utisci slegnu,jedan fenomenalan koncert kome je kisa koje smo se plasili kako se ispostavilo,bez razloga,dala poseban pecat,mistiku,vaznost.Trebalo je da vidite sve te ljude koji su svaku pesmu pevajuci sa Bebama kisnuli - ne primecujuci kisu,ne pomeravsi se ni korak sa Trga i dodatno inspirisavsi bend.VELIKO HVALA SVIMA OD SRCA,CELOM ARANDJELOVCU.
Nesto vise cu napisati sutra a bice i gomila fenomenalnih fotografija nasih profesionalaca ,sve opisano je posebno inspirisalo i njih .Mi ostali cemo okaciti tek po neku.
Jedan fenomenalan dan za pamcenje,hvala svima koji su ga ucinili posebnim.
Fotografije ce,kao i uvek,govoriti vise od reci.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Ned Jul 27, 2008 1:56 pm

Odgovoriti sa citatom

Sve ste vec rekli, bilo je to jedno od najlepsih veceri u mom zivotu, zahvaljujuci kisi, coveku koga volim i bebama bez kojih nista ne bi ni vredelo, dotakla sam zvezde i sacuvala taj sjaj koji nista vise ne moze pomutiti! Vidimo se na nekoj sledecoj svirci, pod nekim jos sjajnijim zvezdama Wink

...samo da si tu, i da ima nas...
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jul 27, 2008 2:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja nemam sta da dodam, slike ce reci mnogo vise nego reci.
Kao sto rece Hilary, brinuli smo da ce nam kisa pokvariti uzitak, a u stvari se desilo upravo suprotno, kisa je ucinila da svirka dobije na znacaju, da se po necemu pamti.
Publika je bila i vise nego fenomenalna, za ne verovati.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jul 28, 2008 1:00 am

Odgovoriti sa citatom

Nasa mala ekipa jos od jutra je gledala u nebo smisljajuci tajne i efikasne nacine za rasterivanje oblaka.U jednom trenutku je nebo nad Arandjelovcem bilo skoro bez ijednog oblacka,nekih sat,dva pre svirke.
Sad znam da je fenomenalno izvodjenje "Moja dunjo mirisna" na tonskoj probi bilo prava uvertira za ono sto ce uslediti...
Koncert je startovao nesto ranije nego sto je bilo planirano jer su iz Bgd-a stizale informacije da nam kisa ipak,dolazi.Ni raniji pocetak nije,medjutim,uticao na to da se Trg ispuni.Odlicno raspolozena publika od samog pocetka pevala je sa Bebama..."Lica","Boje duge","Pogledaj u nebo","Kisu",fenomenalnu "Ko zna"...I tu negde,na trecini koncerta otprilike,otvorilo se nebo.
Arandjelovcani su kisi odgovorili rukama jos vise podignutim visoko,glasovima pustenim jos jace.Neverovatan osecaj,gledati sve te ljude od kojih su tek poneki imali kisobrane a vecina freneticno pevajuci samo otresala sa sebe kisne kapi...Niko,ali niko,nije se pomerio.
Kisa je zapravo,kao sto sam rekla,dala ovom koncertu posebnu draz koja je dodatno inspirisala i Bebe.Milan im je vise puta rukama nudio srce,devojke neumorno igrale i pevale kao i uvek svom snagom,Randja skroz u elementu (videcete Sonjine i Igorove fotke - savrsenstvo),Vlajko plenio iskrenim osmehom,Kebac iz pozadine davao ritam ludoj zabavi."Gde smo","Oktobarfest",Kazi gde je ljubav","Hajdemo svi"...Za mene licno najemotivniji trenutak koncerta - kada je u "Dabogda lazem" Milan prisao Jeci i jedno vreme stajao potpuno bez reci iza nje,pognute glave,poput nekog mocnog zastitnika,sklopljenih ociju slusajuci ..."i kojem Bogu sada izgovaras ime i places za dvoje"...Usudjujem se da priznam da je u tom trenutku i meni poneka suza sprala kisu sa lica.
Erupcija odusevljenja nastala je na neizbeznom "bubnjanju" a potpuni trans u toku "Daira".Valjda nije bilo nikoga ko u tom trenutku iz publike nije pevao ili vristao kada je kisno nebo zaparao Jecin glas.
Organizatori koncerta su se zaista potrudili da ovaj dogadjaj ostane u pamcenju i pre bisa je ka nebu poletelo pregrst iskri u prelepom vatrometu,gruvalo je i pucalo u svim bojama sve dok se Bebe nisu vratile "Tuznom pesmom",tu je komentar valjda potpuno suvisan.Dva sata svirke okoncano je bez kise koju smo svi zajedno pobedili i narugali joj se,sa "Da ima nas".
Dodacu i da je rasveta bila izuzetna,nikako nebitno za celokupan dozivljaj.

Milan je zahvalivsi se Arandjelovcanima u svom stilu konstatovao da su "pobedili tu provokaciju zvanu kisa" a nakon koncerta bend se neumorno slikao i delio autograme onima koji su strpljivo cekali.

Jos samo par detalja,imali smo priliku da vidimo i nesto specijalnih situacija - cika Ganeta u sasvim novoj,jos jednoj ulozi pored svih koje ima,covek je uz sve nas imao svoju paparazzo noc i bez pauze skljocao ,upucujem pozdrav i Petru - laksem 2 kg,po sopstvenom priznanju Mr. Green ,(sve je dobro sto se dobrim zavrsi).Necu zaboraviti da spomenem Catrin (vernu podrsku ),Mike-a i bubnjara,vidimo se,momci i poslusajte Vlajkov savet,vezbajte neumorno i dalje .
Sonju i Igora necu vise da hvalim da se ne uobraze ,ali zaista,mislim da nece biti nikoga ko nece ostati potpuno bez teksta kada postave fotografije koje su napravili.
Bebe smo ispratili i pozeleli im srecan put u Crnu Goru,odlicne koncerte pa i malo odmora,a onda se i mi polako,svako sa svojim filmom u glavi i emocijama koje smo poneli,uputili u noc.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pon Jul 28, 2008 6:16 am

Odgovoriti sa citatom

Hilary za predsjednicu! (hm kako ovo zvuci poznato... )

Kao i obicno, vrlo slikovito i vjerno docarano...drago mi je da ste se lijepo proveli svi!

Hocemo jos utisaka...
Very Happy
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Pon Jul 28, 2008 5:04 pm

Odgovoriti sa citatom

Sa malim zakasnjenjem evo i ja da napisem nesto o ovoj odlicnoj svirci. Moram da kazem da je ovo meni bila posebno draga svirka jer sam za par prethodnih na koje sam trebao ici stvarno bio baksuzan (otkazivanja, nedostatak prevoza...), tako da sam se iskreno molio Bogu da ovo ne bude "jedna od takvih". I nije na moju veliku radost. Stigao sam tamo dosta ranije, oko 5-6 sati dok je sve jos bilo u fazi pripremanja. Dok sam cekao tu kod bine da stigne ekipa iz Lazarevca sa Ivanom bubnjarem na celu, prisecao sam se kako su Bebe samo 50-ak metara odatle pre 4 godine svirale u jednom malom klubu koji vise mislim da ni ne postoji. Secam se da sam tada razmisljao koliko ovaj bend zelim da vidim na velikim binama sa osvetljenjem, jakim ozvucenjem i sve sto ide uz to. Eto Bebe su od tada napredovale bas onako kako sam se nadao da ce biti. Secam se da je tada klub bio krcat kao i sada trg u centru Arandjelovca. Moram da kazem jos jednu bitnu stvar. I da nije bio vasar Srle druze moj Bebe bi imale pun trg jer jednostavno ljudi u Arandjelovcu nemaju prilike tako cesto da uzivaju u kvalitetnoj muzici i eto ljudi su se jednostavno uzeleli. To se moglo vrlo lako zakljuciti iz svog onog horskog pevanja, vristanja, aplaudiranja... Bend je to naravno znao da ceni i pruzio Arandjelovcanima svirku kakvu samo Milan i ekipa mogu da pruze. Ni "provokacija u vidu kise" (kako Milan rece) koja je pocela na pola koncerta nije uspela da poremeti atmosferu koja je vladala na trgu. Da ne duzim bas previse ostatak price neka vam slike (koje su vidim vec okacene), docaraju bar malo kako je bilo te kisne Sumadijske noci(na ovoj recenici bi mi i Marina Tucakovic pozavidela hahahaha).

P.S. Veliki pozdrav za moje drage prijatelje iz Lazarevca kao i cetvoroclanu ekipu sa kapitenom Hilary Smile Wink !!! Vidimo se uskoro nadam se!
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Pon Jul 28, 2008 6:45 pm

Odgovoriti sa citatom

unfaithful babe ::

Hilary za predsjednicu! (hm kako ovo zvuci poznato... )

Kao i obicno, vrlo slikovito i vjerno docarano...drago mi je da ste se lijepo proveli svi!

Hocemo jos utisaka...
Very Happy

Slažem se!!!!!!
Hvala ti Hilary od srca, sve si rekla

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jul 28, 2008 8:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Kao sto sam Vec vise puta rekla,zadovoljstvo je moje i ja treba da zahvalim Vama .
Postoje neke skoro neobjasnjive stvari u zivotu,kada se sve,ali bas sve jednostavno savrseno uklopi,svaki delic nadje svoje mesto bas tamo gde i treba da bude.Ni kada se u detalj vojnicki isplaniraju, stvari ponekad ne mogu da ispadnu tako kako je to uspelo nama - perfektno.
Jednostavno smo okupljeni oko Beba i neizmerne ljubavi koju one nose i sire i svako od nas utkao je po jednu mrvicu kako bismo se prelepog provoda iz ovog gradica secali sa zadovoljstvom.Na ovakvim putesestvijima sa pozitivnim,normalnim i otkacenim drustvom svaka stvar ima svoju simboliku - i to sto kuda god idemo,bas za to mesto putokaza nema (ni za lek Mr. Green ,provereno),i to sto nas ljudi cudno gledaju dok masemo podesenom fotoaparatu za samookidanje na ivici jendeka ,i to sto Vam se sasvim normalno moze desiti da Vam covek/prolaznik ponudi na prodaju pravu,pravcatu motornu testeru ("Motorkeeeee,motorkeeee...." ),i to sto se Igor pored belih kola presvlaci u samom centru dok se ostatak ekipe maze li,maze,i to sto,kad spazite beli kombi parkiran pored bine osecaj u grudima krece da postaje neka pozitivna plima iscekivanja onoga sto ce da usledi,i toga sto Vas,kad Bebe izadju na binu docekane vriskom,obuzme neki vid ponosa sto ste deo svega toga.I ta zebnja sta ce biti ako kisa padne,i taj osecaj trijumfa dok potpuno vlazni od kise igramo i pevamo iz sve snage...
Znam samo da ovakve (male-velike) stvari i druzenja cine zivot vrednim i zelim da svi budete u prilici da osetite to,nebitno je gde.Bitno je sa kim.Verujte mi,ovom drustvu okupljenom oko iste ideje ljubavi i muzike najlepsi zavrsetak savrsenog vikenda krunisan je na golom betonu ispred Bg Arene,kada smo naslonjeni jedno na drugo pojacani Cat i Vedranom i sa po jednom flasicom obicne vode duuugo,duuugo caskali o nebu i nacinima da se ono dotakne.
I vec planirali gde cemo dalje...I do Kenije bismo stigli Mr. Green ,bez problema.Verujem u to.

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pon Jul 28, 2008 8:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::


Znam samo da ovakve (male-velike) stvari i druzenja cine zivot vrednim i zelim da svi budete u prilici da osetite to,nebitno je gde.Bitno je sa kim.


Nije toliko bitno niti gdje, niti s kim. U sustini je bitno samo zbog cega. Ali mislim da Ti to vec znas. Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jul 28, 2008 8:56 pm

Odgovoriti sa citatom


_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jul 28, 2008 9:53 pm

Odgovoriti sa citatom

a kad idete u Keniju?
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jul 28, 2008 10:01 pm

Odgovoriti sa citatom

E,to zavisi od Cveleta i od Beba,cim organizuju koncert Two thumps up Two thumps up .Naravno,ne idemo bez Tebe .
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jul 28, 2008 10:09 pm

Odgovoriti sa citatom

nisam znao da me toliko volite Sad Sad Sad Very Happy
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pon Jul 28, 2008 10:13 pm

Odgovoriti sa citatom

ej! IDEM I JA! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy


_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jul 28, 2008 10:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma naravno, gde tebe da izostavimo

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pon Jul 28, 2008 11:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Molim vas da otvorite posebnu temu KENIJA. Do tada, drzite se Arandjelovca!
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Jul 29, 2008 12:22 am

Odgovoriti sa citatom

Izvinjavamo se,mnogo se izvinjavamo,necemo vise Embarassed ...Ponela nas atmosfera,jos smo pod utiskom
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

arandjelovaconline

Nova Beba

Pridružio: 29 Jul 2008

Poruke: 2

Lokacija: Arandjelovac


Poslao: Uto Jul 29, 2008 11:12 am

Odgovoriti sa citatom

http://www.youtube.com/watch?v=KZkOo4GLcM0

Snimak sa koncerta Nevernih Beba u Arandjelovcu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 2
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker